0

myślę że Pep lekko przegiął - to był dla mnie ustawienie ale na Inter na San Siro a nie na rzeźników z Espanyolu

VV- Alves Pique Puyol Maxwell - Sergio Yaya Xavi - Messi Pedro Ibra... dla mnie taki skład powinien grać z Espanyolem ale "musztarda po obiedzie"...

0

bruno87

dziękuję za zrozumienie, dla mnie Ancelotti za Pepa bo nic nie robi,

człowieku myślisz że jak mam 26 lat i Barcę od dziecka w sercu to uważasz takie komentarze za poważne ?? To gratuluje

0

myślę że Barçama użył lekkiego sarkazmu :) i nie ma co się napinać :)

0

widzę że Villarreal bez formy - 2:0 z Atletico do przerwy..

0

Iniesta1899

to widzę że wiara Twoja wiara jest z nami, Sewilli czy Villareal nie da się pokonać ?? Nie mówię już o Tenerife Xerez czy Valladolid na Camp Nou

0

ZbigniewWodecki

sorry za złośliwości parę akapitów niżej ale masz 100 % rację. To że mamy 3 pewnych spadkowiczów na Camp Nou to muszą ( ale czy będą ) 3 pkt ale wyjazdy na Ramon Sanchez Pizjuan czy El Madrigal to będzie wyzwanie. Nie wiem jak Ty ale dla mnie Villarreal wydaje się cięższy do pokonania ( nigdy nie lubiałem tego małego stadioniku Villarreal )

0

nie ma co rozpaczać tylko skupić się na Interze i tyle

0

jadę na Valladolid ( 15 lub 16 maja ) i mam nadzieję że nie zagra drugi garnitur :)

0

sphinks

ok, argumenty jakieś...

0

poza tym Panowi i Panie - mamy 3 mecze na Camp Nou z - trzema outsaiderami ligi - Valladolid Xerez i Tenerife, ale wyjazdy są ciężkie - Sewilla i Villarreal

0

parę słów dla każdego zawodnika ( nie mówcie że za mało argumentów):

VV 8 - za interwencję pod koniec 1 połowy i ogólnie jak zawsze pewnie

Alves 3 - chyba najsłabszy występ "Taza" jaki widziałem ( dośrodkowania do nikogo, czerwo )

Pique 7 - najlepszy z obronców

Milito 2 - po prostu tragedia, co drugie podanie do rywala

Puyol 5 - w obronie ok, ale w ataku zero kreatywności

Yaya 4 - multum strat i zwalnianie gry

Sergio 6- najbardziej mu zależało, ale non stop ( czyli jak zwykle ) koszony

Xavi 5 - kilka ładnych zagrań, ale sam nie pamiętam kiedy nasz Generał miał tyle niecelnych podań i strat

Maxwell 5- napiszę tak - powinien grać od początku na swojej pozycji, kto oglądał wie o co chodzi

Pedro 7 - dla mnie najlepszy obok Pique zawodnik z pola, sporo biegał, szukał partnerów ale co z tego skoro nie miał z kim grać

Messi 5 - EGOIZM!!! Leo opanuj się czasem z dryblingiem, przepraszam za te słowa ale Leo dziś przesadzał i to mocno

Keita 5 - wyjściowa bo nic nie pokazał ani nie zagroził jakąś głupią startą

Henry 5 - zero przyspieszenia, dośrodkowania tragedia, zero kreatywności ( może w MLS są wolniejsi obrońcy)

Ibra - bez oceny bo co on miał zdziałać w 5 minut

proszę o komentarz ocen - pozdrawiam wszystkich

0

jako koneser i wielki fan piłki - gratulacje dla Mauricio za ustawienie drużyny - niestety ale Xavi i Messi dziś nie istnieli

0

Atletico, Espanyol - chyba w każdym następnym sezonie trzeba od razu pkt odejmować jak gramy na wyjeździe :/

0

miszczu2006

racja, ale dziś zdecydowanie nie wypalił pomysł z dwoma lewymi obrońcami, a Xaviego po prostu kryją genialnie,

nie wiem jak Tobie ale dla mnie powinien wejść któryś z napastników za Milito

0

ZbigniewWodecki

co to jest Valdest ?? nowa pasta do zębów ??

