0

moja 11:

VV - Alves Pique Puyol Azpiliqueta - Xavi Xabi Alonso Messi Ronaldo - Villa Higuain - i mamy 7 z Villą Barcelonistów.

Z szacunkiem dla Maty i Filipe - za co ta nominacja ?? Mata w kratkę grał a Kasmirsky pół sezonu leczył złamaną nogę

0

tak "żądzą" z pewnością.... :/

jak Yaya nie dostanie za ten mecz 10 to sam powiedzę się za swoje pod sufitem :)

a tak poza tym to dziękujemy za piękny sezon, za wspaniały triumf w lidze, a LM poczeka do następnego sezonu!! Dziś świętuję całą noc bo jutro wolne :D POZDRO !!!

0

pomarancz33--->

ok super , ale podaj naprawdę argumenty żeby sadzać kogoś z obecnej 11 na ławkę - i przypuśćmy że Iniesta i Xavi są zdrowi - kto usiądzie na ławie kosztem Cesca ?? Bo jak podałem niżej linii Xavi - Iniesta - Cesc sobie nie wybrażam. I zrozum Ibra nie odejdzie bo był za drogi żeby zarząd nie dał mu 2 szansy. A Bojana Ci nie szkoda względem Villi np ??

Chyba że się nie rozumiemy. Co do starej prawdy o ławce to nie była by silna ewentualnym 1 wzmocnieniem - Silva/Mata ?? Może zaprzeczam sobie słowom w/w ale np Pedro na ławie by nie siedział bo Silva potrafi grać w środku ( pozycja Iniesty ) i na skrzydle lewym więc dla mnie takie wzmocnienie uniwersalnym zawodnikiem było by ok.

0

AntyRealM

proste pytanie - Człowieka ( Pedro ) który może wyjechać na MŚ do RPA skreślasz z pierwszej 11 ?? To gratuluję - widzę że masz dobre zdanie o Pedro dzięki któremu mamy 3 tytuły z zeszłego sezonu + dalszą możliwość walki o Mistrza Hiszpanii. Iniesta na skrzydle - miał kilka fajnych meczów - ale Andres pokazuje swój kunszt i klasę w środku klepiąc na małej przestrzeni z Xavi'm więc Twoje argumenty do mnie nie trafiają. Sorry

0

tak na marginesie - wiem, że zwolenników Ibry jest tyle samo co przeciwników - ale kto nam dał zwycięstwo w GD z Realem po kapitalnym woleju czy piękne chwile z Arsenalem na Emirates ?? Wiem że macie ( ja sam nieraz kląłem ) że Ibrahimovic notuje multum strat czy nieprzemyślanych zagrań - ale czy nie jest to genialny zawodnik ?? Nie pamiętacie Ajaxu ?? Juve ?? czy Interu ?? Wiem - powiecie że teraz jest Barca i nie przypominaj człowieku historii - ale ja Wam Fani Balugrany w Polsce i nie tylko mówie - On się odrodzi i pokaże na co go stać. I wcale nie uważam że ten sezon był zły w jego wykonaniu.

PS sorki z ort czy literówki ale odwiedził mnie kolega Johnny Walker i może delikatnie w klawiaturę nie trafiam :)

Co do jutra to - Boże zrezygnowałem z wyjazdu na Camp Nou bo myślałem że będzie o pietruchę - VAMOS BLAUGRANA!!!!!!!!!!!

0

szymonst

nie rozumiesz tego że Ibra nie odejdzie?? Barca za niego dała 40 mln koron czeskich czy Euro ?? On jeszcze pokaże na co go stać. Co do dublera dla Alvesa ( zawsze chciałem Bakary Sagne ) ale po przemyśleniach środek - Milito Pique i Puyol na prawej jak nie ma Daniego, w ilu meczach nie mógł on grać ?? w 2 ?? może za kartki a tak cały sezon gra najwięcej nie licząc Valdesa. Co do pomocy - jak niżej zapytałem kogo byś posadził na ławce - Iniestę czy Xavi'egp ?? Pewnie Twoja odpowiedź brzmi - nikogo - więc Cesc ma siedzieć na ławie ?? Pomyślcie ludzie - te wasze typy na kilka pozycji są super, ale kto ma usiąść na ławę i czy będzie się na to godził. Pozdro

0

super... ale ja mam zajeb***ie mieszane uczucia - co z Ibrą ?? Ja w Zlatna wierzę ( vide 1 sezon Henry'ego ) i wiem że będzie w przyszłym sezonie ok. Jak widzę naszą 11 w przyszłym sezonie :

VV - Alves Pique Puyol Abidal - Sergio/Yaya Xavi Iniesta - Pedro/*Silva Ibra Messi, czyli ogólnie bez zmian - dlaczego ?? perfekcyjne zgranie, zrozumienie i idealne wyczucie podań.

Ławka: Pinto, Maxwell, Milito, Marquez, Chyhrynski, Keita, Sergio/Yaya, Bojan,* Silva/Bojan, Jeffren - ktoś jeszcze chce Nanniego, Arshavina, Ribery'ego ??

Pytanie - Po gwinta ?? Małą mamy kadrę ??

*No właśnie Silva - dla mnie to priorytet i to jednyny - po prostu genialny zawodnik i luka po Titim.

Cesc - super by było ale za kogo - Xavi czy Iniesta - niepotrzebne skreślić - łatwo by wam było kogokolwiek ?? I nie piszcie linii pmocy Iniesy - Cesc - Xavi bo bez dm-a mamy przerąbane

co o tym myślicie ?? dla mnie osobiście zmiany mogą ( nie muszą ) być tylko kosmetyczne ( Silva/Mata ) i wystarczy. Po co piszemy i zachwycamy się nad naszą Canterą ?? żeby ich sadzać na ławę w nast sezonie ?? Zastanówcie się pozdro

0

jedyny klub w tym sezonie który miał plan i go wykoanł to Espanyol,no i może Inter.

