deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak dla mnie-
Pinto - Alves Pique Caceres Abidal - Yaya Busquets Iniesta - Henry Bojan Messi.... tylko żeby Pep nie grał 3 def pomocnikami czyli zamiast Iniesty Keita VAMOS!!!
0
ten Gonzago to zapewne Gonzalo Rodriguez..... w sumie już późno więc pomyłki się zdarzają.... :)
0
ehhh :/ coś mi sie o uszy obiło ostatnio że Nihat i Rossi jednak nie zagrają..... ale trudno i tak pojedziemy 2:0 :)
0
tak na 30 min Hleb za Sergio.... :)
0
co do meczu to chciałbym w końcu zobaczyć jakby pograł w środku Hleb... dla mnie skrzydło to nie dla niego
VV-Alves Pique Puyol Abidal - Yaya - Xavi Sergio - Messi Eto'o Henry
nie ma co eksperymentować... VAMOS!!!!!
0
sajmon_19_----->
w sumie Caceres to chyba nic nie pograł na El Madrigal.... wybił się chyba w Recre
0
Victor Snachez na stoperze----> chyba Guardiola miał dziś dobry humor, przecież On waży 72 kg i ma 175 cm :)))
0
aboutreka----->
jeśli widziałes Messiego Inieste Milito i jeszcze chyba pół składu na trybunach z bananami na twarzach i jak Oni wygladali na załamanych to powiem Ci że o dyspozycje psychiczną mozesz byc spokojny :)))
0
aboutreka---->
mam nadzieję, że robisz sobie jaja.... :) bo tego meczu raczej poważnie nie ma co traktować...
0
coś czuję że do Jorquery jutro wpadnie powołanie od Del Bosque :)
0
już widzę komenty kibiców Realu :) :P ( Barca słaba bo Szachtar ich pogonił )
0
heh zdaje się że jak ktoś zapyta kto w tym sezonie zdobył Naszą twierdzę Camp Nou to powiemy - Szachtar :)
0
Rivaldo4444---->
przy pierwszej- nikt ( piękna akcja Szachtara )
przy drugiej - środkowi obrońcy, bo gol z metra głową
a Sylwek uderzył z ok 17 m lewą nogą po odegraniu nie powiem kogo bo nie pamiętam :)
0
Maiky
bodajże Marquez z Atletico strzelił ostatniego z cornera.... ale ręki nie dam uciąć... :)
0
nie wiem co robi w tym meczu Hleb.... gra fajnie ale po co?? beda ważniejsze mecze... nie ma wiecej zawodnikow w Barcie B ???
0
co Oni grają od paru meczów ???!!!! wywalić PEPA!!!!!!!!!!!!! :)
0
ale brama!!!!!!!!!!! SYLVINHO!!!!!!!!!!!
0
Guardiola out!!!!!!!!!! :P :)
0
Jorquera-Caceres Abidal Pique Sylvinho - Keita Sergio Guddy - Bojan Hleb Pedro..... Henry też niech odpoczywa VAMOS!!!
0
ronaldinho102
drugiego, bo z Levante bodajże w tamtym sezonie też 3 gole zanotował
genialny mecz!!! czekamy na Madryt!!!
0
Valdes Alves Puyol Marquez Caceres Yaya Busquets Xavi Henry Et'o Messi... ewentualnie Hleb za Henry'ego || ciekawe jak kibice przyjmą Alvesa i Keite - jeśli bedą gwizdy to sądze że to tylko będzie ich motywowało do lepszej gry VeB!!!!
0
w 30 min za bardzo brutalny faul na Marquezie. Dziw, że nic mu się nie stało ( trafienie wslizgiem w nogę postawną - często takie zdarzenia kończą się złamaniem, np Eduardo Da Silva ) Pozdro
0
heh śmieszna ocena dla Abidala.... Dla mnie 9, zdecydowanie najlepszy mecz w barwach Blaugrany. Poza tym Xavi i Iniesta po 8. VeB!!!