donfajda
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol być musi. Słabsze mecze miewa, ale kto go nie uwielbia za to co zrobił i kim jest:) Natomiast moim zdaniem Milito nie ma szans na pierwszą jedenastkę po takiej przerwie i tak poważnej kontuzji. Pique to absolutny pewniak, a Puyol być musi i będzie jeszcze długo podstawowym zawodnikiem Barcy. Marquez też wydaje się pewniakiem do pozostania, a Henrique musi grać, żeby się nie uwstecznić. Caceres na Copa del Rey i przeciętniaków w lidze, pewnie zostanie. Gaby'emu życzę dobrze, ale chyba dla własnego dobra powinien zawinąć się do jakiejś słabszej drużyny, bo w Barcy chłopak odparzy sobie tyłek od siedzenia. Oczywiście wolałbym się mylić.
0
Nieczęsto zgadzam się z większością komentarzy pod newsem, a tak jest w tym przypadku. 100% poparcia dla Dudka.
0
Szkoda, że sędzią nie był Webb. On dyktuje dużo karnych.
0
Straszne było to odejście Belle. Nie przepadałem za nim do momentu zdobycia bramki w finale Champions League! Pamiętam, że chciałem od zawsze kogoś pokroju Alvesa, a tu Belle na zmianę z Ulą... Bardziej kocham ich mimo wszystko za to co robili poza boiskiem. Chyba nikt dzisiaj nie zamieniłby ich na Daniego, chociaż za...ści z nich ludzie. Szkoda, że taka ikona, nie mieści się w składzie. Ja nie chciałbym, żeby Hleb strzelił decydującą o pucharze Mistrzów bramkę, bo po prostu nie zasłużył na to swoją grą. Belletti grał dużo, wkładał serce, ale talentu nie zawsze mu stykało. Dobrze, że odnalazł się w Chelsea.
0
nit -> dzięki za mądrość i chłodną głowę, też uważam że takich ludzi nam trzeba. Sam mam gorącą, dlatego nie mogę spać, patrzę właśnie czy Hiddink zagrał optymalnym składem w swoim meczu, który zaczynał się o 16:00. Czy chłodna głowa to pusta głowa czy raczej właśnie "matematyka"? Ciężko Cię rozkminić, chłopaku. Cokolwiek myślisz, pewnie też chciałbyś żeby to Barcelona zdobyła historyczną potrójną koronę. Ja chodzę i rozkminiam, kalkuluję, bo w ten sposób się odstresowuję. W sumie kibic nie musi myśleć. Może po prostu być kibicem i pogrywać sobie z chłopakami na podwórku. Ale może też myśleć. Ja myślę, że trenerzy myślą, rozkminiają i w tym przypadku spękali się, nie zachowali zimnej krwi, nie dając odpocząć kilku zawodnikom. W którymś momencie zabraknie nam świeżości, to normalne po tak długim sezonie. Oby zabrakło jej jak już wszystko będzie wygrane, a nie mecz wcześniej - o tym chciałem napisać, choć może nie przedstawiłem tego zbyt jasno.
0
Uważam, że jeden punkt nie jest wart swojej ceny (zmęczenia graczy przed maratonem, który ich czeka). Jednak gdyby wszyscy zagrożeni żółciami, wyzerowali się z Sevillą, a dzisiaj usiedli i odpoczęli, razem ze swoimi kolegami z pierwszego garnituru, to z pewnością porażka "drugiego" składu nie bolałaby wcale w kontekście szans na zwycięstwo z Chelsea i Realem. Drugi garnitur grałby taktyką defensywną i miałby mimo wszystko szansę na ugranie tego samego, jednego punktu. Przegrana nie bolałaby, gdybyśmy zagrali ze świeżością, po mistrzowsku na Bernabeu. Jeśli odpadniemy z Chelsea, winę za porażkę poniesie ojciec sukcesu, Pep. Obym się mylił, ale sądzę, że ten remis oddalił nas od potrójnej korony, choć przybliżył do Mistrzostwa Hiszpanii. Przybliżył, bo Real wie, że nawet jeśli wygra 2 następne, ciężkie mecze, nie będzie liderem. Remis na Bernabeu oznacza dla mnie mistrzostwo i właśnie taki wynik będę typował. Choć gdybyśmy grali wypoczętym składem, typowałbym pewne zwycięstwo z Chelsea i skromne, ale zwycięstwo na Bernabeu w celu zachowania sił na rewanż i awans do finału Champions League. Oczywiście nie narzekam na Pepa. Sam nie zrobiłbym tego co on. Próbowałem wyładować się ze swoich obaw i refleksji z innymi cules. Vamos Barca !
