0

jeśli Johan coś mówił o najsłabszym meczu za kadencji Pepa to właśnie murowany number 1 na liście przebojów

0

KUR*A MAĆ!!! Milito!!!!!!!!!!!!!!!! Marquez out!!!!!!!!!!

0

co dziś robi Messi Xavi i Iniesta ???!!!! Wytłumaczy mi ktoś ??

0

pięknie.... :/

0

Iniesta narazie tragedia

0

widzę że Marquez nic nie wyciąga wniosków... ;/ gdzie Milito ??

0

Busquets z Jeffrenem powinni na tandemie wracać z Madrytu do Barcelony za ten mecz :)

0

nie potrafimy niestety grać na Vicente Calderon... :/

0

Maxwell Milito Puyol Abidal i gitara... Maxwell z Getafe pokazał że potrafi grać na prawej stronie

0

poprawcie kilka literówek w tekście... pozdro

0

tak poza tematem ( nie czytałem komentarzy poniżej więc może się powtarzam ) - katastrofalnej kontuzji doznał Filipe Kasmirski wczoraj z Bilbao... :/ masakra

co do naszego meczu - cieszą 3 pkt i skuteczność, martwi Ibra i Pique

0

Valdes - Alves Pique Puyol Abidal - Keita Xavi Iniesta - Messi Ibra Henry

w lidze trzeba na maxa... LM dopiero za miesiąc wieć trzeba walić bramy i uciekać Realowi... Vamos!!

0

Didon----

jak Ibra zagra taką samą liczbę sezonów co Sammu to Ci wtedy napiszę

0

Didon----

Gran Derby... dziękuje

0

madridista21 ----->

Barca jeszcze musi wywalczyć 15 rzutów rożnych i 43 z autu a Sewilla musi dostać co najmniej 1 czerwoną kartkę...

0

peel

tak, np 1:0 nic nam nie daje

0

po prostu po kościach czuje że zagramy z Milanem... heh będzie znowu wojna ze szwagrem bo On od dziecka jest Rossonerri :)

0

heh zmieńcie ten "żułty" kartonik w relacji live... :)

0

heh Sammu... :)

0

ogólnie tragedii nie ma...

ale denerwuje jak przeważasz a traci się gola po JEDYNYM strzale rywala... przypomina mi to zdeka Rubin na Camp Nou

0

Sergio... :/

0

bardzo pozytywnie mnie zaskakuje Henry :)

0

LEO!!

0

pewnie real jeszcze wymęczy znając życie... ale i tak brawa dla Almerii, tylko cieszyć się z formy Madrytu i czekać na ich mecz z Valencią na Mestalla.

ale póki co skupmy się na Depor... składzik ok ale jedno co martwi to brak takiego walczaka z środku ( Yaya, Keita ), nie wiem jak dla Was ale dla mnie to skład bardziej na Camp Nou a nie na wyjazd

0

Valdes - Alves Pique Puyol Abidal - Sergio Xavi Iniesta - Henry Ibra Messi oficjalnie

0

CHARZYN

zdaje się że derby z Espanyolem w zeszłym sezonie ( ale kto wyleciał nie pamiętam , Keita ? ),

0

co do zmieników to Ibra 9 ( za walke i gola ) i Toure 7 ( w obecnej formie wole jego od Keity i Sergio )

0

Valdes 8 - kapitalna interwencja po strzale Ronaldo, Alves 7 ( w sumie 6 ale pkt za asyste ) Pique 8 ( w kilku momentach dał się wyprzedzić ale ogolnie ok ) Puyol 10 ( akurat to chyba wie każdy ) Abidal 9 ( mało brakowało a by strzelił 1 gola w barwach Barcy ) - Keita 6 ( powinien odpocząć na rzecz Toure ) Sergio 5 ( poprawnie ale głupota i czerwo o 2 oczka w dół) Xavi 8 ( swój poziom )- Iniesta 7 ( niech gra już tylko w środku pola! ) Henry 6 ( średnio, nawet bardzo ), Messi 7 ( szkoda tej "sety" no i kilka razy znowu za indywidualnie )

0

napiszcie w skrócie jak gra Barca i co gra Inter... no i jak kibice reagują na E2 ??

0

Inter jakieś czyste okazje stworzył ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?