Skurczesyn
Dołączył/a: kwiecień 2016
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okładka MD w punkt.
32
Eusebio rozstał się z Barceloną w niemiłej atmosferze, jest w konflikcie z zarządem, publicznie mówił, że do Barcy nie wróci, dopiero co podpisał nowy kontrakt z Baskami, a i tak jest jednym z głównych kandydatów. Klopp też otwarcie mówił, że nasz styl gry to kompletnie nie jego bajka. A Koeman mnie kompletnie nie przekonuje.
Nie chciałbym też, żeby Barca stała się zakładnikiem swojego DNA i obsadzała na ławce tylko byłych piłkarzy, asystentów byłych trenerów, asystentów asystentów i szkoleniowców Barcy B. A futbolowe dyletanctwo zarządu może mieć efekt albo taki, albo kompletnie odwrotny - sprowadzenie na przekór wszystkim trenera z nikąd, niekompatybilnego z europejskim futbolem, bez charakteru. Przypominam - to jest ten sam zarząd, który proponuje Mascherano na bocznego obrońcę.
Chcę tu widzieć nie trenera niezłego, nie dobrze zapowiadającego się, nawet nie bardzo solidnego, ale wizjonera. Osoby, która futbol postrzega w sposób inny, niż reszta, która ten sport wymyśla na nowo i popycha do przodu. Szkoleniowca z wielką charyzmą i ze stylem tak charakterystycznym, że wręcz ikonicznym. Takiego jak Michels, Herrera, Cruyff, Ferguson. Obecnie za takich uważam np. Guardiolę, Conte, Simeone czy Emery'ego. No i takiego łysego z Andaluzji :V
2
Real z Ronaldo i Benzemą w ataku jest jak czołg M1 Abrams załadowany balonami z wodą i machający lufą na wszystkie strony :D
0
Po pierwsze - dzięki za wszystko, po drugie wielka szkoda, po trzecie ogłaszanie tego teraz nie pomoże ani w negocjacjach z następcą, ani z dokończeniem sezonu, po czwarte Sampaoli, po piąte Sampaoli, po szóste Sampaoli...
4
Naprawdę, to są podstawy czytania ze zrozumieniem. Simeone nie powiedział tego w złej wierze, tylko dlatego, że mecz ewidentnie był na remis.
17
https://x.com/PensApuestas/status/835944147408326661
Tam jakiś grubszy fachowiec od stałych fragmentów pracuje :D Najpierw karny na Mordiciu po faulu Jamesa, teraz to.
21
Aż chciałoby się powiedzieć 'notatnik upada pod krzyżem po raz drugi', no ale nie ma krzyża...
3
Hahahaha, jeszcze puścili naszym madryckim koleżankom 'Highway to hell' :D
0
Busquets to miał dzisiaj jakieś celne podanie do przodu?
0
Jak faktycznie wybiorą, to poleci Allegri, bo na pewno nie Bonucci.
0
Jeśli Neymar by odszedł to mamy Ardę, może mniej błyskotliwego od Belga, ale też i mniej chimerycznego. Z Atletico wolałbym Saula do środka pola.
0
Leicester nie był beniaminkiem, awansowali sezon wcześniej. Co do Juve - w drugim sezonie po powrocie do Serie A (08/09) przegrał scudetto z Interem, bo na finiszu zanotował serię 7 meczów bez wygranej. A ogórki to nie były, ich skład wyglądał wtedy tak:
Buffon - Molinaro Chiellini Legrottaglie Grygera - Nedved Marchisio Marchionni Camoranesi - Del Piero Amauri
3
Jakie macie zdanie na temat Ranieriego (za całokształt)? Ja zawsze uważałem go za takiego trochę ciamajdę na tratwie, rzucanego przez fale losu pod wielkie okręty - Atletico, Valencia, Juve, Roma, Inter.
Po ubiegłym sezonie musiałem oczywiście mocno to odszczekiwać, i mówię to z całkowitym docenieniem skali zjawiska - dokonał rzeczy historycznej i niebywałej, cudu wręcz. Dzisiaj mam wrażenie, że to była tylko anomalia, pęknięcie w czasoprzestrzeni, błąd systemu. Pęknięcie się zasklepiło, system zrestartował i porządek wszechświata powrócił, Ranieri trenerem znów jest przeciętnym.
Moje argumenty:
- nijaki styl i brak tożsamości jego zespołów,
- brak charyzmy,
- jedno (!) mistrzostwo kraju na koncie przy takim CV
- gdyby go nie zwolniono, prawdopodobnie spuściłby mistrza Anglii do Championship (a odszedł tylko Kante)
- przegrał z Wyspami Owczymi prowadząc Grecję.
