deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślę że Pep lekko przegiął - to był dla mnie ustawienie ale na Inter na San Siro a nie na rzeźników z Espanyolu
VV- Alves Pique Puyol Maxwell - Sergio Yaya Xavi - Messi Pedro Ibra... dla mnie taki skład powinien grać z Espanyolem ale "musztarda po obiedzie"...
0
bruno87
dziękuję za zrozumienie, dla mnie Ancelotti za Pepa bo nic nie robi,
człowieku myślisz że jak mam 26 lat i Barcę od dziecka w sercu to uważasz takie komentarze za poważne ?? To gratuluje
0
myślę że Barçama użył lekkiego sarkazmu :) i nie ma co się napinać :)
0
widzę że Villarreal bez formy - 2:0 z Atletico do przerwy..
0
Iniesta1899
to widzę że wiara Twoja wiara jest z nami, Sewilli czy Villareal nie da się pokonać ?? Nie mówię już o Tenerife Xerez czy Valladolid na Camp Nou
0
ZbigniewWodecki
sorry za złośliwości parę akapitów niżej ale masz 100 % rację. To że mamy 3 pewnych spadkowiczów na Camp Nou to muszą ( ale czy będą ) 3 pkt ale wyjazdy na Ramon Sanchez Pizjuan czy El Madrigal to będzie wyzwanie. Nie wiem jak Ty ale dla mnie Villarreal wydaje się cięższy do pokonania ( nigdy nie lubiałem tego małego stadioniku Villarreal )
0
nie ma co rozpaczać tylko skupić się na Interze i tyle
0
jadę na Valladolid ( 15 lub 16 maja ) i mam nadzieję że nie zagra drugi garnitur :)
0
sphinks
ok, argumenty jakieś...
0
poza tym Panowi i Panie - mamy 3 mecze na Camp Nou z - trzema outsaiderami ligi - Valladolid Xerez i Tenerife, ale wyjazdy są ciężkie - Sewilla i Villarreal
0
parę słów dla każdego zawodnika ( nie mówcie że za mało argumentów):
VV 8 - za interwencję pod koniec 1 połowy i ogólnie jak zawsze pewnie
Alves 3 - chyba najsłabszy występ "Taza" jaki widziałem ( dośrodkowania do nikogo, czerwo )
Pique 7 - najlepszy z obronców
Milito 2 - po prostu tragedia, co drugie podanie do rywala
Puyol 5 - w obronie ok, ale w ataku zero kreatywności
Yaya 4 - multum strat i zwalnianie gry
Sergio 6- najbardziej mu zależało, ale non stop ( czyli jak zwykle ) koszony
Xavi 5 - kilka ładnych zagrań, ale sam nie pamiętam kiedy nasz Generał miał tyle niecelnych podań i strat
Maxwell 5- napiszę tak - powinien grać od początku na swojej pozycji, kto oglądał wie o co chodzi
Pedro 7 - dla mnie najlepszy obok Pique zawodnik z pola, sporo biegał, szukał partnerów ale co z tego skoro nie miał z kim grać
Messi 5 - EGOIZM!!! Leo opanuj się czasem z dryblingiem, przepraszam za te słowa ale Leo dziś przesadzał i to mocno
Keita 5 - wyjściowa bo nic nie pokazał ani nie zagroził jakąś głupią startą
Henry 5 - zero przyspieszenia, dośrodkowania tragedia, zero kreatywności ( może w MLS są wolniejsi obrońcy)
Ibra - bez oceny bo co on miał zdziałać w 5 minut
proszę o komentarz ocen - pozdrawiam wszystkich
0
jako koneser i wielki fan piłki - gratulacje dla Mauricio za ustawienie drużyny - niestety ale Xavi i Messi dziś nie istnieli
0
Atletico, Espanyol - chyba w każdym następnym sezonie trzeba od razu pkt odejmować jak gramy na wyjeździe :/
0
miszczu2006
racja, ale dziś zdecydowanie nie wypalił pomysł z dwoma lewymi obrońcami, a Xaviego po prostu kryją genialnie,
nie wiem jak Tobie ale dla mnie powinien wejść któryś z napastników za Milito
0
ZbigniewWodecki
co to jest Valdest ?? nowa pasta do zębów ??
