1

Leicester nie ma moim zdaniem szans z Atleti. Do teraz się zastanawiam, jak Sevilla dałą radę z nimi odpaść.

19

Kursy na awans:

Atletico 1,17
Leicester 4,50

Dortmund 1,57
Monaco 2,25

Juventus 2,37
Barcelona 1,53

Bayern 1,61
Madrid 2,20

0

Dobierzemy perfumy, polecimy monitor do grania, podpowiemy, jak do niej zagadać :D

0

W półfinale będzie jedna ze słabszych drużyn, grających kapitalną piłkę (BVB/Monaco), wielkie szanse ma Atleti, Bayern Realowi zmasakruje terminarz, a my? Odpadamy - nie męczymy do maja LL i LM równocześnie, przechodzimy - mamy dwóch mega poważnych kandydatów do tytułu z głowy. No i rewanż u siebie. Świetne losowanie.

2

Już jutro o tej godzinie na La Rambli zapanuje nowa rzeczywistość - w zależności od losowania Realu, powstanie tutaj do życia albo Klub Milionera, albo Bractwo Łysych :D

0

Niby masz rację, był daleko i dokładnie tego nie widział. Mimo wszystko, nawet bez powtórki z bliska, widać to na pierwszy rzut oka, że jeden doprowadza do kontaktu z drugim, przez co tamten wypada z rytmu już przy oddawaniu strzału i puszcza jakiegoś kartofla w innym kierunku. Już prędzej bym wybronił tego karnego na Suarezie, którego, no umówmy się, nie było, mimo że sędzia odgwizdał identyczny faul w identycznym miejscu dla PSG.

Nie umniejsza to jednak temu zwycięstwu i jego skali, ba, cieszmy się tym jak wariaci. Nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej. Wycie tych smutnych wilków to miód na moje uszy :D

0

Tak, ale kiedy Di Maria składa się do strzału, najpierw zahacza kolanem jego lewą nogę.

0

Wydaje się, że gra trójką z tyłu jest efektem, a nie przyczyną. Lucho zaryzykował, bo nie miał nic do stracenia. Upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu, a dodatkowo wypaliło to spektakularnie i to w kluczowym momencie. Ja też jestem za kontynuacją, obiema rękami.

0

Co za bzdura. Skiksował właśnie dlatego, że podczas oddawania strzału Masche go kopnął. Naprawdę tego nie rozumiecie?

68

Nigdy tego nie zrozumiem i dla takich kibiców mam tylko pogardę. Oni chyba z imprezy urodzinowej też wychodzą przed śpiewaniem '100 lat', a z dziewczyny przed orgazmem :D

0

Areczku, ja śmieszkowałem.

0

Sędzia machnął się wczoraj poważnie dwa razy - dając karnego po faulu na Suarezie i nie dając po kopnięciu szczura przez Masche. Jedenastka na Neymarze prawidłowa, bo Meunier rzucił mu się pod nogi, żeby go odciąć od piłki.
Zrobili wczoraj coś niesamowitego, ale nie bądźmy hipokrytami, Aytekin im w tym pomógł.
Filmiku z linka nie oglądałem, bo polski youtube to rak.

0

Dlaczego Monchi chce odejść z Sevilli? Z tego co czytałem, głównym kierunkiem do pewnego momentu była Roma - tego już kompletnie nie pojmuję.

1

AllGoals

15

FUN FACT: Dzięki Barcelonie następny zespół, który przegra pierwszy mecz 4-0, będzie miał wg UEFA 1,69% szans na awans :-)

0

Gdzie będziesz teraz szukał pracy? :)

1

https://x.com/FootballFunnys/status/839598933080944643

Lineker, Ferdinand, Gerrard, Owen :)

6

Tak sobie myślę... raczej już nikt nie będzie z nami chciał wysoko wygrywać w pierwszym meczu ;D

131

'Piękna bramka na otarcie łez' - Rafał Wolski, 4-1, 89 minuta.

42

I nadejszła ta wiekopomna chwila, że padła FCBarca.com. Coś pięknego!

Czapki z głów. To było możliwe tylko tutaj. Jeśli ktoś mówi, że w futbolu coś jest niemożliwe, to nie rozumie tego sportu.

0

O JA PIERDOLĘ.

2

Zarząd Barcy jutro: Wenger głównym kandydatem do zastąpienia Lucho :V

21

Kolejny mecz wygrany 5 bramkami, ewidentnie ćwiczą przed środą :>

0

Ale Busquets to dzisiaj gra jak Humphrey Bogart w Casablance.

0

Przecież prowadził United jeszcze 4 lata temu... :D

3

Alex Ferguson, kiedyś barman, potem manager MU przez niemal 3 dekady. Rodzina spora, klub równie wielki, też na świeczniku. Nie brał rocznych wakacji co kilka sezonów, nie przebąkiwał po 10 latach o końcu kariery trenerskiej. Nie jeździł do sanatorium z wycieńczenia psychicznego. Dziwny człowiek.

0

'Nowy trener musi znać klub, chcieć grać w stylu Barçy oraz umieć zarządzać szatnią pełną gwiazd.' - fajnie, szkoda tylko, że nie są brane pod uwagę kryteria takie jak:
- czy w ogóle chce do Barcy
- jakość fachu trenerskiego.
No ale to są tylko detale, kto by się tym przejmował. Valverde zagrał dla Barcy 20 meczów 30 lat temu, więc DNA się zgadza, a Unzue to doświadczony w prowadzeniu wielkich klubów pierwszy trener.

BONUS: Zagadka - znajdź Cristiano na okładce Sportu :D

11

'ale o tym za chwilę'
'złapał piłkę w zęby'
'Realowi ma do rozegrania (...) zaległe kolejki'
'ostry jak brzytwa redaktor Ćwiąkała'
'Navas przekot'
'błąd ter Sztejgena'

41

Niby tyle się mówi o wrogości na linii Madryt-Barcelona, a nie każdy wie, że kibice na meczach Realu śpiewają 'vamos campeones' :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?