Skurczesyn
Dołączył/a: kwiecień 2016
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu jesteśmy tak rozpieszczani, że rzeczywistość nam odjeżdża :D
A te 3 mecze bez Messiego wyglądają tak: Barca - 10 bramek, Juventus - 8, Napoli i City - 6, Real, PSG, Arsenal i BVB - 5, Atletico - 4, Bayern - 2.
0
Nie patrzyłbym na to w ten sposób, bramki wypracowuje drużyna a strzela je przeważnie najlepiej ustawiony. Pique nie robił rajdów z piłką przez całe boisko tylko był w ataku wartością dodaną w postaci takiego Aduriza. Nie wszystkie bramki musi strzelać Suarez.
@anaklamadzama: Zgadzam się, Iniesta albo Rakitić na takiego przeciwnika powinni wejść od początku. Mimo wszystko, 3 bramki straciliśmy po indywidualnych babolach, a nie przez złą grę pomocników.
3
Moim zdaniem po wczorajszym meczu jest więcej plusów niż minusów. Nie ma płaczów i zwalania winy na kolegów, atmosfera jest dobra, ławka szeroka, skład mocny. Walczą do końca, a motorycznie ciężko ich zajechać. Ilość zdobywanych bramek nie spada nawet bez Messiego. Gra w obronie jest do poukładania, ale poza nią wszystko działa już tak jak powinno na najważniejszym etapie sezonu, a jest dopiero początek października.
Ale ter Stegen to mnie wczoraj wnerwił :D
2
Iniesta po prostu wie, że dorośli faceci takie sprawy ustalają między sobą, a nie na forum. Z tego samego powodu Lucho wystawi ter Stegena także w kolejnym meczu.
2
Dajcie spokój, Legia ma drogie bilety z prostego powodu, na Łazienkowskiej jest gwarancja wielu bramek ;)
0
Rzygam już tym Celtikiem w grupie :D
1
Szkoda. To znaczy, że decyzja o uznaniu ter Stegena za podstawowego bramkarza została już podjęta i że jest już gotowy na walkę o bycie czołowym GK na świecie.
Natomiast mówcie co chcecie, ale uważam te zacięte podchody Guardioli pod naszych bramkarzy za trochę niesmaczne. To jest jednak nasz człowiek, a fachowców na tę pozycję na świecie jest wielu. No ale cóż, ja jestem romantykiem sportu :D
6
To jest załatwianie wyników przy stole dla korzyści finansowych, co zostało zresztą wyraźnie powiedziane. Stracą te rozgrywki i sportowo, i rangowo, i wizerunkowo.
Liga Kolesiów. O-brzy-dli-we.
0
System podawania jest zepsuty, sędziowanie działa źle, GK są zbugowani. Randomowe wyrzucanie z serwerów i zaliczanie porażki to norma. Chem glitch zmasakrował FUTa. Wszystkie mechaniki gry są zatajone.
Ale przecież Messi będzie miał brodę w nowej FIFIE.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
65
Janusze w ataku, chcą powtórki meczu z Portugalią, bo Rui Patricio stał 30 cm przed linią jak Kuba strzelał. Ja pierdolę, wstyd na cały świat będzie...
0
Karne to nie loteria. Co do Kuby pełna zgoda.
18
Nie wiem jak wy. ale ja czuję dumę. W końcu wszyscy muszą się z nami liczyć. Gramy z najlepszymi jak równy z równym. Ani Niemcy, ani Portugalia nie potrafiły nas ograć. Mistrz świata nie dał rady strzelić nam bramki, tym drugim zabieraliśmy piłkę jak ogórkom z 3 ligi. Nie przegraliśmy meczu na Euro, ba, nie przegrywaliśmy ani przez sekundę! Byliśmy o jednego karnego od medalu Mistrzostw Europy. Rewelacyjna organizacja defensywy. W ataku potrafili klepnąć jak Barcelona. W lipcu będziemy (podobno) w okolicy 10. miejsca w rankingu FIFY (!!!). Trener ogarnięty i umie się wysłowić. Mamy piłkarzy wartych po kilkanaście-kilkadziesiąt mln euro, grających w znaczących klubach. Rok, dwa i dojrzeją talenty Milika, Kapustki, Zielińskiego. Wraca Rybus, Wszołek, pewnie Wolski. Wszyscy walczą jak wściekłe psy. Kuba z Lewym wskakują za sobą w ogień, cieszą się razem po bramkach. Atmosfera kapitalna, w narodzie duch też wielki. Boniek rozbujał leśnych dziadów ze związku na cztery wiatry. Na boiskach na moim osiedlu gra teraz tyle małych gnojków, że niepojęte.
