Rabona_1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2022
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Bez jakiejkolwiek bojaźni, grać swoje i o pełną pulę. Mam nadzieję na spektakl w naszym wykonaniu i zwycięstwo. Pozdrawiam wszystkich. VeB!
5
Póki co Ousmane „na zamach” Dembele wraz z Robertem nasze najsilniejsze ogniwa ofensywne. Oby tak dalej. VeB!
0
@Pustelnik
Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze do hiszpańskiej prasy ? Mundo i Sport zawsze probarcelońskie, As i Marca zawsze promadryckie. Choć mam wrażenie, że madryckie dzienniki bardziej obiektywne niż katalońskie. Nam pozostaje się cieszyć oglądając ukochaną Barcelonę i Roberta w takiej formie.
5
Bardzo obiecująco wyglądamy póki co, choć prawdziwa weryfikacja dopiero nastąpi w meczach z najlepszymi a pierwsza odsłona już we wtorek. Pozdrawiam wszystkich VeB!
1
@Tomash_Ek
A na dodatek reklamował propótinowskiego hujaweja, linie lotnicze gdzie panuje wyzysk a gra w najkach szytych w Azji za miskem ryżu. Precz ze starym „dobijaczem”.
6
Xavi out za trzymanie naszego starego i drewnianego „dobijacza” na boisku, dwie karykaturalne bramki i przypadkowe podanie piętą do Pedriego, w przerwie powinna być „wędka”. W zimowym okienku sprzedać póki jeszcze kilka ojro można odzyskać. A tak na serio to hejterzy głęboko w norach pochowani ? VeB!
8
Moim zdaniem świetnie, że mamy tak wymagającą grupę. Aspirujemy do miana najlepszych zatem bić się musimy z najlepszymi. Dodatkowo chyba Bayern złapał lekką zadyszkę w stosunku do początku sezonu gdy był walcem i jest szansa na rewanż za ostatnie lania jakie nam sprawiał. Pierwsze miejsce w grupie z 14 punktami na koncie- tak to widzę. Pozdrawiam. VeB!
0
@PatrychoO
Chyba zbyt surowa ocena Gerarda. Co jak co ale uważam, że w Barcelonie jest akurat więcej niż piłkarzem. O ile doniesienia o rezygnacji oraz odroczeniu milionów, które mu się należą z tytułu kontraktów są prawdziwe to uważam, że mało kto dla tego klubu w ostatnim trudnym pod kątem finansowym czasie zrobił równie dużo co Gerard.
0
Wspomniany w wywiadzie Zidane, ależ to był piłkarz. ZZ stawiam na równi z naszym Ronaldinho w swoim prime choć Francuz karierę „na topie” miał chyba dłuższą.
16
Co do Realu to widać, że Mbappe coraz szybciej wkomponowuje się w zespół a transfer szybko się zwraca, wczoraj znowu 2 gole.
4
Stary i słaby technicznie „dobijacz” przypadkowy gol znowu, powinni zaliczyć jako bramka samobójcza obrońcom Sevilli ?
0
Świetne, przejrzyste podsumowanie okienka. Poza oczywistościami w postaci sprzedaży Cou za drobne w stosunku do ceny zakupu czy opłacania dużej części dużej pensji Umtitiego dość dobrze oceniam transfery z klubu ( oczywiście dobrze, że cokolwiek odzyskano z transferu Cou i dobrze, że choć w niewielkim stopniu odciąży budżet wypożyczenie Umtitiego) . Nico fajny ruch z odejściem na wypożyczenie szukając grania. Co do odejścia napastnika to jednak bym wolał aby został Auba a Memphis zwolnił miejsce. Motywujące w tej kwestii były zapewne finanse. Transfery do klubu moja ocena 9 w skali do 10. Pozdrawiam. VeB!
2
Wrzucić 4,5 goli i nie będzie miało znaczenia czy sędziuje Lahoz czy na varze jest Anna Maria Wesołowska. VeB!
0
Czy to prawda, że wypożyczenie Alby negocjuje Balde ?
0
@El dominatore
Też zwróciłem na to uwagę, chodziło chyba o to, że jest piłkarzem typowym. Drogie samochody, kontrakty reklamowe i nienaganne uczesanie.
3
Jeśli Kessie zagra „na” Griezmanna ( niczego złego przy tym Francuzowi nie życzę ) przy najbliższej okazji to może być łatwo o te 40 baniek.
5
@MatBac1991
Masz mój głos w plebiscycie „komentarz roku”.