0
Babcia mówiła, że człowieka nie ocenia się po twarzy, tylko po sercu. Pepe oceniałem zawsze po jego wyglądzie...Muszę powiedzieć, że to było strasznie rozczarowujące. Ten sąd, to podejście. Szkoda, że nie ma duszy małpy. Zwierzęta nie kopią leżącego w tak chamski sposób. Wyobrażacie sobie, że poszkodowanym mógł być taki Adres Iniesta? Gdyby Pepe kopnął go w prawe kolano, a później zajechał przez całe plecy metalowym korkiem? Co byście powiedzieli? Jakiej kary byście chcięli? Casquero gorszy technicznie, więc 10 meczów? Wspierać? Czyn tak haniebny powinno się potępiać. Hańba dla Ligi Hiszpańskiej ! Kara powinna wynieść rok zawieszenia, a nie śmieszne 10 meczy. Żenujący poziom prezentują Ci madryccy zawodnicy. Ale czego spodziewać się po potomkach Generała Franco. I tak są od niego lepsi, bo nie zabijają.
0
Antonio to sezonowiec! Teraz kibicuje Barcy, bo wygrywa! Piknik i tyle. Chce się wylansować!
0
Jeśli się wyleczy, niech wejdzie dopiero na 2gą połowę. Nie można go tak forsować. I tak słabiej zagra, skoro jest po chorobie. Henryk np. z Getafe nic nie grał.
Mimo wszystko w dwóch najbliższych spotkaniach trzeba odnieść choć jedno zwycięstwo, a u siebie z Sevillą będzie chyba dużo łatwiej niż na Mestalla.
0
Jeśli wygramy z Sevillą, to na Valencię wystawiłbym coś w rodzaju Pinto, Puyol(prawy), Marquez, Caseres, Sylvinho-Keita, Busquets, Gudy-Pedro, Bojan, Hleb.
Ważne, żeby wypocząć przed Chelsea i Realem. 3pkt. na Mestalla po prostu za dużo mogą nas kosztować. Z Chelsea będziemy grali o coś niezwykłego, a na Bernabeu zagramy o 6,1 pkt. Młodzi i rezerwowi poczuliby się dowartościowani. Byłaby nawet (mała) szansa na remis. Bardzo jestem za tym, żeby najbardziej przeciążani zawodnicy odpoczęli (najlepiej 10ciu z pierwszej 11stki, która wyjdzie na Chelsea).
0
Moim zdaniem Real jeszcze dwukrotnie zremisuje (z nami i co najmniej jedna wtopa z pozostałymi 7 zespołami). Dlatego wystarczą 4 zwycięstwa i dwa remisy, jeśli zremisują na Santiago Bernabeu.
0
jeśli nie weźmiemy go my, pewnie pójdzie do MU lub Realu, więc lepiej go brać. Jeśli Leo wymięknie w postaci jakiejś kontuzji, to nie ma na dobrą sprawę godnego zmiennika na mecze z silnymi rywalami, a wiadomo jak to bywa. Poza tym Eto'o półtora miesiąca będzie się kisił na PNA, więc nawet jeśli go nie sprzedadzą, musi przyjść jakiś napastnik. Cesc jest od Andrzeja i Xaviego gorszy, więc nie wiem po co ma przychodzić, skoro grzałby ławę, a w Barcy Athletic czekają już młodzi piłkarze, głodni szansy. Jedyną opcją na jego przyjście jest opchnięcie Gudy'ego i Hleba. W sumie lewą obronę możnaby trochę jednak podrasować, Henrique brać i mamy przecudowny dream team.
