deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mihal21
a ja myślę że takie rozwiązanie by najmniej się spodobało Abidalowi i nie chciałoby mu się być po 7 stoperem po Muniesie czy nawet Henrique :))
0
[*] współczuje kibicom Espanyolu, znakomity stoper i wielki piłkarz
bodajże Aragones miał go powołać do kadry
0
oglądałem ostatnio Audi Cup i musze powiedzieć że tak ładnie grającego Bayernu dawno nie widziałem, ale oczywiście do Barcy sporo im brakuje,
0
uwierzę jak na oficjalnej przeczytam albo zobaczę Zlatana w koszulce Barcy z # 9 na koszulce... a co do Hleba to bym go zostawił bo Messi dublera na prawą nie ma
0
jak Pique sam wypił tą butlę to ładnie musiało go suszyć :))
a tak poważnie to super że mamy taką liczbę talentów, myślę że w tym sezonie taki Gai czy Muniesa powinni być w pierwszym zespole
0
czyli Luis jak Villa - z całego serca chce do Barcy a działacze robią cyrki :/
0
Villa da proste ultimatum Valencii - albo idzie do Barcy albo nie stawia się na treningi - z niewolnika nie ma pracownika jak to mówią
0
przemo89
chyba Saviola za 37 baniek.... w sumie mimo pierwszego udanego sezonu kasa w błoto
a co do Villi jestem dziwnie spokojny że do przyszłego weekendu będzie nasz oficjalnie i w weekend za to wypijemy :))
0
kurde, dlaczego jak widzę Ronaldo to mam odruch wymiotny ?? :/
0
jestem zadowolony z terminarza, żadnych maratonów :D :D nie ma jak w tamtym sezonie Mount Everestów :) VAMOS!!!
0
też tak się zastanawiam... może dołożył w walce Terry'emu albo Essienowi ?? :P
0
Mes Que Un Persona!!!
0
genialny w obronie i potrafiący włączyć się do ofensywy, poza tym wybrany do 11 sezonu ligi hiszpańskiej
0
poza tym jak widzę Kake co On gra na Pucharze Konfederacji to sorry... ale po prostu się żal i słabo robi, takiego padła dawno nie widziałem, już widzę zabijającego się Kake o Krystynę na boisku w konkurencji - kto zrobi więcej zwodów podczas meczu :)
0
CR_Madrid---- >
idz poczytać Brawo Sport, Barcie nie potrzeba gwiazdeczek bo ma skład który osiągnął wszystko w poprzednim sezonie, wystarczy tylko 1-2 transfery na lewą obronę i atak ( jeśli Eto'o odejdzie ), zresztą zwycięskiego składu się nie zmienia
a Real ?? nie interesuje mnie to kogo i za ile kupuje bo i tak po 2-3 latach napakowany gwiazdeczkami Real osiągnie dno jak za czasów Carlosa Zidane'a i Figo i Perez poleci szybciej niż przyszedł
0
i git !!! :)
0
ufff z teściem się założyłem - teściu mówił że USA dwoma bramami wygra a ja że Brazylia wygra - juz miałem po pół h pełne majty :)))
a tak jestem do przodu o pół litra :D
0
Keirrison i Luis Filipe i jest gitara !!!! a nie Villa, Ibra czy inne Forlany
Keirrison świetna alternatywa dla Eto'o i Bojana a Filipe powalczy z Abidalem, więcej transferów oprócz tych dwóch nie potrzebujemy
0
bramę z Albacete pamiętam jak dziś- crack Ronaldinho podaje do młodziaka 16 letniego ( chyba wtedy nie miał 17 lat ) i piękny lob jak określił komentator ( młody zdolny wychowanek :) )
0
najlepszego LEO!!!!!!!!!!! zdjęcie wygrywa :))
0
mój skład marzeń na nast sezon
VV- Alves Pique Puyol Abidal/Felipe - Yaya - Iniesta Xavi - Messi Eto'o Henry
0
Dziękuję za wszystko!!! Wieki sportowiec, wieki człowiek. Zawsze pozostanie w mojej pamięci niczym Belletti za łzy po zwycięstwie w LM. Nie wiem czy ktoś kojarzy uścisk z Messim jak Sylwek płakał jak dziecko...VAMOS !!!
0
ehh szkoda Betisu. Zawsze fajne było obejrzeć derby Sewilli
Ale beniaminkowie bedą ciekawi - Xerez, Saragossa no i Tenerife. Fajnie że ten klub wraca. Będzie ciekawie w nast sezonie :))
0
Boże co za cwel... nie trawie i nie bede trawił tego lalusia, żal po prostu po takich wypowiedziach
0
Campeones!!!!!!!! potrójna korona - coś wspaniałego!!! :))))
0
kapitalne sezony w PSV ale później coś źle się stało z karierą Mateji... a zapowiadało się że podbije Europę, a tu niewypały w Chelsea Atletico Fenerbahce i PSG szkoda
0
w finale czego ?? chyba cocacola cup :)))
0
to mu Yaya nie odpoczną :))
0
w sumie to bym dał jeszcze za Sammu kogoś innego bo ryzyko kontuzji jest zawsze. A skuteczność to niech na treningu sobie szlifuje
0
no i git. niech się ogrywają młodzi a starsi niech pokażą przydatność do drużyny VAMOS!!!