donfajda
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybyśmy kupili Ville (za Eto'o), Ribery'ego (50mln+Hleb), lewego obrońcę (ok.30mln), sprowadzili Henrique i dostali ok.6mln za Guddy'eego, to: kasa uszczupliłaby się o ok.75mln-80mln; mięlibyśmy fajny skład; odebralibyśmy Realowi Ville i Ribery'ego, których kupi jeśli nie kupimy ich my. Wtedy Florentino robi coś takiego: Kryśka (100mln)+Ibra (70mln)+Xabi Alonso (30mln)+ Kaka (70mln). Madryt ma swoich galacticos vol.2 za 270mln, którzy przegrywają sezon z nami po wydatkach rzędu 75mln i w drużynie blancos gwiazdy kłócą się, a ich wartość spada po zajęciu 3ciego vicemistrzostwa z rzędu :) Uwielbiam ten sezon ogórkowy.
0
vv-> mam podobne odczucia. Ogólnie Guddy jest fajny, bo nie marudził nigdy i dzieciaka ma w szkółce Barcy, ale na boisku nie lubię go oglądać. Rzeczywiście jest zapchajdziurą, dosyć solidną, choć wyraźnie odstającą od zawodników pierwszego składu. Jeśli opchną również Hleba to możliwy będzie transfer Cesc'a za tych dwóch zawodników + Ribery'ego + lewego obrońcy... to byłoby coś-rotacje z 16 zawodnikami pierwszego składu...
0
Na pewno chciałby pozwiedzać Barcelonę, albo załatwiać na starość w tym mieście interesy. Bóg może mu przebaczy, ale Barcelona nigdy...poza tym Bóg trzyma z Barcą, a Figo z Judaszem, który smaży się w piekle.
0
scala81-> ludzie, którzy Cię krytykują są śmieszni. Od początku było wiadomo, że Iniesta pociśnie wszystkich. Kto uważnie śledził to co się wokół klubu działo w ostatnich 7dmiu latach. Widać było jak Ronaldinho denerwował Andrzeja (zupełne przeciwieństwo brazylijczyka), ale Iniesta był bezradny i właściwie mógł się tylko modlić, żeby przyszedł silny trener i chwycił ludzi za jaja. Nie wiem czy jest największym talentem, ale jego pracowitość i konsekwencja są oszałamiające. Podziwiam go i zawsze będę go uwielbiał.
0
Jednak wolałbym, żeby to Andres dostał złotą piłkę, a Leo był drugi. To co robi Andrzej jest zdumiewające. Pracowitość, pożyteczność dla zespołu, uniwersalność, odwaga i pewność swoich możliwości. Do tego skromność. Jest cudowny.
0
jakoś dziwnie uspokoiła mnie ta wiadomość
0
A! I jeszcze podziękowania i wyrazy szacunku dla wszystkich, którzy wypierdalają news'y do późnej nocy. Szacunek dla wszystkich, którzy przez swoją pracę przyczynili się do stworzenia fajnych przestrzeni odbioru tego co działo się w tym sezonie na europejskich stadionach. Visca el Barca y Visca Catalunya !
0
Skoro ja niewiele spałem, to Messi pewnie nie spał wcale, a strzelił gola w Finale Champions League, po czym usiadł w skupieniu do butelki :)
0
Nie ma szans. W tym sezonie Barca zgarnia wszystko.
0
Nie pamiętam lepszego występu Carlesa w tym roku. Był niezwykły. Jednak 2 tygodnie odpoczynku wiele mu dały.
0
Nie wierzyłem w tak ogromny sukces. Pep jest królem. Miał dużo szczęścia, choć chyba jest geniuszem. Cudowny moment... czy wy też nie mogliście spać mimo uspokajających środków spożywczych?
0
Make love, not war! Będziesz pewnie aż drugim piłkarzem świata roku 09, więc po co płakać?
0
puta Judasz
0
Haryztybetu -> co do miejsc w krakowskich pubach, to jeśli nie zagościsz długo, długo przed meczem, wątpliwe żebyś usiadł na stołku barowym. Chciałem zarezerwować stolik tydzień temu i w czterech miejscach się nie udało ! Właśnie jadę kupić 3 bilety do Multikina, dlatego namawiam do wybrania tego miejsca :)
0
Drużynę mamy silniejszą niż 3 lata temu, ale skład na finał złoży się z dwóch rekonwalescentów i pozbawiony będzie trzech podstawowych obrońców. Gramy przeciwko dużo silniejszej drużynie niż Arsenal 3 lata temu. Manchester gra prawie idealnym składem i ma duże szanse obronić trofeum. Gdybyśmy grali z Alvesem i zdrowym Henrykiem + Iniestą, to nie obawiałbym się i nie zrzędził, ale prywatnie, analizując to trzeźwym okiem, myślę że będzie cholernie ciężko.
