0

freestyle200 & Messi_19----->

ja bym polemizował... nic do talentu Kuna nie mam ale właśnie - talentu... piłkarz to wybitny ale z jego formą i skutecznością jak zauważył np Pan Orłowski ( kto C+ oglada ten wie co mam na myśli ) bywa różnie. Aguero bywa w wielu kolejkach z rzędu bardzo nierówny ( po kilka meczy niewidoczny ).

dlatego od kilku ( trzech ?? ) sezonów jestem za Davidem Villa ( jeśli ktoś ma zastąpić już Eto'o )

co do Riberego zawsze jest ryzyko długiej aklimatyzacji.a taki David Silva w 1 meczu sezonu 2009/2010 będzie dla mnie wymiatał w naszych barwach. ale oczywiście każdy ma swoje zdanie... pozdrawiam

0

co do transferów zaś.... to jestem bardzo spokojny ( w obecnej, bardzo kiepskiej sytuacji Valencii ) że ktoś z duetu Villa Silva do Nas trafi.... a może i obaj

0

z tego co ostatnio widziałem to Zlatan jest najlepiej zarabiającym i opłacanym piłkarzem na świecie... a sądząc po polityce finansowej naszego teamu to i Txiki i Laporta wielkich sum za transfer i ewentualne zarobki dawać nie chcą...... ale cenie Ibrahimovica... pozdro

0

czy czasem Alves się na Bilbao nie wykartkował ?? teraz mamy spokojniejszy ( teoretycznie ) kalendarz więc powinno być już ok....

VAMOS!!!

0

teraz to tylko się cieszyć bo za tydzień:

Valdes - Puyol Marquez Pique Sylvinho - Yaya Xavi INIESTA - Messi Henry Eto'o.... i 3:0 z Bilbao :))

0

a obrony nie ma co tłumaczyć.... to że nie ma Abidala ( chyba najsłabszego naszego podstawowego defesora ) to nie usprawiedliwia naszej obrony.... Milito pewnie będzie potrzebował kilkunastu wejść w mecz żeby mieć formę

0

nie wiem, ale jak nie ma Iniesty to niezły piach się robi....

zobaczcie na drużyny innych czołowych lig jeśli chodzi o kreatywność i rolę lidera środka - Arsenal Cesc, Man UTD Ronaldo, Chelsea Lampard, Liverpool Gerard, Milan Kaka, Juve Nedved, Inter Cambiasso, Roma De Rossi, Real Snejder, Valencia Baraja....

a my co ?? Yaya def Xavi def Keita def Busquets def.... dlaczego nie Pep nie próbuje Hleba obok Xaviego jak nie ma Iniesty ??!!

mam nadzieję że ten kryzys się skończy na Bilbao ( w lidze ) bo o CdR jestem spokojny ( chyba nikt sobie nie wyobraża 3:0 dla Mallorki) pozdro... VAMOS BARCA!!!

0

nie wiem co na to inni-----> nie mamy rozgrywającego!!!! kogoś kto przytrzyma piłke dobrze ją poda..... Iniesta to dla mnie jednyny ratunek....

jedyne co mnie pociesza to kalendarz - do słynnego Mount Everestu mamy takie drużyny jak Bilbao, Almeria, Recreativo, Getafe + kilka innych z 2 części tabeli....

kryzys jest i nie ma co do tego wątpliwości....

0

oczywiście chodziło mi o C+ :))

0

będą zdaje się 2 mecze w sobotę... i derby o 20 i Sewilla o 22

0

Valdes - Alves Pique Marquez Abidal - Yaya Iniesta Xavi - Henry Eto'o Messi.... niespodzianek w składzie raczej się nie spodziewam..

0

nie obrażę się jak będzie powtórka Leo ze stadionu Osy... :)

0

Smutek ---- >

bo Białoruś nie gra ??.... :P :)))

0

fajnybartus

czytaj dokładnie bo ja nie widze tu że absencja Carlesa potrwa 10 dni :))

0

dobry meczyk, wygrany bez większego wysiłku... teraz Betis w Sewilli i po tym co wczoraj zobaczyłem w derbach to czeka Nas za tydzień ciężki mecz.

0

Caceres gra ok - kilka przechwytów i kilka razy przeciął loty górnych i dolnych piłek.... ide na 2 połowe.... VAMOS!!!

0

można powiedzieć że mecz bez historii... bez fajerwerków, spokojny, w kontrolowany sposób prowadzony przez Barce.... bedzie 4:0 :))) VAMOS!!

0

Valdes - Alves Caceres Puyol Abidal - Sergio Xavi Iniesta - Henry Eto'o Messi.... z oficjalnej strony

skład mocny i licze na spokojne 3:0 VAMOS BARCA!!!!

0

baxell-----> działa bez problemu, wlasnie ogladam WHU - Man UTD i czekam na Barce :) VAMOS!!!!

0

52.932 widzów... z oficjalnej strony

0

dobry mecz w naszym wykonaniu.... ładnie Iniesta Marquez ( w obronie i z tym wolnym genialnie - ale już w 2 z rzedu meczu mógł byc karny przez niego !! ) VAMOS!!!!!!

0

nie wiem ale mielismy szczescie w tym wslizgu Rafy----> dla mnie 11

0

to już wiemy kto powinien wolne strzelać :)))

czy przypadkiem Marquez nie wygrał jakiegos tam konkursu na mistrza swiata w wyk wolnych ???? jakos to było na poczatku sezonu

0

ale brama!!!!!! pieknie Bojan i Henry!!!!!!!!

0

dwa nasze cracki na trybunie - Pedro i Sanchez :))

0

kapitalnie BOJAN!!!! szkoda...

0

choć jak patrze na miejsce Sportingu w fair play to bym Carlesa nie wystawiał :)))

0

neo2114---->

a nawet nie wiedziałem.... do tego info że Puyol raczej zagra w niedziele i mamy już obrone optymalną praktycznie :))

0

dziś Alves Pique Marquez Sylvinho

ze Sportingiem pewnie - Sanchez Puyol Caceres Abidal

dwa różne zestawienia linii obrony i podobni stylem przeciwnicy... zobaczymy która obrona będzie szczelniejsza :))

0

Pinto - Alves Pique Marquez Sylvinho - Toure Iniesta Guddy - Hnery Bojan Hleb.... z fcbarcelona.com

mocny skład + Messi Eto'o Sergio na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?