0

JaCule popieram wypowiedz w całości :)

0

chociaż z challengerem nie mam wspólnych poglądów w wielu sprawach, to tekst całkiem przyzwoity, na miejscu wręcz, gładki i właściwie skrojony

0

Arsenalowi wystarczy 1:0, a 2:1 daje dogrywkę...raczej nie spodziewam się awansu Porto.

0

wtyczka, pbrzeczek -> Guardiola chciał jakiegokolwiek wysokiej klasy obrońcę, a że nikogo przez całe lato Cziki nie kupił, to dostał burę od Pepa, żeby ruszył d... No to Cziki dał 25 batów za gościa, którego możnabyło wyciągnąć na początku wakacji za 15mln. To nie Pep negocjował zakup Czyghry, tylko Cziki. I to on dał d...! Pep trochę pomylił się w sprawie Czyghry (ale jeszcze nie wiadomo jak bardzo). Za to Cziki pomylił się w sprawie K9, Hleba i Henrique...i to pomylił się bezwzględnie. Wogóle śmieję się z ludzi, którzy po zdobyciu 6 tytułów mówią, że Pep nie ma nosa do transferów. A do ustalania 11stki ma? Co Wy wogóle gadacie? Wszystko negocjował Txiki, a nic nie negocjował Pep. Cziki wziął się za Czyghrego 2 dni przed końcem okna, a cała Europa wiedziała, że Barca nie ma obrońcy.

0

Nie wiem czy Jeffren nie jest większym diamentem niż Gai biorąc pod uwagę jego siłę, która bardzo będzie Barcy potrzebna. 2012 to nie jest wielkie przedłużenie kontraktu. 10mln euro to też niska klauzula odejścia. Jeffrena chce częściej oglądać na boisku, bo jest zaj...ty!

0

Myślę, że to może być prawda. 50 baniek też możemy wyłożyć. Laporta na pewno chce zaakcentować swoją prezydenturę ewidentnie mocnym uderzeniem. Gdyby przyszedł Cesc, to przypominałby Laportę przez następnych 10 lat i taki pomnik musi być bardzo kuszący. Jeśli dali za Zlatana 45+Eto'o to za Cesca dadzą te 50-52mln euro. Możliwe, że już w zeszłym sezonie transfer był dogadany. Henryka pożegnamy prawie na 100%, bo wobec formy Pedro, konieczności "wyrzucania" choćby co 3ci mecz Iniesty na skrzydło, nie będzie dla Francuza miejsca...oczywiście tylko wtedy jeśli Cesc przyjdzie, a wydaje się że właśnie tak będzie, bo w końcu Pep lubi odświeżać drużynę transferami, choćby nawet dla cules nie wydawałyby się one konieczne.

0

ja pierdole...gdybyśmy nie byli zaślepieni kurtuazją wobec sędziów, możnaby się było odwołać w sprawie Marqueza, bo faulu nie było. A tak jest przesrane. Jednak wolę Czyghrę za 25baniek niż gościa z Juvenil A w obronie...

0

pbrzeczek -> żal ma nam być Barcelony, Ciebie czy Polski? A może po prostu czas przełączyć Emo Chanel i zacząć kibicować Pokemonowi?

0

mmeessii -> Henry nie spełnił moich oczekiwań. Grał słabo w pierwszym sezonie, gra słabo w sezonie ostatnim. Grał dobrze przez pół roku sezonu zeszłego i dość dobrze przez kolejne pół sezonu zeszłego.

jowunia-> sam jesteś slepy jeśli nie widzisz, że xelnaij ma racje. Henry jeździ do kumpli w stanach i woli przesiadywać na winklu w Londynie niż pracować nad formą w Barcelonie. Był najlepszym środkowym napastnikiem świata, ale nie w naszym klubie, który dał mu wielką pensję i zapłacił Arsenalowi bardzo duże pieniądze. Nie daje z siebie wszystkiego dla Barcy. Też mam nadzieję, że odejdzie po tym sezonie i wiem, że Pedro gra lepiej.

Wasze populistyczne hasełka atakujące obiektywne słowa krytyki w stronę Francuza powinny być zbywane milczeniem, ale kolega xelnaij zdobył się dla Was na "hehe" i myślę że był dla Was wyjątkowo wyrozumiały.

0

Ustawienie jak na obrazku, a za Czyhre wchodzi Milito. Stary, dobry duet stoperów. Nie wierzyłem, że będzie mi dane dożyć tego momentu.

