Skurczesyn
Dołączył/a: kwiecień 2016
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Będzie gdzieś transmisja z Leonesa - Barca B?
0
Nie będę teraz szukał, ale sporo już takich sytuacji widziałem podczas celebracji, z Legią włącznie, skoro już przywołałeś przykład Ekstraklasy. Tak jak napisałeś, piłkarze to z reguły nie są wielcy myśliciele (tak samo jest z wieloma innymi zawodami), więc nie jest to tylko przypadek hiszpańskiej piłki. Tebas i reszta władz LFP to odrębna historia i to oni najbardziej działają na szkodę La Ligi, a nie Ramos i Pique prowadzący wyścig, który z nich jest większym idiotą.
0
Potem mi już tak zasmakował, że ciężko było telefon utrzymać.
0
Mi jest wszystko jedno, co tam sobie w Madrycie mówią. Wojenki są wszędzie. Za to kłamców należy wytykać palcami.
13
'Nie zamierzam interesować się tym, co ktoś robi po zwycięstwie. Kiedy ja wygrywam, nie przychodzi mi do głowy wspominanie o kimś, kto nie jest mi bliski. Niezależnie, czy zgadzamy się z jego zachowaniem, czy nie, musimy myśleć o reprezentacji Hiszpanii i nie stwarzać kontrowersji, które mogą zniszczyć drużynę. Kiedy jesteś w stanie euforii, zawsze możesz pójść o krok za daleko… On jest weteranem, z pewnością wyciągnie z tego wnioski – skomentował Andaluzyjczyk, odnosząc się w dwóch ostatnich zdaniach do celebrowania przez Piqué zdobycia Superpucharu Europy.'
Sergio 'el Hipócrita' Ramos, 9 września 2015
17
Chwilę mnie tu nie było, więc nadrabiam. Powiedziałem kiedyś (o tu http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4927753.html), że zjem swojego buta, jak Ronaldo pierwszy strzeli 100 bramek w LM.
Słowo, rzecz święta. Przyszedł czas się rozliczyć :D
http://imgur.com/a/lEqsg
0
http://i.imgur.com/ForPOJQ.gif
1
Bez paniki. Lucho zrobił tylko 1 zmianę, więc wynik mu odpowiadał. Szykuje się pewnie jakieś 8-3 w rewanżu.
1
Nie chcę was załamywać, ale teraz po przerwie będzie zmiana i wejdzie Gomes... :V :D
0
JUŻ trzeba reagować. TERAZ. Nie w 10 ostatnich minutach dwumeczu, kiedy wpuszcza się 4tego napastnika, nie przed rewanżem, kiedy będzie trzeba myśleć, jak odrobić 4-0. TERAZ.
Przecież zostawianie Dybali w naszym polu karnym bez krycia jest niepoważne.
0
W jakim sensie obawiać? Ramos to przecinak przy stałych fragmentach, ale czasem odcina mu prąd w obronie. Marcelo i Carvajal to obecnie jedni z najlepszych bocznych na świecie, Casemiro czyści kapitalnie na DM, Modrić jednym podaniem może zgubić dwie formacje, a Bale jest przeważnie groźny na skrzydle przy kontrach i w 16tce przy wrzutkach.
7
https://pbs.twimg.com/media/C24jqhCUAAAgZU7.jpg
13
Zapłać kilkadziesiąt milionów za swojego obrońcę, który nie umie bronić i nie chce dla ciebie grać. Brzmi obiecująco.
0
'Uważam, że wprowadzenie tego systemu jest zagrożone, jeśli Villar pozostanie na czele Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej (RFEF). Pracowaliśmy nad tym z FIFA (...). Brak pracy nad wprowadzeniem tego systemu krzywdzi La Ligę.'
O ty zapluty hipokryto...
0
Ooo, zagadka :D
Skoro grał z Messim - Argentyna, Newell's albo Barca.
Skoro grał z Lewym - Polska, Znicz, Lech, BVB albo Bayern.
Newell's, Polskę, Znicza i Lecha można spokojnie odrzucić.
Lewy w BVB (2010-2014) ani w Bayernie (2014-) nie miał w drużynie żadnego Argentyńczyka.
Ten ktoś musiał więc grać w Barcy oraz BVB/Bayernie.
Zostają Reina i Thiago.
Żaden nie grał np. we Francji.
System error.
Żaden z trenerów też nie pasuje.
BTW podasz źródło?