0
bojan11/27
akurat Pedro jest był chyba w polu najlepszy na boisku ale chłopina nie ma z kim grać
0
powiem tak ( Guardiolą nie jestem ): Zlatan albo Henry za Milito - wtedy wracamy do normalnego 4-3-3 Maxwell na lewą Puyol na środek, Tarzan się po prostu gubi na lewej obronie,
co do indywidualnych pochwał to chyba tylko dla Pedro i Valdesa
0
co do "spalonego" przy stanie 1:1 kiedy powinien być karny i czerwo dla Cassillasa ( 3 metrowa pomyłka ) to zawsze w takich syt mam przed oczyma bodajże Gran Derby któreś kiedy to Xavi wybiegał i sędzia odgwizdał spalonego a pomyłka była rzędu ok 10 metrów ( pamięta ktoś to ? )
0
widzieliście jaki "spalony" ??? 3 metrowa pomyłka :/
0
yari ubiegłeś mnie :) Carlos Kamieni nie zagra w derbach ;)
co do składu to zdaje się spoks, pozdro
0
co sądzicie o takim składzie:
VV- Alves Pique*/Milito Puyol Maxwell- Yaya Sergio Xavi - Iniesta Messi Pedro
* za Milito jak da radę zagrać, poza tym Iniesta na lewym ataku a Yaya z Sergio czyścić środek powinni
0
powiem tak - takiej lipy to dawno nie widziałem... ale myślę że w 2 połowie będzie dobrze, co do poszczególnych graczy to Maxwell, Yaya i Henry po prostu TRAGEDIA!! szkoda że Maxwell nie ma zmiennika.. Eric wróć!
0
krótko:
Valdes 5 - nic nie obronił, ale też nie zawinił ( ocena wyjściowa)
Alves 8 - dobra forma
Pique 7 - poprawnie
Milito 8 - dla mnie cichy bohater
Yaya 6 - średnio
Keita 6 - trochę za wolno widać że długo nie grał
Busquets 7 - dobry występ
Messi 10 - po prostu brak słów ( ten 2 gol i akcja przy karnym to poezja!)
Ibra 7 - byłaby 9 jakby strzelił te 2-3 setki, ale występ poprawny
Pedro 7 - kilka ładnych akcji i rajdów
Marquez 2 - po prostu katastrofa, rusza się jak okręt na morzu
Puyol 5 - 2 stracone gole mówi wszystko
Iniesta 7 - rozruszał grę po przerwie
0
Marquez po prostu tragedia... :/ jak czołg się rozpędza, Milito, Pique i Puyol niech grają. W ogóle po co zmieniać środkowych obrońców w meczu ??
0
krótko po 1-2 słowach:
Valdes 8 - za Zigicia
Pique 9 - profesor
Milito 6 - niepewny
Maxwell 8 - coraz lepszy
Sergio 7 ( 1 połowa 3, 2 połowa 8 ) - Dr Jekyll i Mr Hyde
Xavi 7 - jak Busquets
Iniesta 7 - jak Xavi :))
Messi 10 - no ciekawe za co... :)
Bojan 3 - tragedia
Pedro 6 - poprawnie
-------------------------
Henry 9 - wejście smoka
Yaya i Jeffren - za krótko
piękna 2 połowa, myślę że Stuttgart może się bać :) pozdro!!!
0
Valdes - Alves Puyol Milito Maxwell - Sergio Xavi Iniesta - Messi Ibra Pedro i gitara
0
Ot$---->
sam odpowiedziałeś sobie na swoje stwierdzenie... fakt że obecnie nie ma za wielu dm-ów w Hiszpanii w dobrej formie poza Alonso Busquetsem i może Senną
0
Sergio out---- Henry in... Iniesta do środka i gitara
0
nie lubie narzekać ale powiem jedno - TRAGEDIA... :/
0
Przemo9FCBa---->
początek meczu ?? może oglądasz retransmisje bo ja mam 43 min