deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
napiszcie jak gramy bo się w Modern Warfare 2 zagrałem :)) Inter nic kompletnie nie stwarza ?? proszę o odp VAMOS!!!
0
czy przypadkiem Abidal nie miał kontuzji przed grypą ??
0
Messi naderwał mięsień przywodziciela i nie zagra z Interem i Realem... po prostu bajka :///
0
Ibra jest kapitalny ale Sammu ma to "coś"... Ibra jest wolniejszy ale bardziej precyzyjny i techniczny..
powiem Wam że za Sammu tęsknie bardziej niż za Ronaldo Rivaldo i Ronaldinho Deco Kluivertem jak odchodzili
co do celebracji - to Sammu niech walnie gola na 3:1 honorowego i zobaczymy jak zareaguje VAMOS!!!
0
antymadrista1----->
co Ty bredzisz ?? jakie przepłaciliśmy ??!! Ibra to strzał w dziesiątkę - wali bramę za bramą i genialnie odgrywa.... Boże ludzie co ten Ibra ma robić - strzelać hattricka w każdym meczu ???
0
Didon----
jestem pełen podziwu dla takich kibiców - Oni sami wiedzieli że jadą do Barcy na pogrom a śpiewali cały mecz... piękna sprawa
0
heh brawa dla kibiców Leonesy!!! to się nazywa - Wierność :)
0
od rewanżów w grupie liczone są bezpośrednie mecze... więc Rubin przed nami
0
rzułty----->
pewnie Toure albo Marquez o ile któryś wyjdzie w 11
0
janek_centrum---->
też chciałbym taki skład - no może tylko Pedro za Gai'a
0
Gołąbka i inni ----->
czy zamieszczanie takich newsów ma sens ? Po co prowokować "kibiców", którzy tylko czekają na takie sensacje? Później lecą bany i ostrzeżenia, bo niektórzy frustraci pokazują swoją klasę
pozdrawiam
0
das boot-----
co Ty bredzisz człowieku ??! a co Keita miałby jeszcze zrobić ?? Obronić karnego po tym jak Valdes dostałby czerwo ?? :) dycha jak najbardziej zasłużona
0
fajna wypowiedź :)
0
bardzo bym chciał taki skład:
VV-Puyol Pique Chyhrinski Maxwell - Yaya Xavi Keita - Bojan Ibra Iniesta
Messi niech odpocznie chyba że w 2 połowie będzie wynik niekorzystny
w sumie w Saragossie gra na prawym Pennant więc Maxwell może też okazać się za słaby w obronie
0
hols91----
parę wypowiedzi niżej podałem Ci przykład - Milan na San Siro w zeszłej kolejce LM też przegrał z zespołem słabym FC Zurych ( pewnie nawet słabszym niż Rubin ) więc zrozum - czasem drużyna przeważająca może przegrać z kimś kto broni się całym zespołem i czeka na kontry = vide Barca wczoraj
0
Milan w zeszłej kolejce LM też miał taki mecz jak My wczoraj... 0:1 z Zurych czyli z 3 ligą europejską - też jakoś miał 23-3 w strzałach...
więc to dobry przykład jaka piłka jest nieprzewidywalna i za to kocham ten sport :D
0
heh dla Roniego to zwycięstwo smakuje 2 razy bardziej :)
0
heh druga drużyna nawet chyba miała mocniejszą ( na papierze ) linie obrony i pomocy... :)
0
4 artykuły niżej jest o bogactwie w obronie, więc tego artykułu na poważnie nie traktuje
0
zlatan-fcb-----
Real miał jakieś tam okazje - ale ogólnie zaprezentował się słabo, Sewilla miała 3 200% sytuacje gdzie Cassillas wybijał z 1 metra przed bramką. Poza tym strzały bodajże 21-13, okazje czyste do strzelenia gola 14-5. Mogło być zdecydowanie wyżej gdyby nie ich golkiper
0
piękny mecz Sewilli ale co jak co - przy takiej Sewilli to i my pewnie nic byśmy dziś nie mieli nic do gadania...pozdro
0
i prośba do adminów - dawajcie w końcu bany dla frustratów - kibiców!
a co będzie jak Barca przegra z Valencią czy nawet jakąś słabszą druzyną ?? Będą tu leciały jakieś bluzgi ?? Ludzie zastanówcie się co wy czasem piszecie! Amen
0
i takie mecze się zdarzają kiedy rywal broni się całym zespołem a i nasza dyspozycja jest słabsza danego dnia...
ale najważniejsze są 3 pkt i czekamy co jutro pokaże Sewilla :)
co do "kibiców-frustratów" typu: żenada, bieda i takie tam - niech idą spać
0
Barca46 ----
jeteś trzeźwy ??
0
dla mnie
VV 6, Alves 7 Pique 7 Puyol 8 Abidal 9- Xavi 7 Yaya 6 Keita 6- Iniesta 6 Ibra 7 Messi 7
Pedro 7, Sergio 4, Jeffren bez oceny
0
Sergio znowu prawie asystę zaliczył ( vide Aguero )
0
Abidal chyba najlepszy pierwszy raz w historii na boisku... :) dziś nie do przejścia
0
brawo Ibra!! dobry kolejny mecz
0
dla tych co mają cyfrę - 338 Lider tv - heh tyle że po azersku będzie komentarz :P
0
niech Xavi i Keita w końcu odpoczną
VV-Alves Puyol Marquez Abidal - Yaya Busquets Iniesta - Messi Pedro Ibra