deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli Johan coś mówił o najsłabszym meczu za kadencji Pepa to właśnie murowany number 1 na liście przebojów
0
KUR*A MAĆ!!! Milito!!!!!!!!!!!!!!!! Marquez out!!!!!!!!!!
0
co dziś robi Messi Xavi i Iniesta ???!!!! Wytłumaczy mi ktoś ??
0
pięknie.... :/
0
Iniesta narazie tragedia
0
widzę że Marquez nic nie wyciąga wniosków... ;/ gdzie Milito ??
0
Busquets z Jeffrenem powinni na tandemie wracać z Madrytu do Barcelony za ten mecz :)
0
nie potrafimy niestety grać na Vicente Calderon... :/
0
Maxwell Milito Puyol Abidal i gitara... Maxwell z Getafe pokazał że potrafi grać na prawej stronie
0
poprawcie kilka literówek w tekście... pozdro
0
tak poza tematem ( nie czytałem komentarzy poniżej więc może się powtarzam ) - katastrofalnej kontuzji doznał Filipe Kasmirski wczoraj z Bilbao... :/ masakra
co do naszego meczu - cieszą 3 pkt i skuteczność, martwi Ibra i Pique
0
Valdes - Alves Pique Puyol Abidal - Keita Xavi Iniesta - Messi Ibra Henry
w lidze trzeba na maxa... LM dopiero za miesiąc wieć trzeba walić bramy i uciekać Realowi... Vamos!!
0
Didon----
jak Ibra zagra taką samą liczbę sezonów co Sammu to Ci wtedy napiszę
0
Didon----
Gran Derby... dziękuje
0
madridista21 ----->
Barca jeszcze musi wywalczyć 15 rzutów rożnych i 43 z autu a Sewilla musi dostać co najmniej 1 czerwoną kartkę...
0
peel
tak, np 1:0 nic nam nie daje
0
po prostu po kościach czuje że zagramy z Milanem... heh będzie znowu wojna ze szwagrem bo On od dziecka jest Rossonerri :)
0
heh zmieńcie ten "żułty" kartonik w relacji live... :)
0
heh Sammu... :)
0
ogólnie tragedii nie ma...
ale denerwuje jak przeważasz a traci się gola po JEDYNYM strzale rywala... przypomina mi to zdeka Rubin na Camp Nou
0
Sergio... :/
0
bardzo pozytywnie mnie zaskakuje Henry :)
0
LEO!!
0
pewnie real jeszcze wymęczy znając życie... ale i tak brawa dla Almerii, tylko cieszyć się z formy Madrytu i czekać na ich mecz z Valencią na Mestalla.
ale póki co skupmy się na Depor... składzik ok ale jedno co martwi to brak takiego walczaka z środku ( Yaya, Keita ), nie wiem jak dla Was ale dla mnie to skład bardziej na Camp Nou a nie na wyjazd
0
Valdes - Alves Pique Puyol Abidal - Sergio Xavi Iniesta - Henry Ibra Messi oficjalnie
0
CHARZYN
zdaje się że derby z Espanyolem w zeszłym sezonie ( ale kto wyleciał nie pamiętam , Keita ? ),
0
co do zmieników to Ibra 9 ( za walke i gola ) i Toure 7 ( w obecnej formie wole jego od Keity i Sergio )
0
Valdes 8 - kapitalna interwencja po strzale Ronaldo, Alves 7 ( w sumie 6 ale pkt za asyste ) Pique 8 ( w kilku momentach dał się wyprzedzić ale ogolnie ok ) Puyol 10 ( akurat to chyba wie każdy ) Abidal 9 ( mało brakowało a by strzelił 1 gola w barwach Barcy ) - Keita 6 ( powinien odpocząć na rzecz Toure ) Sergio 5 ( poprawnie ale głupota i czerwo o 2 oczka w dół) Xavi 8 ( swój poziom )- Iniesta 7 ( niech gra już tylko w środku pola! ) Henry 6 ( średnio, nawet bardzo ), Messi 7 ( szkoda tej "sety" no i kilka razy znowu za indywidualnie )
0
napiszcie w skrócie jak gra Barca i co gra Inter... no i jak kibice reagują na E2 ??
0
Inter jakieś czyste okazje stworzył ?