deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem co chcecie od Henry'ego
ładnie gra i sporo podaje i nie ma praktycznie strat... jakbym miał oceniać to w porównaniu do meczów ostatnich widzę progres formy
0
Najlepsze:
Gra Barcy w pierwszych 40 min i w końcówce 2 połowy po wejściu Andresa Iniesty
Najgorsze: Sposób tracenia goli/ Sposób strzelania goli przez Aguero i Forlana
0
już w 1 meczu w derbach z Milanem kiedy to z samolotu udał się na mecz wyróżniał się na boisku
i nie zapominajmy o jego strzałach z dystansu czy dośrodkowaniach - tego się nie zapomina i nie trzeba być w super formie żeby strzelić gola z wolnego czy zaliczyć asystę
0
nuter27------
Sneijder to mało wartościowy rozgrywający??
0
w ogóle to mam nadzieję że Puyol Pique ( który i tak chyba nie zagra ) Xavi Busquets posiedzą na ławie. niech z Estonią grają rezerwowi
0
dwie nasze największe gwiazdy - piłkarze tzw:" nie do ruszenia" więc zarząd musi zrobić wszystko żeby przedłużyć kontrakty :)
0
dla mnie Keita 8, Sergio 4 niestety i dla Alvesa oczko w dół, bo 1 połowę miał fatalną,
tak poza tematem - wg mnie jak wróci Iniesta to powninen być wystawiony na lewym skrzydle, bo szkoda sadzać Keitę w takiej formie, Iniesta moim zdaniem będzie częściej rozgrywał w 2 linii czego Henry niestety robić nie umie. Oczywiście nie chcę aby Henry siedział na ławie ale moim zdaniem do rotacji w składzie takie rozwiązanie by się przyjęło
pozdro
0
powodzenia Guddy!
0
dajcie sobie spokój narazie z Ibrą, nie pamiętacie że miał praktycznie zerowy pre-sezon ??
i zobaczcie ile ma celnych odegrań i cofa się do 2 linii, Eto'o też od razu kanonady nie zaczął sezon temu
dajcie Zlatanowi czas, a póki co jest 2 połowa więc będzie miał jeszcze swoje syt jak wejdzie Henry czy Yaya
0
Messi wyjechał wcześniej na zgrupowanie Argentyny na prośbę Diego
0
nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!! PEDRO!!!!
0
idę do spowiedzi w niedziele -
i pewnie będzie pokuta - obejrzyj synu 4 powtórki meczu Barca - Szachtar :P
0
powiem tyle-
jak nie będzie gola dla Nas w dogrywce to karne mamy w plecy :/
0
Szachtar chce karne i pewnie je będzie miał, a jakie są jedenastki to wie każdy i Lech Poznań przy okazji
0
Rozwad ---- a czego Ty oczekujesz ?? hura optymizmu ?? daj mi jeden argument to się z Tobą zgodzę, może to że nie przegrywamy z ukraińcami ??
0
takich karnych się w piłce ręcznej nie dyktuje... co wy gadacie ?? :/
0
czym w się podniecacie ?? że Ibra gra na pałe ??
0
arkady----
idź Bravo Sport poczytać, albo spać
0
zero ruchu, zero gry - co oni odwalają ??
0
coś trzeba w środku zmienić :/ bo na tym kartoflisku sam Xavi nic nie zdziała
0
narazie padaka... :)
ale myślę że do 1 naszego gola :)
0
Boże co to za komentator ??
Borek z Kołtoniem i Ivanovem na baletach i nie ma komu komentować i pewnie woźnego trzeba było wziąć :P
0
Robben w Bayernie tak poza tematem... heh w sumie to jestem zadowolony
a grupa ok, damy radę
0
wyjazdy do Rosji i Ukrainy :/
oby nie zimą albo późną jesienią :P
0
dawać Debreczyn :P
0
Barca - Inter :) Eto'o vs Zlatan :))
0
Messi nie zagra z Gijonem więc nic nie strzeli
wraca do składu Iniesta
0
Zielony---->
Ty lepiej wypoRZycz słownik w bibliotece a może lepsza to będzie Twoja ortografia
0
czarny kot na Camp Nou, nan nadzieję że to nie jest zapowiedź czegoś złego :)
0
tylko nie Messi :/