0

heh ale Bojan ma wejście :))

0

tak apropop ---- chyba Messi strzelił 1 raz pod poprzeczkę, a zawsze po ziemi szczury z karnych strzela :)

0

karny nam się NIE należał bo Ustariz trafił w piłkę ale Ibra to i tak by skończył

0

karny :)

0

heh zawinał bym taki kawałek murawy z CN :))

0

kapitalnie LEO :))

mówiłem że się obudzi :P

0

Maxwell najgorszy na boisku ?? bez przesady - dla mnie niestety najsłabiej Keita i Messi

ale się rozkręcą :)

0

fajny meczyk - brakuje trochę szybkości akcjom Barcy ale powinno być spokojnie ze 2:0

fajnie prezentuje się Ibra troszkę słabiej Messi z Alvesem, tak mi się wydaje że Henry z Maxwellem lepiej sobie radzą

0

Alves 2 bo Caceres poszedł do Juve

0

ładne te odegrania ma Ibra :)

0

polecam program PLIPTV.pl i stronę o tej samej nazwie

śmiga bez problemu i nie tnie POZDRO

co do meczu powinno być ok

0

tu nie ma nad czym się zastanawiać - dla mnie Andres jest nr 1 na równi z Messim jeżeli chodzi o kreowanie gry i niezastąpienie w drużynie

dla mnie Iniesta jest wart każdych pieniędzy - jak widzę jak On prowadzi piłkę przy nodze to orgazm normalnie :)) Heh

0

fota genialna :)

0

gratulacje :))

0

heh może Pedro nie ma Ledesma tylko Laporta :)

co do newsa to fajnie że zostaje - jako zmiennicy z Jeffrenem będą ok

0

horang---->

wyjąłeś mi to z ust i Zlatanie :))

co do meczu to nie ma lipy poza wynikiem było naprawdę ok... optymistycznie patrzę na Superpuchary Hiszp i Europy i start ligi

0

tych co piszą - Ibra , Txiki, Pep i inni że Dno - niech ku*wa idą spać bo jutro zeszyty trzeba kupowac i do podstawówki i gimanazjum trzeba się szykować!

0

jeszcze raz KU**WA mać ktoś napisze że Barca w 1 połowie dno... ludzie wy chcecie co mecz 6:0 ?? to Rangers albo Sabres w NHL kibicujcie !!!

0

myślę że Pep wie co robi

mamy w przeciągu 2 tygodni mecz o Superpuchary - Hiszpanii i Europy - oraz 1 mecz z Gijon w lidze - wtedy na pewno zagrają nasze największe gwiazdy w tym Ibra Messi i Iniesta POZRO

0

wyluzujcie niektórzy - mecz o pietruchę kompletną - pamiętacie mecz o trofeum Gampera jakieś 2 sezony temu a może i ostatni - pamiętam że kontuzje odnieśli ważni dla Nas zawodnicy - bodajże Messi i Iniesta

0

a co z Iniestą ?? wie ktoś czy już normalnie trenuje ??

0

zwycięstwo cieszy, praktycznie puchar jest bardzo blisko,ale gra już mniej,

0

bo Maxwell prezentował się 3 razy lepiej od Abidala więc to chyba zrozumiałe, pozdro

0

myky---

heh no oczywiście "zjadłem" Maxwella :))

0

VV- Alves Pique Puyol - Yaya Busquets/Keita Xavi - Pedro Henry Bojan

pewnie taki będzie skład

0

Boże jak pamiętam Dutruel'a co on wyrabiał w bramce to masakra, Albertini chyba strzelił mu z 40 metrów (PO ZIEMI!)

do tego rankingu można dodać Rustu ( wtedy nie mieliśmy szczęścia do bramkarzy), niepotrzebnie oddaliśmy Reinę

0

moja piątka:

1. DUTRUEL!!! 2. Litmanen ( miał już wtedy najlepszy okres za sobą ) 3. Abelardo 4. Bonano 5. Petit

0

czyli z Bilbao na San Mames - VV Alves Pique Puyol Maxwell - Yaya Keita Xavi - Pedro Bojan Jeffren

ciekawe jak nasze "młode" tridente zagra z przodu :))

0

oczywiście uwagę z Milito kieruję do morrisona :)) sorki

0

Zlatan niech poczeka do tego rewanżu z Bilbao, wolę żeby w takim meczu o trofeum Gampera z City lepiej nie grał, wystarczy jeden upadek i podtrzymanie się tą ręką i... bieda znowu

co do Milito to nie przesadzaj Xendriel ( chyba że to żart ), ja bym na występ Gabiego liczył na początku rundy wiosennej, bo dopiero co ustąpił ból kolana po roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?