0
@MeMyselfAndI
Mierzysz mnie swoją miarą co mocno mi ujmuje. To, że o czymś pamiętam nie znaczy, że wywołało u mnie ból czy traumę. Jeśli u ciebie taka sytuacja ma miejsce to nawet nie pytam czy pamiętasz szkołę i dzieciństwo. A jeśli je pamiętasz z tego powodu z którego zarzuciłeś mi to pozostaje współczuć. Swoim pseudohistorycznym bełkotem wywołałeś u mnie rozbawienie i politowanie, dlatego to zapamiętałem. Mam prośbę żebyś nie odpowiadał na moje komentarze gdyż wymianę poglądów z tobą uważam za stratę czasu. Żyj w zdrowiu.
7
Po kilku meczach daleko idących wniosków nie ma co wyciągać, ale rzeczywiście antagoniści przyjścia Roberta czy pozostania Dembele siedzą cicho w swoich norach. Kounde na PO moim zdaniem bardzo dobry. Robert, Dembele, Raphinha, Gavi dobry mecz. Pewny Araujo na ŚO, coraz pewniejszy Balde na LO, Busi swój poziom w środku pola choć jedna poważna strata się przydarzyła. W sobotę pierwszy poważny test na Pizjuan. Pozdrawiam wszystkich. VeB!
1
@MeMyselfAndI
Marcia to zdrobnienie od imienia Marta. Słabo domyślny jesteś. Szkoda tylko, że reszty nie skomentujesz bo na tym forum wszyscy z niecierpliwością czekają aż wyrazisz swoją opinię. Szczególnie zabawne są twoje „fakty” historyczne, zatem tym bardziej żałuję, że tym razem się powstrzymujesz.
4
@Barca1922
Mam nadzieję, że to komentarz ironiczny. Jeśli nie to powiem tylko, że mam prawo być homofobem i jestem nim co mi ogromnie pasuje, a postępowe poglądy ludzi pro LGBT +- USB HDMI itp. mam w dupie. Pozdrawiam.
1
Okładka Marci niezbyt smaczna w mojej opinii. Co do dzisiejszej kolejki to w pojedynku naszych „ulubionych” zespołów liczę na papużki i takiego RDT. Na Camp Nou chciałbym zobaczyć dominację Barcelony od początku i gładkie, wysokie zwycięstwo , żeby na pizjuan pojechać w dobrych nastrojach. VeB!
0
Oglądając dzisiaj mecz United miałem wrażenie , że CR7 po wejściu na boisko to zupełnie ciało obce w tej drużynie.
0
@FCBurnley
Tyle, że każdy tu ma w dupie twoje zdanie, zatem sam wstań i zmień pieluchę bo się zesrałeś.
15
Pod względem sportowym i atmosfery w szatni to wolałbym żeby został Auba a odszedł Memphis. Stety lub niestety moje zdanie się tu nie liczy. VeB
0
@Gaz
Już niebawem w galerii sław na pozycji stopera obok równie legendarnego Dmytro Czyhrynskiego.
0
Szkoda tylko, że limit płacowy ta transakcja odciąża w stopniu znikomym.
0
@theOneAndOnlyKing
Mój „last dance” w tej dyskusji i również zakończę. Rozpocząłeś z pozycji wyluzowanego nauczyciela przypinając mi łatkę napiętego egocentryka. Z każdym kolejnym komentarzem rzeczona żyłka napinała się coraz bardziej właśnie u ciebie. Wyjechałeś z jakimś LSD ( w życiu nie zapaliłem nawet papierosa nie wspominając o innych używkach ), następnie dołożyłeś do tego matkę ( ja ze swoją mam świetne relacje ), a w finałowym komentarzu użyłeś inwektywy i oceniłeś moje życie jako żałosne. Wygląda na to, że to tobie pękła żyłka, ale być może na codzień pęka u ciebie coś innego, znajdującego się pod poziomem pleców, zatem takie jednorazowe odstępstwo może złamać rutynę codzienności. Who knows. Co do błędów to nie, nie muszę się nimi dowartościowywać. Póki co życie samo mnie dowartościowuje ( za co jestem wdzięczny Bogu / losowi / zbiegowi okoliczności, mniejsza o nomenklaturę ), ale podchodzę do tego z dużą pokorą i mam nadzieję na utrzymanie obecnego stanu rzeczy jak najdłużej. Jedyną trafną diagnozę postawiłeś w sprawie „tęczy”. Otóż przyznaję, że jestem homofobem ( choć uważam, że każdy ma prawo robić w zaciszu swojego domu co mu się podoba, nie krzywdząc przy tym innych ), ale głównie w temacie epatowania tym wszem i wobec, organizowania ohydnych parad i tym podobnych cyrków. Reasumując, dyskusja ta zabrała mi około kwadransa życia za co jestem bardzo na siebie zły, ale postaram się nie popełnić więcej tego błędu. Bywaj profesorze.
0
@REKINzMesyny
Dobądź słownika i napisz po polsku świeżak.
1
Iniaki Pena dzisiaj na duży plus , bardzo pewny w bramce a do tego kapitalna gra nogami. MATS idzie w odstawkę.