Oby to rzeczywiście był dopiero początek.
0
Tak, Polacy grający w klubach mają mniejszą wartość, bo nie biegają z Orzełkiem na piersi. Ten Orzełek REPREZENTUJE (to nie jest metafora) wszystkich nas i naszą tożsamość narodową.
Te komentarze o kibicowaniu Portugalii czy Argentynie piszą młode osoby, bo one jeszcze nie żyją na tyle długo żeby rozumieć, co znaczy symbol narodowy i mają prawo do tego. Jeśli robi to natomiast stary koń, to jest po prostu idiotą, każdy sobie może kibicować komu chce, ale przedkładanie sympatii nad rodzinę świadczy tylko o braku dojrzałości i ogólnie rozumu. Idąc dalej za tą metaforą - można drzeć łacha ze swojej rodziny i niekoniecznie świadczy to o tym, o czym piszesz, ale gdy robi to ktoś obcy to możliwość jest tylko jedna - idziesz na noże.
0
Koleżkowcy, oglądałem Copa i mi się zasnęło gdzieś przed karnymi. Z tym Messim to jakiś żart, czy się jeszcze nie obudziłem?
0
Zieliński w dobrym klubie i pod okiem Kloppa ma perspektywy na ogromny progres. Gdybyśmy dorobili się rozgrywającego, który kiwnie, zrobi przewagę i poda za obronę, to Polska wskoczyłaby na inny poziom. Nie mam na myśli polskiego Iniesty, ale chociażby Hamsika czy Pjanica, co nie jest takie nierealne.
0
Już mu stary rurki kupił :D
1
Oj biedny będzie klub, który dolosują w LM z 4go koszyka do grupy z Realem.
8
Komentator na BBC: 'The prince has lost his crown tonight!' :D
0
Nie macie wrażenia, że zmiany Hodgsona ukazują tylko, jak słabym jest trenerem?
1
0
Kroos na swojej nominalnej pozycji skrzydłowego :D
0
Belgia nie jest taka mocna i grają chimerycznie. Ale zgoda co do tego, że Włochy na razie pokazały najlepszy, spokojny, wyrachowany futbol. Tylko że na mocniejsze drużyny to chyba nie wystarczy, zobaczymy.
0
Francja strasznym fartem i trochę niezasłużenie. W tej chwili nie widzę absolutnie żadnego faworyta na tym Euro. To jest chyba najbardziej wyrównany turniej jaki widziałem.
Indywidualnie najlepsi wg mnie - Payet, Iniesta, Giaccherini.
A za 22h Polska-Niemcy!!! Czuję przynajmniej remis :)
0
Tak. Być może pokazywał, że w szatni, ale z taką pogardą, że ja bym już tej koszulki nie chciał.
2
To jest właśnie to, klasyczny Kapitan Grzmot. Brak klasy. Islandczyka, który chciał się wymienić koszulką, zlał śmiechem. Zero szacunku do przeciwnika, pretensje do swoich kolegów, którzy próbowali dla odmiany coś grać zespołowo. Nie grał do wychodzących na pozycję. Gestykulował na wszystko, przewracał oczami do sędziego :D Walił z połowy boiska. Wszystkie wolne w mur. Tracił piłkę i nie wracał, ale do tego przyzwyczaił już dawno. Poprawiał fryzurę zamiast gry. Machał rękami nawet kiedy Halldorsson obronił jego strzał z kilku metrów - miałem wrażenie, że ma pretensje nawet do Islandczyków, że nie dadzą mu zrobić Malmoe :D I jakkolwiek absurdalnie to brzmi to chyba rzeczywiście tak było, bo po meczu narzekał, że Islandia się zamurowała, a w ogóle to niczego na tym turnieju nie ugrają.
Cenię ciężką pracę i umiejętności tego gościa niesamowicie, ale mentalnie to jest Lech Wałęsa futbolu :D
11
Wiem, dlaczego Portugalia nie wygrała, ale nie powiem :D
7
Jak ktoś trafił wynik Madziarów to szczerze gratuluję, dla mnie zaskoczenie kompletne, ale jakże przyjemne :D
0
http://i.imgur.com/ADvx8lX.gif
0
Kiedyś latałem po kanałach na tv i leciało akurat 'Kocham Cię Polsko' z Świerczewskim, Iwanem i Hajtą. Pada pytanie dla tego ostatniego: nad jaką rzeką leży Kraków?
Hajto blady. Musieli mu powiedzieć.