0
Moim zdaniem karny był, a Webb'a zaliczam do najbardziej znienawidzonych sędziów :) Szkoda, że nie kwalifikują się słowa, którymi chciałbym go nazwać :)
0
każde zwycięstwo jest lepsze od każdego remisu. Choćbyśmy mięli wygrać 7:6. Nie wierzę, żebyśmy z takim atakiem nic nie strzelili na wyjeździe
0
drewno to jest Woody, który przyszedł po nim. A van Bommel ma charakter. Za gest z Realem zawsze będę go lubił.
0
absurd i skandal! Toure i Andres niech nigdzie nie jadą. Było widać, że doznali kontuzji, zostali zmienieni, więc o co chodzi?
0
Iniesta do momentu kontuzji niszczył swoim geniuszem. Gudy czyni różnicę: kiedy wchodzi, wydaje się, że Barcy odjęli jednego zawodnika.
0
bardzo rzadko odczuwam coś w rodzaju współczucia dla przeciwnika Barcelony...dzisiaj jakoś bardzo szkoda mi tej Malagi, bo przebywanie na murawie, musi być dla tych biednych piłkarzy najczarniejszym koszmarem
0
Jeśli z takim terminarzem zdobędziemy La Liga i Chapions League, to będzie to trochę jak cud. W finale MU zagra z bardzo wyeksploatowanym zespołem. Nie wiem czy mamy najlepszą drużynę w historii, ale z pewnością taka jest potrzebna, żeby wygrać potrójną koronę w tym sezonie.
0
proste, że lepiej trafić na prostego rywala, ale wolałbym nie trafić na Villareal. Jak Europa to Europa i ma być ktoś z poza Hiszpanii. Oporto bardzo bym chętnie obejrzał. Chłopaki by się tak nie wyeksploatowali. Z drugiej strony gdyby trafili na MU i odpadli, to byłbym przekonany o podwójnej koronie na krajowym podwórcu. Jeśli jednak wyeliminowaliby MU, to z pewnością Leo M. miałby największe szanse na wyzłoconą piłkę... sam nie wiem, ale czekam z rozbudzonym apetytem na losowanie i najbliższe 2 miesiące fajowych meczyków.
0
Zgadzam się z muminem. Jeśli nowy prezes będzie chciał kogoś innego, to po co Txiki ma dostawać niepotrzebne odszkodowania za zerwanie kontraktu?
0
dwiema bramkami :)
0
dwiema bramkami :)
0
Dzięki dwum bramkom, choć z dwoma bramkami.
0
Drogie Dzieci! Benzema jest przereklamowanym Supermanem. Może stanie się kiedyś bardzo dobrym rzemieślnikiem, ale musi się poduczyć pewnie jakieś 3 lata. W wieku 24 lat przejdzie do wielkiego klubu i może stanie się niezłym graczem. To i tak fajny wynik.
0
kiedyś ktoś dostał tu bany za linki do meczu...dzisiaj nie chodziły mi moje dwie stałe opcje odbioru meczyków w necie i dzięki jednemu z linków mogłem widzieć 3 bramki, w tym 2 dla Barcy...i pewnie zobaczę następne :) Chciałbym prosić o zakaz banów za linki w takich przypadkach! Uratowało mi to wieczór. Kocham Was :)
0
Nie ma wątpliwości, że Real "skupi się" tylko na lidze. Dzisiejszy mecz Liverpool-Real był dość specyficzny.Jeśli wygrałby Real, zaletą byłoby większe podmęczenie w La Liga. Real dostał baty, ale świat się nie zawalił, bo można się jeszcze cieszyć ich sromotną porażką :)
0
Do Anglii nie pożyczać. Do hiszpańskiego klubu- tylko jeśli przyjdzie jeden światowej klasy napadzior (Ribery, Kun), a nie odejdzie żaden. Po roku oczywiście obowiązkowy powrót.
0
Świetny człowiek. Chciałbym, żeby lewa strona była silniejsza, ale tak go lubie, że jego odejście będzie dla mnie czymś strasznie smutnym. Sylvek pewnie wolałby pobyć jeszcze rok z kolegami, a koledzy z nim. Może niech zostanie
0
Guti to sypiąca się ciotka-klotka. Jak to się mówiło...połamania nóg?