0
Nie jest tajemnicą, że Vidic i Ferdinand są lepsi od naszego najlepszego obrońcy, który zagra w Finale, czyli Pique. Mają kosmicznie dobrą obronę. Największą szansę upatruję...w geniuszu wypoczętego i zdeterminowanego Leo Messiego. Iniesta i Henry będą po kontuzji, obrona pewnie coś przepuści, ale Leo z całą pewnością marzył o tym finale i jeśli się dobrze wyśpi, może narobić niezłego zamieszania.
0
aboutreka napisałeś/napisałaś:
"Kibice Barcy moga byc zszokowani jak poznaja nazwiska tych pilkarzy o ktorym mowi Uli. "
Tak, zgadzam się, możemy być zszokowani, bo pewnie jednym z nich będzie Hleb, którego włączą do transakcji związanej z zakontraktowaniem przez nas Ribery'ego. Natomiast drugie nazwisko to pewnie Ramos z Madrytu po tym jak odejdzie do nas Lahm. Szok obrzydliwy. Radziłbym Ci się postarać o założenie polskiej strony hiszpańskiego As'a. Mógłbyś/mogłabyś się tam spełniać życiowo.
0
aboutreka - skąd Ty i po co ?
0
wyjazdówki bardzo słabe, a domowe dobre z wyjątkiem dekoltu "w serek"...kiedy się skończą w końcu te serki?
0
Osobiście wychowałem się na Darku Szpakowskim i kocham go za jego pasje. Dla mnie jest symbolem najpiękniejszych lat i okresu największej gorączki futbolowej. Kojarzy się z wakacjami, mistrzostwami świata, piłką na betonie w adidasach, słońcem i arbuzem. Jego wpadek prawie nie zauważam, a jeśli wpadnie w ucho, to od razu staje się czymś wesołym, a nawet kultowym :) To jest bardzo ludzkie, że im bardziej przeżywasz, im mocniej jesteś podekscytowany, tym słabiej panujesz nad systemem językowym. Ale to świadczy o jakiejś głębi przekazu, zaburzeń tego co rozumowe na korzyść tego co podświadome, wewnętrzne, prawdziwe.... no i ten charyzmatyczny głos - to jest bezcenne.
0
Cesc raczej nie pójdzie do Madrytu moim zdaniem. Za dużo ma fanatycznych kumpli w Barcelonie i chyba lubi miasto Gaudiego. Można go sprowadzić za sezon, ale teraz musimy brać Ribery'ego, bo jeśli nie my, to weźmie go Real lub MU.
0
także jestem zwolennikiem Keity w środku pola zamiast Busquetes'a, ale jeśli stanie się tak jak napisane w artykule, to Sylvek i tak powinien wejść w 60 minucie, przesunąć Keitę do środka za Sergio. A Busquetes niech gryzie trawę przez 60min. Sylvek przez pół godziny będzie świeży i da z siebie dużo...chociaż nie wiem czy to wystarczy na MU.
0
Ribery to podstawa. Lewy obrońca to też podstawa. Lahm byłby już zgrany z Ribery, a Ribery czułby się dobrze wprowadzony przez Henryka. Stałe fragmenty by nam szwankowały, ale czy Żhirkov by się zaadaptował w Barcy, czy poszedłby śladami Hleba? Nie przepadam za Lahmem, ale jeśli przyjdzie z Frankiem R. to nie będę rozczarowany.
0
VV-Puyol, Pique, Yaya, Sylvinho- Keita, Xavi, Iniesta-Henry,Eto'o,Messi. ew.Busquetes/Keita ; zmiany: Bojan za któregoś z napastników...oby Andres wytrzymał cały mecz na najwyższym poziomie. Będzie bardzo, bardzo ciężko, ale wierzę w cudowny finał.
0
Eto'o powinien dostać tydzień wakacji, bo tak słabej formy jak ostatnio, dawno nie prezentował. Ale cóż...jak liczy na fuksiarską bramkę ze swoją ukochaną drużyną, jego sprawa.
0
Madrid cabron, saluda al campeon !
Jest bardzo dobrze. Również mam nadzieję zobaczyć jutro rezerwowych. Visca el Barca !
0
jeśli Caceres nie jest w słabej formie, powinien zacząć się ogrywać, bo istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie musiał zagrać w Rzymie
0
Oceny trafne
0
Niewyobrażalne musi mieć ta bramka znaczenie dla Puyola. A Pique ? Pozostawię jego grę bez komentarza, bo brak słów, żeby opisać co ten dzieciak wyprawia.
0
Kilka dni temu pisałem, że ten remis z Valencią zapewni nam wygraną w LaLiga, ale raczej wymiękniemy z Chelsea i nie zdobędziemy potrójnej korony. Teraz jednak wcale nie zależy mi na potrójnej koronie, bo to co zobaczyłem, było chyba najpiękniejszymi Gran Derbi w moim życiu. To było piękniejsze od 0:3 z Ronaldinho w roli głównej. Cudowny wieczór. To będzie najdłużej pamiętany, najkrótszy długi weekend w życiu. I pomyśleć, że niektórzy zyskują tą energię latami ćwiczeń... Podziękowania i wyrazy szacunku dla Pepa i piłkarzy za wyjątkowe chwile. Byliście prawdziwymi królami.