39
Droga redakcjo FCBarca, widzicie efekt wstawiania onetowych tytułów newsów? Później komentatorzy cytują na antenie 'Gomes: jestem mieszanką Rakiticia i Iniesty' i bzdura idzie dalej w świat.
0
Jeśli to był trolling, to daję 9/10 :)
0
Nie chcę, żeby Lucho odchodził, ale jeśli tak się stanie, to zarząd powinien zrobić absolutnie wszystko, żeby ściągnąć tu Sampaoliego.
1
Ba, ze świetnym Marciniakiem :)
4
Lista wszystkich drużyn, których średnia ligowa w tym sezonie to przynajmniej 2 bramki na mecz, z 21 najsilniejszych lig Europy (Polska jest 21.):
3,00 Monaco (25 meczów / 75 bramek)
2,77 Barcelona (22/61)
2,75 Basel [Szwajcaria] (20/55)
2,70 Real (20/54)
2,64 Feyenoord (22/58)
2,43 BATE [Białoruś] (30/73)
2,38 Napoli (24/57)
2,30 Young Boys [Szwajcaria] (20/46)
2,28 Shakhtar (18/41)
2,25 Bayern (20/45)
2,24 Benfica (21/47)
2,20 FC Luzern [Szwajcaria] (20/44)
2,19 FC Kopenhaga [Dania] (21/46)
2,16 Arsenal (25/54)
2,16 Liverpool (25/54)
2,15 Anderlecht (26/56)
2,15 Olympiakos (20/43)
2,15 FC Sion [Szwajcaria] (20/43)
2,11 Dynamo Kijów (18/38)
2,09 Ajax (22/46)
2,09 Legia (21/44)
2,08 Chelsea (25/52)
2,08 Roma (24/50)
2,04 Man City (25/51)
2,04 Juventus (24/49)
2,04 Broendby [Dania] (21/43)
2,00 PSG (25/50)
2,00 Sevilla (22/44)
2,00 Dortmund (20/40)
2,00 Besiktas (20/40)
Faza grupowa LM/LE:
3,50 Dortmund (6/21)
3,50 Shakhtar (6/21)
3,33 Barcelona (6/20)
3,00 Arsenal (6/18)
2,83 Zenit (6/17)
2,67 Real (6/16)
2,67 Anderlecht (6/16)
2,67 Roma (6/16)
2,67 Fiorentina (6/16)
2,33 Bayern (6/14)
2,17 PSG (6/13)
2,17 Genk (6/13)
2,00 Man City (6/12)
2,00 Man United (6/12)
1
Wszystkiego dobrego dla Mamy!
2
Powinna zebrać się jakaś światowa komisja i oficjalnie zmienić nazwę z 'prawa Murphy'ego' na 'prawo Vidala' :|
0
Real za kilkanaście lat będzie miał najnowocześniejszy stadion świata, madridismo mogłoby zdobyć się chociaż na skromne 'dziękujemy' :V
20
Ciekawostka: w Hiszpanii ludzie niewidomi w celu jak najlepszej widoczności najczęściej noszą żółte koszulki (zapewniane bezpłatnie przez związek niewidomych), natomiast osoby z orzeczonym upośledzeniem umysłowym zobowiązane są dodatkowo do informowania najbliższego otoczenia o swojej obecności poprzez wydawanie wyraźnych sygnałów dźwiękowych za pomocą gwizdka.
0
Już 25. minuta, a Lucho dalej nie zrobił żadnej zmiany...
2
Lepiej dla Cilessena żeby zachował umiar z takim bronieniem, bo jeszcze wygryzie ter Stegena i jego też będzie trzeba sprzedać :D
0
Łobuz kocha najmocniej.
1
Idiom zależy od kontekstu. To mógłby być alkohol w papierowej torbie, ale sądząc po formie Twojego komentarza, prawdopodobnie chodzi o wkładanie dziewczynie palca w tyłek podczas seksu.
Polecam się :D
0
W te 40h trzeba wliczyć sprawdzenie całego dachu, nie tylko naprawę uszkodzonej części. Ale jeśli masz rację, to LFP powinna im po prostu wlepić sporą karę.
0
Było zagrożenie życia dla kibiców. Ci co mają poszczekać to sobie poszczekają, a cała reszta nie będzie musiała przeżywać kolejnego Heysel, United czy Chapecoense. Sprawa chyba dosyć prosta?
47
Zakład, że FIFA na przyszłych galach będzie go nazywać Gabrielem? :D
0
http://www.ebay.com/itm/FC-Barcelona-Captain-Armband-Spain-Fascia-Capitano-Brazalete-Capitan-/292007447393
http://www.4fanatic.com/product-eng-327400-FC-Barcelona-Captains-Arm-Band.html
http://www.sukhumvitonline.com/product_info.php?products_id=157
20 sekund na google...