Skurczesyn
Dołączył/a: kwiecień 2016
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eoren, uchyl rąbka tajemnicy, kogo Looky uważa za gnojka i po którym konkretnie paszkwilu El Jarka to określenie padło :D
0
Wydaje się, że nie o rywalizację tu chodzi, tylko o jakiś zamysł taktyczny Valverde z zagęszczaniem pomocy. Ciężko mi znaleźć jakiś logiczny argument, dlaczego Semedo nie gra, w obronie jest solidny, na skrzydle zdyscyplinowany, podaje celnie, wkomponował się z miejsca. Przecież widzimy to wszyscy.
9
Kiedy stawiasz Nice - Lazio BTS:
Balotelli 4'
Caicedo 5'
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/006/077/so_good.jpg
11
67' minuta, wchodzi Rakitić, zawodnicy już podmęczeni, zaraz kontra Barcelony, wszyscy dzida za piłką jakby to oni dopiero weszli.
A Chorwat spokojniutko, za wszystkimi, truchcikiem.
5
Złoto wygrywało tylko 8 krajów, z czego 4 dawno lub bardzo dawno. Można śmiało powiedzieć, że Brazylia to najlepsza drużyna w historii, bo tą wyłania Mundial. Jeden zawodnik, nieważne jak dobry, to tylko 4% 23-osobowej kadry.
Pucharu MŚ nie podniósł ani Puskas, ani Cruijff, ani Best, ani Platini, ani di Stefano, nie podniesie też Messi - czyli większość TOP 10 w historii tego sportu. Jak dla mnie, dosyć ch**owe kryterium :D
1
Do przyjaciół nie dzwoni się tylko w urodziny :D
3
Hajto już wielokrotnie smarkał i wciągał gile podczas transmisji, ale chyba przed chwilą mieliśmy przyjemność usłyszeć premierowe beknięcie.
0
Bayern na początku sezonu nie zachwyca. Formę szykuje się na fazę pucharową, więc z takimi wnioskami zaczekałbym do meczów o poważną stawkę. Moim zdaniem PSG to jest drużyna na max półfinał, i to w sprzyjających okolicznościach,
Kto ma rację, zobaczymy w maju.
12
A ciekawe, czy prędzej Ronaldo strzeli bramkę, czy odgwiżdżą rękę Realu w swoim polu karnym.
1
"Żaden zawodnik nie powinien tyle kosztować", "jeśli ktoś nie chce tu grać, to niech odejdzie" - rozumiem Twoje romantyczne podejście, bo ja tak samo na to patrzyłem. Problem jest taki, że romantyzm w piłce się skończył. Obstawiam, że kiedyś, za ileśtam lat wróci jako wielki trend, kiedy zglobalizowany rynek sportu się nasyci, ale póki co został wyparty przez brutalny świat pieniądza.
222 mln dla Barcelony? Dużo, jako jednorazowy zastrzyk dla klubu. Ale odejmij cenę zakupu, sądową karę za matactwo, premie kontraktowe, prowizję ojca i wreszcie te +/- 50 baniek, które musieliśmy dopłacić BVB w konsekwencji za niskiej klauzuli Neymara. O wartości marketingowej nawet nie wspominam.
222 mln dla szejków? To jest ich tygodniówka. Prawie drugie tyle dołożyli za Mbappe, FFP ominęli (lub mieli je w nosie), więc tak, wynegocjowano by więcej za Neymara. I mniej za Dembele.
Gdyby 30-letni Messi powiedział dzisiaj, że odchodzi, to jak myślisz, ile klubów czekałoby jutro rano pod biurami na Camp Nou z 300 mln w walizkach? Ja obstawiam 4-5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gdyby Neymar miał wpisany miliard w kwocie odstępnego i chciał odejść, Barca albo wynegocjowałaby sumę sporo większą niż te 222 mln, mając przy okazji czas na znalezienie zastępcy w normalnej cenie, albo Neymar by został i musiał zapieprzać jak do tej pory, bo za rok mundial.
Niskie klauzule tylko obniżają pozycję klubu przy negocjacjach i transferach, zmniejszają potencjalny zysk klubu i zaburzają projekt sportowy. Nie wiem, jak można dalej tego nie rozumieć, szczególnie po tym, co działo się w tym okienku.