0
Nie wiem jak u niego z równowagą emocjonalną, za to wiem, że Pique jest atencjuszem, sam pośrednio to przyznaje, i ta cecha jego charakteru odpala u niego takie 'dobra, i tak powiem, ch*j z klubem, robimy show'. Moje zdanie jest takie, że można to było zrobić dużo lepiej i w odpowiednim momencie, np. dzień przed sprawą Messiego. W klubie zapewne większość zgadza się z jego słowami, mają też osoby od wizerunku, mogli dograć każdy szczegół i wtedy dać mu się bawić.
0
Jeśli jeszcze nie masz to rozważ portfel internetowy, kupujesz kartę i wypłacasz w bankomacie, nie namierzą.
0
Jasne, że nie. Ale chyba mogę wymagać od kogoś o IQ 140 (podobno), żeby umiał te emocje trzymać na wodzy i żeby się tak nie dawał wypuszczać pierwszemu lepszemu pismakowi?
Na twitterze jego Kerad Games jakoś nie widać wpisów typu 'Ubiosoft pazery i mają małe siuroki'.
2
Jest taki rodzaj zagrywki politycznej, że kiedy wypływa afera, to w przychylnych mediach dopuszcza się do głosu największych oszołomów na scenie. Jeśli któryś trafnie oceni sytuację, to nikt poważny już po nim tego nie powtórzy, bo ustawiłby się z idiotami w jednym rzędzie.
Przy całej sympatii do niego - wypisz wymaluj to, co właśnie odstawia Pique. Bo kto przy zdrowych zmysłach, w jednej wypowiedzi z tak poważnymi oskarżeniami (nie mówię, że niesłusznymi), rzuca coś tak absolutnie żenującego jak np. '(...) wszystko sprowadza się do tego, aby grać na biało (śmiech)'? Poza tym, jest przerwa na kadrę, do el Clasico miesiąc, my mamy inne problemy w tej chwili, słowem - ani to czas, ani miejsce na taki shitstorm. Dziwi mnie bardzo, że tak inteligentny człowiek jak nasz obrońca dał się tak wpuścić z taczkami w gnój.
I jeszcze jak echo zrywa się tutaj pomlaskiwanie z zachwytem, że brawo, że w sedno, że el presidęte!!!!!!!1111jedenjeden. Gówno, nie w sedno. Takie słowa muszą być wyważone, przemyślane i wypowiadane w odpowiednim momencie, bo inaczej działają na szkodę klubu. Myślcie szerzej niż 'o znów dojebał Realowi heuheuheuheu'. To jest Barcelona, czy kataloński konsulat Madrytu?
0
https://x.com/CatalanEdition/status/846650846154817536
'Obczajcie wyniki Paco i Gomesa' - rzuca niby od niechcenia, rozsiadając się z popcornem :V
0
A kto tam coś gra oprócz Messiego i Masche?
7
Argentyna z Pratto i Correą z przodu, Aguero i Dybala na ławce. Ten Bauza to jest jakiś większy cwaniak.
2
Wyobraźcie sobie, że FRA-ESP to jest finał MŚ. Sędziowie przekręciliby się już na 2 bramki. Dzięki VAR przestanie to w końcu wyglądać jak werdykty w boksie.
Morda nie przestaje mi się uśmiechać, jak to oglądam.
1
Po 5 meczach el. MŚ Polska ma największą w Europie przewagę nad wiceliderem!
0
Stanowisko Eusebio już od dawna jest jasne, co wydaje się nie przeszkadzać FCB w umieszczaniu go na shortliście. To samo w przypadku Bellerina i kilku innych.
Czy oni tam są poważni?
0
http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?297855-FUTBOL-UCL-16-17-R16-2nd-leg-Barcelona-vs-Paris-Saint-Germain-08-03-2017&s=92d483091f6d444b306f1348d1fe3102
http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?t=20646
3
Nowe logo wprowadzą po sezonie.
37
Kibiców Juve dopadła już gorączka 'uefalony'. A tymczasem...
'Dożywotnia kara dla Luciano Moggiego została ostatecznie potwierdzona.
Były dyrektor generalny Juventusu został skazany na dożywotni zakaz jakiejkolwiek działalności w zawodowej piłce nożnej za udział w aferze Calciopoli.'
1
Chyba jeszcze możemy się na własnej stronie trochę pośmiać z rywala?
Co do szacunku, to było to wielokrotnie wałkowane. Szanujemy jego umiejętności i osiągnięcia, nie szanujemy całej reszty.
I Hawk Ci dobrze mówi, dopóki piszecie z sensem i nas nie obrażacie to nikt wam nie wytyka, komu kibicujecie, więc więcej śmiałości :D
1
A wiecie, co jest dziwne? Na fioletowej wszyscy zgodnie twierdzą, że awans zapewni im obrońca, a o aktualnie urzędującym zdobywcy ZP, najlepszym piłkarzu świata nikt się ani nie zająknął :V