0

jak dla mnie-

Pinto - Alves Pique Caceres Abidal - Yaya Busquets Iniesta - Henry Bojan Messi.... tylko żeby Pep nie grał 3 def pomocnikami czyli zamiast Iniesty Keita VAMOS!!!

0

ten Gonzago to zapewne Gonzalo Rodriguez..... w sumie już późno więc pomyłki się zdarzają.... :)

0

ehhh :/ coś mi sie o uszy obiło ostatnio że Nihat i Rossi jednak nie zagrają..... ale trudno i tak pojedziemy 2:0 :)

0

tak na 30 min Hleb za Sergio.... :)

0

co do meczu to chciałbym w końcu zobaczyć jakby pograł w środku Hleb... dla mnie skrzydło to nie dla niego

VV-Alves Pique Puyol Abidal - Yaya - Xavi Sergio - Messi Eto'o Henry

nie ma co eksperymentować... VAMOS!!!!!

0

sajmon_19_----->

w sumie Caceres to chyba nic nie pograł na El Madrigal.... wybił się chyba w Recre

0

Victor Snachez na stoperze----> chyba Guardiola miał dziś dobry humor, przecież On waży 72 kg i ma 175 cm :)))

0

aboutreka----->

jeśli widziałes Messiego Inieste Milito i jeszcze chyba pół składu na trybunach z bananami na twarzach i jak Oni wygladali na załamanych to powiem Ci że o dyspozycje psychiczną mozesz byc spokojny :)))

0

aboutreka---->

mam nadzieję, że robisz sobie jaja.... :) bo tego meczu raczej poważnie nie ma co traktować...

0

coś czuję że do Jorquery jutro wpadnie powołanie od Del Bosque :)

0

już widzę komenty kibiców Realu :) :P ( Barca słaba bo Szachtar ich pogonił )

0

heh zdaje się że jak ktoś zapyta kto w tym sezonie zdobył Naszą twierdzę Camp Nou to powiemy - Szachtar :)

0

Rivaldo4444---->

przy pierwszej- nikt ( piękna akcja Szachtara )

przy drugiej - środkowi obrońcy, bo gol z metra głową

a Sylwek uderzył z ok 17 m lewą nogą po odegraniu nie powiem kogo bo nie pamiętam :)

0

Maiky

bodajże Marquez z Atletico strzelił ostatniego z cornera.... ale ręki nie dam uciąć... :)

0

nie wiem co robi w tym meczu Hleb.... gra fajnie ale po co?? beda ważniejsze mecze... nie ma wiecej zawodnikow w Barcie B ???

0

co Oni grają od paru meczów ???!!!! wywalić PEPA!!!!!!!!!!!!! :)

0

ale brama!!!!!!!!!!! SYLVINHO!!!!!!!!!!!

0

Guardiola out!!!!!!!!!! :P :)

0

Jorquera-Caceres Abidal Pique Sylvinho - Keita Sergio Guddy - Bojan Hleb Pedro..... Henry też niech odpoczywa VAMOS!!!

0

ronaldinho102

drugiego, bo z Levante bodajże w tamtym sezonie też 3 gole zanotował

genialny mecz!!! czekamy na Madryt!!!

0

Valdes Alves Puyol Marquez Caceres Yaya Busquets Xavi Henry Et'o Messi... ewentualnie Hleb za Henry'ego || ciekawe jak kibice przyjmą Alvesa i Keite - jeśli bedą gwizdy to sądze że to tylko będzie ich motywowało do lepszej gry VeB!!!!

0

w 30 min za bardzo brutalny faul na Marquezie. Dziw, że nic mu się nie stało ( trafienie wslizgiem w nogę postawną - często takie zdarzenia kończą się złamaniem, np Eduardo Da Silva ) Pozdro

0

heh śmieszna ocena dla Abidala.... Dla mnie 9, zdecydowanie najlepszy mecz w barwach Blaugrany. Poza tym Xavi i Iniesta po 8. VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?