0

bojan11/27

akurat Pedro jest był chyba w polu najlepszy na boisku ale chłopina nie ma z kim grać

0

powiem tak ( Guardiolą nie jestem ): Zlatan albo Henry za Milito - wtedy wracamy do normalnego 4-3-3 Maxwell na lewą Puyol na środek, Tarzan się po prostu gubi na lewej obronie,

co do indywidualnych pochwał to chyba tylko dla Pedro i Valdesa

0

co do "spalonego" przy stanie 1:1 kiedy powinien być karny i czerwo dla Cassillasa ( 3 metrowa pomyłka ) to zawsze w takich syt mam przed oczyma bodajże Gran Derby któreś kiedy to Xavi wybiegał i sędzia odgwizdał spalonego a pomyłka była rzędu ok 10 metrów ( pamięta ktoś to ? )

0

widzieliście jaki "spalony" ??? 3 metrowa pomyłka :/

0

yari ubiegłeś mnie :) Carlos Kamieni nie zagra w derbach ;)

co do składu to zdaje się spoks, pozdro

0

co sądzicie o takim składzie:

VV- Alves Pique*/Milito Puyol Maxwell- Yaya Sergio Xavi - Iniesta Messi Pedro

* za Milito jak da radę zagrać, poza tym Iniesta na lewym ataku a Yaya z Sergio czyścić środek powinni

0

powiem tak - takiej lipy to dawno nie widziałem... ale myślę że w 2 połowie będzie dobrze, co do poszczególnych graczy to Maxwell, Yaya i Henry po prostu TRAGEDIA!! szkoda że Maxwell nie ma zmiennika.. Eric wróć!

0

krótko:

Valdes 5 - nic nie obronił, ale też nie zawinił ( ocena wyjściowa)

Alves 8 - dobra forma

Pique 7 - poprawnie

Milito 8 - dla mnie cichy bohater

Yaya 6 - średnio

Keita 6 - trochę za wolno widać że długo nie grał

Busquets 7 - dobry występ

Messi 10 - po prostu brak słów ( ten 2 gol i akcja przy karnym to poezja!)

Ibra 7 - byłaby 9 jakby strzelił te 2-3 setki, ale występ poprawny

Pedro 7 - kilka ładnych akcji i rajdów

Marquez 2 - po prostu katastrofa, rusza się jak okręt na morzu

Puyol 5 - 2 stracone gole mówi wszystko

Iniesta 7 - rozruszał grę po przerwie

0

Marquez po prostu tragedia... :/ jak czołg się rozpędza, Milito, Pique i Puyol niech grają. W ogóle po co zmieniać środkowych obrońców w meczu ??

0

krótko po 1-2 słowach:

Valdes 8 - za Zigicia

Pique 9 - profesor

Milito 6 - niepewny

Maxwell 8 - coraz lepszy

Sergio 7 ( 1 połowa 3, 2 połowa 8 ) - Dr Jekyll i Mr Hyde

Xavi 7 - jak Busquets

Iniesta 7 - jak Xavi :))

Messi 10 - no ciekawe za co... :)

Bojan 3 - tragedia

Pedro 6 - poprawnie

-------------------------

Henry 9 - wejście smoka

Yaya i Jeffren - za krótko

piękna 2 połowa, myślę że Stuttgart może się bać :) pozdro!!!

0

Valdes - Alves Puyol Milito Maxwell - Sergio Xavi Iniesta - Messi Ibra Pedro i gitara

0

Ot$---->

sam odpowiedziałeś sobie na swoje stwierdzenie... fakt że obecnie nie ma za wielu dm-ów w Hiszpanii w dobrej formie poza Alonso Busquetsem i może Senną

0

Sergio out---- Henry in... Iniesta do środka i gitara

0

nie lubie narzekać ale powiem jedno - TRAGEDIA... :/

0

Przemo9FCBa---->

początek meczu ?? może oglądasz retransmisje bo ja mam 43 min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?