0

napiszcie jak gramy bo się w Modern Warfare 2 zagrałem :)) Inter nic kompletnie nie stwarza ?? proszę o odp VAMOS!!!

0

czy przypadkiem Abidal nie miał kontuzji przed grypą ??

0

Messi naderwał mięsień przywodziciela i nie zagra z Interem i Realem... po prostu bajka :///

0

Ibra jest kapitalny ale Sammu ma to "coś"... Ibra jest wolniejszy ale bardziej precyzyjny i techniczny..

powiem Wam że za Sammu tęsknie bardziej niż za Ronaldo Rivaldo i Ronaldinho Deco Kluivertem jak odchodzili

co do celebracji - to Sammu niech walnie gola na 3:1 honorowego i zobaczymy jak zareaguje VAMOS!!!

0

antymadrista1----->

co Ty bredzisz ?? jakie przepłaciliśmy ??!! Ibra to strzał w dziesiątkę - wali bramę za bramą i genialnie odgrywa.... Boże ludzie co ten Ibra ma robić - strzelać hattricka w każdym meczu ???

0

Didon----

jestem pełen podziwu dla takich kibiców - Oni sami wiedzieli że jadą do Barcy na pogrom a śpiewali cały mecz... piękna sprawa

0

heh brawa dla kibiców Leonesy!!! to się nazywa - Wierność :)

0

od rewanżów w grupie liczone są bezpośrednie mecze... więc Rubin przed nami

0

rzułty----->

pewnie Toure albo Marquez o ile któryś wyjdzie w 11

0

janek_centrum---->

też chciałbym taki skład - no może tylko Pedro za Gai'a

0

Gołąbka i inni ----->

czy zamieszczanie takich newsów ma sens ? Po co prowokować "kibiców", którzy tylko czekają na takie sensacje? Później lecą bany i ostrzeżenia, bo niektórzy frustraci pokazują swoją klasę

pozdrawiam

0

das boot-----

co Ty bredzisz człowieku ??! a co Keita miałby jeszcze zrobić ?? Obronić karnego po tym jak Valdes dostałby czerwo ?? :) dycha jak najbardziej zasłużona

0

fajna wypowiedź :)

0

bardzo bym chciał taki skład:

VV-Puyol Pique Chyhrinski Maxwell - Yaya Xavi Keita - Bojan Ibra Iniesta

Messi niech odpocznie chyba że w 2 połowie będzie wynik niekorzystny

w sumie w Saragossie gra na prawym Pennant więc Maxwell może też okazać się za słaby w obronie

0

hols91----

parę wypowiedzi niżej podałem Ci przykład - Milan na San Siro w zeszłej kolejce LM też przegrał z zespołem słabym FC Zurych ( pewnie nawet słabszym niż Rubin ) więc zrozum - czasem drużyna przeważająca może przegrać z kimś kto broni się całym zespołem i czeka na kontry = vide Barca wczoraj

0

Milan w zeszłej kolejce LM też miał taki mecz jak My wczoraj... 0:1 z Zurych czyli z 3 ligą europejską - też jakoś miał 23-3 w strzałach...

więc to dobry przykład jaka piłka jest nieprzewidywalna i za to kocham ten sport :D

0

heh dla Roniego to zwycięstwo smakuje 2 razy bardziej :)

0

heh druga drużyna nawet chyba miała mocniejszą ( na papierze ) linie obrony i pomocy... :)

0

4 artykuły niżej jest o bogactwie w obronie, więc tego artykułu na poważnie nie traktuje

0

zlatan-fcb-----

Real miał jakieś tam okazje - ale ogólnie zaprezentował się słabo, Sewilla miała 3 200% sytuacje gdzie Cassillas wybijał z 1 metra przed bramką. Poza tym strzały bodajże 21-13, okazje czyste do strzelenia gola 14-5. Mogło być zdecydowanie wyżej gdyby nie ich golkiper

0

piękny mecz Sewilli ale co jak co - przy takiej Sewilli to i my pewnie nic byśmy dziś nie mieli nic do gadania...pozdro

0

i prośba do adminów - dawajcie w końcu bany dla frustratów - kibiców!

a co będzie jak Barca przegra z Valencią czy nawet jakąś słabszą druzyną ?? Będą tu leciały jakieś bluzgi ?? Ludzie zastanówcie się co wy czasem piszecie! Amen

0

i takie mecze się zdarzają kiedy rywal broni się całym zespołem a i nasza dyspozycja jest słabsza danego dnia...

ale najważniejsze są 3 pkt i czekamy co jutro pokaże Sewilla :)

co do "kibiców-frustratów" typu: żenada, bieda i takie tam - niech idą spać

0

Barca46 ----

jeteś trzeźwy ??

0

dla mnie

VV 6, Alves 7 Pique 7 Puyol 8 Abidal 9- Xavi 7 Yaya 6 Keita 6- Iniesta 6 Ibra 7 Messi 7

Pedro 7, Sergio 4, Jeffren bez oceny

0

Sergio znowu prawie asystę zaliczył ( vide Aguero )

0

Abidal chyba najlepszy pierwszy raz w historii na boisku... :) dziś nie do przejścia

0

brawo Ibra!! dobry kolejny mecz

0

dla tych co mają cyfrę - 338 Lider tv - heh tyle że po azersku będzie komentarz :P

0

niech Xavi i Keita w końcu odpoczną

VV-Alves Puyol Marquez Abidal - Yaya Busquets Iniesta - Messi Pedro Ibra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?