0

Marquez nie zachował się źle. Napastnik zastawiał piłkę ciałem, a Rafa mógł tylko wywierać presje i wytrącić go z równowagi przyłożeniem klatki do jego pleców. Według mnie karnego mogło nie być. O wejściu w nogi nie ma mowy, nie dostrzegam żadnego kopnięcia.

0

sebaldinho akurat w tym przypadku było trochę nie tak :) Real za plecami Robinho zaproponował go jako część zapłaty za Ronaldo. Ronaldo nie przyszedł w tamtym sezonie do Realu, ale Robinho słusznie się obraził na Madryt i zachciał być sprzedany. A że dobrze grał w Realu, to kupili go Szejowie do MC za nieco wygórowaną stawkę...

Ale zgadzam się, że Caceresa trzeba sprzedać za 13mln euro. Może zagrać praktycznie na każdej pozycji w obronie, jest młody i świetny fizycznie, będzie za 2 sezony co najmniej 2 razy droższy. Czyghry, który go zastąpił kosztował 25 mln, a jest gorszy i będzie gorszy.

Albo 13mln, albo powrót. Zapis w klauzuli o prawie do pierwokupu obowiązkowy!

0

Godall jest o tyle beznadziejny, że może być starą marionetką w rękach Lapcia i Cruyff'a, a potrzebny jest ktoś charyzmatyczny jak Laporta i w miarę świeży. Zgadzam się, że Rosell ma minusy, ale ma też jaja i na pewno większość poważnych transferów będzie sam dopinał. Jeśli da dużą wolność Guardioli, to trenera mamy na kilka dobrych lat, Cantera też zaj...funkcjonuje. Mądre zakupy ok. 2 wysokiej klasy zawodników co sezon+cantera. Śmieszy mnie najbardziej krytyka szukania oszczędności poprzez przycięcie pensji działaczom. Jeśli ktoś kocha ten klub, to nie musi go doić...chyba właśnie ludzi oddanych klubowi a nie mamonie potrzeba w zarządzie, ale skoro niektórzy widzą w tym kretyński pomysł, to pewnie mają jakąś szerszą wiedzę z ekonomii niż ja.

0

6,5 będzie, żeby i Txiki miał się czym pochwalić :)

0

Txiki podobno chce kupić Cesca i wypożyczyć do Chelsea :)

0

przyjdzie, czy nie przyjdzie...módlmy się, żeby Txiki nie zaklepał jakichś transferów przed swoim odejściem :)

0

rambocyc-> koniak i szampan dla Ciebie :) Niestety Gandalf nie ma szans z Rosołem! Rosół za dużo wpływów i spore jaja, poza tym nie chce Czitiego, a po tym co Dżiti robił w lecie, chyba to plus jest dla tego Rosełły.

0

p.s. jeszcze ocena: słabe 3 za to spotkanie

0

Obiektywnie rzecz ujmując: Zlatan zagrał piasek. Żenująco zachowywał się wobec najbardziej ruchliwego i zaangażowanego Pedro. Sam mógł oddać piłkę trzykrotnie (dwa razy do Pedro, raz jeśli dobrze pamiętam, do Messiego), a bramki byłyby niemal pewne. Jeśli chodzi o brak zaangażowania: TAK, bo nie biegał i nie nękał rywali. Akurat ma pod tym względem ciężko, bo jego poprzednik, el Samuel, biegał i dręczył jak rzadko który napastnik. Najgorzej zachowywał się jednak w sytuacjach, z których napastnik powinien być rozliczany, czyli kiedy ma podać, otwierając koledze drogę do bramki, powinien podać, a kiedy ma sam najlepszą sytuację: powinien strzelać. Na usprawiedliwienie trochę chamskiego traktowania młodego Pedro, który znowu mógł się okazać gwiazdą spotkania, a został tylko bohaterem, trzeba dodać, że na Zlatanie ciąży bardzo duża presja. 45baniek+Eto'o to niemało, a każdy piłkarz ma spadki formy. Zlatan ma do tego spadek formy psychicznej, bo wkręcił sobie, że musi strzelać co spotkanie i może dlatego zbyt często "chamił się", kiedy nawet Bóg z góry podpowiadał "Pedro na 9tej"... Mimo, że płaczę za Eto'o i nie mogę spać po nocach, kibicuję Zlatanowi, bo transferu już nie cofniemy, a trofea trzeba wygrywać by upokorzyć Madryt Pereza :)

0

koniec świata tuż tuż. Nie wiem jak to wygląda od strony Hiszpanów, ale z perspektywy kilku dobrych kilometrów od Camp Nou i Madrytu muszę stwierdzić, że pachnie mi tu okropną kompromitacją Realu, żenadą i nie czuję jakichkolwiek presji żeby się burzyć, tak bardzo Marca skompromitowała Real. Dodaje mi to tylko pewności siebie i wiarę w siłę tej drużyny, albo wiarę w słabość i desperację oraz cholernie ciężką presję spoczywającą na Madrycie wobec tych 250 baniek.

