deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
freestyle200 & Messi_19----->
ja bym polemizował... nic do talentu Kuna nie mam ale właśnie - talentu... piłkarz to wybitny ale z jego formą i skutecznością jak zauważył np Pan Orłowski ( kto C+ oglada ten wie co mam na myśli ) bywa różnie. Aguero bywa w wielu kolejkach z rzędu bardzo nierówny ( po kilka meczy niewidoczny ).
dlatego od kilku ( trzech ?? ) sezonów jestem za Davidem Villa ( jeśli ktoś ma zastąpić już Eto'o )
co do Riberego zawsze jest ryzyko długiej aklimatyzacji.a taki David Silva w 1 meczu sezonu 2009/2010 będzie dla mnie wymiatał w naszych barwach. ale oczywiście każdy ma swoje zdanie... pozdrawiam
0
co do transferów zaś.... to jestem bardzo spokojny ( w obecnej, bardzo kiepskiej sytuacji Valencii ) że ktoś z duetu Villa Silva do Nas trafi.... a może i obaj
0
z tego co ostatnio widziałem to Zlatan jest najlepiej zarabiającym i opłacanym piłkarzem na świecie... a sądząc po polityce finansowej naszego teamu to i Txiki i Laporta wielkich sum za transfer i ewentualne zarobki dawać nie chcą...... ale cenie Ibrahimovica... pozdro
0
czy czasem Alves się na Bilbao nie wykartkował ?? teraz mamy spokojniejszy ( teoretycznie ) kalendarz więc powinno być już ok....
VAMOS!!!
0
teraz to tylko się cieszyć bo za tydzień:
Valdes - Puyol Marquez Pique Sylvinho - Yaya Xavi INIESTA - Messi Henry Eto'o.... i 3:0 z Bilbao :))
0
a obrony nie ma co tłumaczyć.... to że nie ma Abidala ( chyba najsłabszego naszego podstawowego defesora ) to nie usprawiedliwia naszej obrony.... Milito pewnie będzie potrzebował kilkunastu wejść w mecz żeby mieć formę
0
nie wiem, ale jak nie ma Iniesty to niezły piach się robi....
zobaczcie na drużyny innych czołowych lig jeśli chodzi o kreatywność i rolę lidera środka - Arsenal Cesc, Man UTD Ronaldo, Chelsea Lampard, Liverpool Gerard, Milan Kaka, Juve Nedved, Inter Cambiasso, Roma De Rossi, Real Snejder, Valencia Baraja....
a my co ?? Yaya def Xavi def Keita def Busquets def.... dlaczego nie Pep nie próbuje Hleba obok Xaviego jak nie ma Iniesty ??!!
mam nadzieję że ten kryzys się skończy na Bilbao ( w lidze ) bo o CdR jestem spokojny ( chyba nikt sobie nie wyobraża 3:0 dla Mallorki) pozdro... VAMOS BARCA!!!
0
nie wiem co na to inni-----> nie mamy rozgrywającego!!!! kogoś kto przytrzyma piłke dobrze ją poda..... Iniesta to dla mnie jednyny ratunek....
jedyne co mnie pociesza to kalendarz - do słynnego Mount Everestu mamy takie drużyny jak Bilbao, Almeria, Recreativo, Getafe + kilka innych z 2 części tabeli....
kryzys jest i nie ma co do tego wątpliwości....
0
oczywiście chodziło mi o C+ :))
0
będą zdaje się 2 mecze w sobotę... i derby o 20 i Sewilla o 22
0
Valdes - Alves Pique Marquez Abidal - Yaya Iniesta Xavi - Henry Eto'o Messi.... niespodzianek w składzie raczej się nie spodziewam..
0
nie obrażę się jak będzie powtórka Leo ze stadionu Osy... :)
0
Smutek ---- >
bo Białoruś nie gra ??.... :P :)))
0
fajnybartus
czytaj dokładnie bo ja nie widze tu że absencja Carlesa potrwa 10 dni :))
0
dobry meczyk, wygrany bez większego wysiłku... teraz Betis w Sewilli i po tym co wczoraj zobaczyłem w derbach to czeka Nas za tydzień ciężki mecz.
0
Caceres gra ok - kilka przechwytów i kilka razy przeciął loty górnych i dolnych piłek.... ide na 2 połowe.... VAMOS!!!
0
można powiedzieć że mecz bez historii... bez fajerwerków, spokojny, w kontrolowany sposób prowadzony przez Barce.... bedzie 4:0 :))) VAMOS!!
0
Valdes - Alves Caceres Puyol Abidal - Sergio Xavi Iniesta - Henry Eto'o Messi.... z oficjalnej strony
skład mocny i licze na spokojne 3:0 VAMOS BARCA!!!!
0
baxell-----> działa bez problemu, wlasnie ogladam WHU - Man UTD i czekam na Barce :) VAMOS!!!!
0
52.932 widzów... z oficjalnej strony
0
dobry mecz w naszym wykonaniu.... ładnie Iniesta Marquez ( w obronie i z tym wolnym genialnie - ale już w 2 z rzedu meczu mógł byc karny przez niego !! ) VAMOS!!!!!!
0
nie wiem ale mielismy szczescie w tym wslizgu Rafy----> dla mnie 11
0
to już wiemy kto powinien wolne strzelać :)))
czy przypadkiem Marquez nie wygrał jakiegos tam konkursu na mistrza swiata w wyk wolnych ???? jakos to było na poczatku sezonu
0
ale brama!!!!!! pieknie Bojan i Henry!!!!!!!!
0
dwa nasze cracki na trybunie - Pedro i Sanchez :))
0
kapitalnie BOJAN!!!! szkoda...
0
choć jak patrze na miejsce Sportingu w fair play to bym Carlesa nie wystawiał :)))
0
neo2114---->
a nawet nie wiedziałem.... do tego info że Puyol raczej zagra w niedziele i mamy już obrone optymalną praktycznie :))
0
dziś Alves Pique Marquez Sylvinho
ze Sportingiem pewnie - Sanchez Puyol Caceres Abidal
dwa różne zestawienia linii obrony i podobni stylem przeciwnicy... zobaczymy która obrona będzie szczelniejsza :))
0
Pinto - Alves Pique Marquez Sylvinho - Toure Iniesta Guddy - Hnery Bojan Hleb.... z fcbarcelona.com
mocny skład + Messi Eto'o Sergio na ławce