0

heh oczywiście Fabregas :)

PS dzięki za poprawę w newsie, pozdro

0

hubbarca----

widzę kolejny Real Madryt chcesz robić z Barcy ?? po co Nani Arshavin czy Clichy ??

Clichy - mamy Abidala i Maxwella ( Puyol od biedy może grać na lewej )

Arshavin i Nani - mamy Pedro Messiego Bojana czy Jeffrena

zgodzę się jedynie co do Fabregasa, bo Andres ma liczne kontuzje ( mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie już ok ), a co do Villi to mam mieszane uczucia - wielki napastnik ale są Ibra i Bojan.

Co do prawego obrońcy zgadzam się w pełni, ale ktoś kto jest tani i zgodzi się siedzieć na ławie.

Moje typy - Fabregs, Villa ( ale zarząd musi wymyśleć coś co z Ibrą czy Bojanem( może wypożyczenie )), i np. Sagna na ławkę,

0

poprawcie taki mały błąd - "Trudno bowiem liczyć na potknięcie Królewskich w pojedynku z Malagą, mimo tego że zawodnicy Javiera Clemente walczą o utrzymanie." Javier Clemente jest trenerem Valladolid a zapewne chodziło o Juana Ramona Muniza.

0

Mazi---->

ale zobacz jak długi jest sezon, ile jest spotkań do rozegrania: PD, LM, CdR. Poza tym Keirrison pewnie ponownie zostanie wypożyczony, ale mam nadzieję że do jakiegoś klubu w PD ( pokroju Racing/Getafe/Zaragozza ). Osobiście Jeffrena bym też wypożyczył.

i byłoby: Bojan/Pedro - Ibra/Villa - Messi/Bojan

0

heh mina i wzrok Villi - " co bredzi ten Messi ?? ja nic nie wiem o przenosinach do Barcy " :))

a tak na poważnie to wierzę z całego serca że David do nas dołączy. Jeszcze Silva i gitara :)

0

heh trochę szukania i mam: w rewanżu z Valencią o Super Puchar van Nistelrooy w sezonie 2008/2009 wyleciał za czerwo i w 1 kolejce z Deportivo zagrał 90 minut :) więc chyba kartki się nie liczą :)

0

a mam takie pytanie - czy kartki z meczu o Superpuchar Hiszpanii są wliczane w ligę ?? Jak jest liczony SPH ?? Za sezon obecny czy poprzedni ?? Bo jak za ten to jedyne wytłumaczenie to że Xavi ma : 4 kartki w lidze + 1 za rewanż z SPH = 5 ale nie wiem czy liga jest osobno brana pod uwagę.

0

mecze dryżyn walczących o mistrzostwo i utrzymanie są o 19 w niedzielę

0

http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul= 170862

a przeczytajcie to - to już zupełne bzdury i nic już nie czaje :)) To Xavi może dostać tylko 4 kartki i musi pauzować ? Może ktoś go nie lubi i specjalnie dla niego zmiejszyli liczbę kartek ? :) heh

0

http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_09-10/estadistiques/jugadors/Xavi/fitxa. html

ja widzę 4 kartki :)

może ktoś z redaktorów raz a oficjalnie wyjaśnić o co chodzi ?? z góry dzięki

0

no ja też jakoś niespecjalnie widzę Sergo Yaya i Keite w środku. Wtedy Messi będzie musiał dużo biegać w środku i rozgrywać. A tak wolę żeby to do Messiego dogrywał Xavi a nie Messi do Bojana czy Pedro. Zresztą Generał ma kapitalne przyspieszenia i jednym podaniem może zamienić nieukładający się mecz w wygrany

0

http://www.lfp.es/?tabid=113&Controltype=plan&IDEquipo=5&IDTemporada=109&IDDivision= 1 ( bez spacji przed jedynką )

heh choć na lfp też pod cards masz 4 koło Xaviego :)

0

jeśli tak to sorki za balagan i wprowadzenie w błąd, widocznie 3 największe serwisy hiszpańskie po prostu się mylą. I trochę grzeczniej. :) Każdy popełnia błędy

0

u99artur1---->

3 największe serwisy które podałem podają 4 kartoniki dla Xaviego, a są one zaktualizowane na pewno bo przykładowo Messi ma 32 gole a Maxwell 5 kartek pozdro

0

to że Xavi ma 4 kartoniki wziąłem z As, Marca i El Mundo Deportivo. :) tak nawiasem kończąc :)

0

sorki za dubla :)

0

poprawcie błąd który jest już w kolejnym newsie: Xavi nie ma 5 tylko 4 żółte kartki i z Valladolid zagra. Tak poza tematem - Wiadomo coś czy Iniesta ma szansę zagrać w ost meczu ligowym ??

pozdro

0

poprawcie błąd który jest już w kolejnym newsie: Xavi nie ma 5 tylko 4 żółte kartki i z Valladolid zagra. Tak poza tematem - Wiadomo coś czy Iniesta ma szansę zagrać w ost meczu lgowym ??

pozdro

0

SFU666--->

o 17.55 na C+ Sport 3 ( kanał testowy na 26 ) pozdro

0

już raz 2:0 z Interem było, czy 4:1 z Arsenalem. Damy RADE!!!!

0

powiem tak i pewnie Ameryki nie odkryje - albo 3:2 i kontakt albo 4:1 i zostanie walka w PD

0

bruno87

nie mam do Ciebie pretensji ani do nikogo, czasem tylko trochę zrozumienia proszę, jesteśmy wszyscy Blaugrana i to się liczy i wierzę że nic nas nie powstrzyma przed 2 koroną , pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?