0

Pedro trzeba pochwalić, bo się pokazywał i gra coraz lepiej i pewniej. Mógł znowu strzelić więcej gdyby Zlatan chciał zaliczyć dzisiaj z nim Zlatana...

Jak dla mnie Pedro, którego w zeszłym sezonie niezbyt trawiłem ze względu na straty, niedojrzałość i inne, zdecydowanie wskoczyć powinien do 11stki w miejsce Henryka. Jest dużo pożyteczniejszy, ruchliwszy, zmienia strony, ma zawsze kilka sytuacji strzeleckich i co najważniejsze: strzela. Wiem, że fani Henryka, którzy widzieli go w lidze mistrzów w barwach Arsenalu, mogą mnie zbesztać, ale na pewno nie będę odpowiadał, nie wdam się tym razem w żadną, żadną dysputę, dyskusję, dystrybucję, dysharmonię.

BLAUGRANA AL VENT :)

0

Jego cena ciągle rośnie. Do Realu nie pójdzie na bank, a problemu z brakiem miejsca w pierwszej 11stce dla zawodnika w takiej formie, na pewno nie będzie. Xavi, Iniesta, Cesc - mogą być ciągłe rotacje i co 4 mecze jeden będzie odpoczywał, a co 3 mecze Iniesta i Cesc mogą grać na innej pozycji (Cesc-DM, Iniesta-lewa strona). Dla mnie problemu nie ma, tym bardziej że Xavi jest absolutnie nadużywany, przez co brak świeżości jest już odczuwalny. Potrzebny jest też Silva lub ktoś o jego jakości na lewą stronę za Henryka. Do tego ewentualnie jakiś prawy obrońca lub powrót Caceresa i królujemy dalej.

0

carlosss -> tak, Pep "chętnie by chciał mieć jeszcze przez 2 sezony takiego wartościowego snajpera" jak Henry :) Szczególnie, że Jeffren gra od niego lepiej, a Pedro strzela 5 razy więcej bramek niż Henryk. Henry przeszedł już do historii piłki nożnej, wygrał wszystko i miał momenty w Arsenalu, w których był moim zdaniem najlepszą 9tką świata. U nas grał dobrze jeden sezon i przyszedł już czas żeby go pożegnać, bo w piłce jak powiedział ostatnio Dunga o możliwym powołaniu dla Ronaldinho "nie liczy się przeszłość, tylko teraźniejszość", a od pół roku Henryk nie gra na poziomie lini ataku najlepszego klubu świata.

0

Z całą pewnością Pique zatrzymując CR7 w finale powinien przebić nieco Vidića, którego porobił ziomek katalończyka, czarnuszek Eto'o. Visca el Barca !

0

Nie oburzajcie się. Na pewno chodziło o orkiestrę grającą kiedyś chymn Barcy na jakiejś uroczystości.

0

zgadzam się z antymadridistą1 Mamy za wąską kadrę na takie wybryki zarządu. Lepiej niech Txiki pomyśli jak zaoszczędzić tę kasę przy transferach. Fakt, że zagrają na luzie nic nie zmienia. Piłkarzom należy się przerwa. Potrzebują jej i jest to widoczne na boisku.

0

możliwe, że jest jeszcze za słaby. Za to niezły jest Silva i jego poproszę z Czesławem.

0

madridista21 -> Mam nadzieję, że Pepe nie został sfaulowany. Żal chłopaka, tak dobrze kopał. Piłkę.

0

Milan i CSKA są najtrudniejsze. Milan jest w gazie, a CSKA jest w zimie.

0

Jeśli tylko Espanyol, to możemy się cieszyć. Zgadzam się, że te derby będą cholernie siłowe i potrzeba Yaya na DM. Pedro, Ibra i niestety Henry na lewej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?