Perez też nikogo nie trzyma na siłę, ale dla odmiany ma trochę rozumu. A jak ktoś chce odejść to mówi i odchodzi. Morata miał jakieś problemy z transferem? Nie miał. 80 baniek za rezerwowego napastnika wyciągnęli? Wyciągnęli.
A gdyby Al Khelaifi miał taką zachciankę, to rzuciłby tatusiowi i synkowi jeszcze parę baniek ekstra w zamian za dalsze milczenie, po czym wykupiłby Brazylijczyka w ostatni dzień okienka i Bartomeu zostałby z głową w dupie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gdyby Casemiro był postacią z RPG, to miałby +90 do odporności na kartki :D
6
Suarez się kładzie - "skandaliczne zachowanie".
Theo się kładzie - "no szukał tutaj faulu".
22
Nie mogę pojąć, jak Enrique mógł zrezygnować z Alby nawet przy przejściu na 3-4-3 i nawet jako dublującego pozycję Neymara. To, co ten gość daje w pressingu, rozciąganiu obrony przeciwnika czy klepce w ofensywie sprawia, że aż gęba sama się uśmiecha. I mimo, że za nim jakoś szczególnie nie przepadam ze względu na 'styl delfina', to za gryzienie trawy, tak jak w tej akcji, gdzie w doliczonym czasie na pełnym sprincie zap****alał sam za piłką przez całe boisko, trzeba mieć do niego szacunek. Tacy ludzie są bezcenni i Lucho popełnił tutaj wielki błąd.
0
Wydaje mi się, że czyjaś głowa jest przygotowana do obcięcia w razie zebrania podpisów przez Benedito i będą chcieli zrobić z tego medialne 'oczyszczenie' niedługo przed samym referendum.
8
To była jedyna akcja Higuaina w tym meczu :V
16
Patelnia i karny, do klasycznego hattricka został jeszcze tylko rykoszet :D
0
22 minuty, 11 bramek - jak utrzymają to tempo, to padnie średnio ponad 5,5 bramki na mecz :D
33
Tebas o samego Neymara dostał sraczki. Gdyby stracił całą Barcelonę, to jego proktolog byłby chyba najbardziej zapracowanym gościem w całej Hiszpanii.
0
Zapewne jest tak, jak myślisz i jak podpowiadałaby logika. Pełnomocnik jest bezcelowy, jeśli pracownik codziennie stawia się w zakładzie pracy, ma obie ręce i nie jest niepiśmienny. Dodając do tego fakt, że ogłasza się kolejno: 'podpisał, podpisał', 'już wszystko ustalone, już zbiera się do podpisania' i 'w sumie nie musi podpisywać bo jego ojciec podpisał' to nie potrzeba geniusza dedukcji żeby wiedzieć, że sprawa śmierdzi na kilometr.
Podpisy pod wotum będą weryfikowane wg nr karty socio.
23
Gdyby kontrakt Messiego był podpisany, to zrobienie oficjalnego zdjęcia nie byłoby żadnym problemem. Aparat mają, stół i długopis mają, piłkarz w klubie jest codziennie.
Przydupasy Bartomeu z Mundo rozpoczęły kampanię mającą go wybielić ile się da przed referendum i takie 'wywiady' i przychylne artykuły będą pojawiały się regularnie. Nie wierzcie w ani jedno słowo.
9
Kiedy pierdzący w pasiaki Rosell widzi, co Bartomeu robi z Barceloną:
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/614/630/644.gif
0
Klasę lepsze od nas Chile wczoraj u siebie 0-3 w pałę z Paragwajem. Taki jest sport.
8
Rok 2017 - Borek i Hajto dalej nie znają legendy Lorda Bendtnera :D
1
Przynajmniej faulował we flustracji :V
1
Fernandez był pewny, że BVB chce sprzedać, ale Dembele nie chce przyjść.
0
Słusznie, ale takie pytanie powinno paść pierwszego dnia Valverde w Barcelonie.
0
Ciekawe, ale ryzykowne w spód. Dalsze negocjacje z Atleti byłyby prawie niemożliwe, skrzydłowych mamy 4-5, a Messi w ataku daje 50-60 bramek. Chyba nie warto.