0

kiedyś nie przepadałem za Pokemonem, ale chłopak się poprawił. W sumie trudną miał dzisiaj dosyć piłkę, choć babol ewidentny, ale lepszego bramkarza na razie nie widzę na rynku, więc lepiej szlifować go dalej...wiadomo, że pierwsza interwencja jest zawsze dosyć trudna dla bramkarza. Bardzo szkoda Mesjasza, bo pewnie w KMŚ nie zagra, a jeśli zagra to w drugiej połowie meczu finałowego.

0

"jednokrotny reprezentant Hiszpanii" - również zniszczył mnie ten tekst :) Ezquerro był drewnem niespotykanym. Chyba w XXI wieku nie uświadczyliśmy w Barcy większego sztywniaka, chociaż kiedyś widziałem na youtube, że Santi strzela bramkę z przewrotki...

0

fcbFANfcb-> za pieniądze z Henry'ego kupimy mineralną dla sędziów liniowych, a nie młodszego z formą. Sprzedaje Txiki, a sprzedawany będzie Titi. Natomiast za wypłatę Henryka opłacimy z pewnością cracka typu Ribery lub Cesc. Liczę, że za Henryka dostaniemy te 6 baniek skoro Deco przed "zepsuciem rynku" poszedł za 10.

0

Argumentacja SZUMI'ego i Blazeq'a w sprawie Marqueza wydaje mi się najbardziej adekwatna do gry tego zawodnika. Skoro redaktorzy dali 4 i 5, to ode mnie niech będzie 4,5. Niestety nie jest to nota, która predestynuje piłkarza do braku pracy nad poprawą formy.

0

W końcu redakcja dała radę sprostać moim wygórowanym oczekiwaniom. Każda ocena bardzo mądra.

0

Puyol zagrał na pewno mecz, którego dawno nie widziałem w jego wykonaniu. 3 setki wyciągnął na pewn, a dodał do tego 2 95tki. Był najlepszy na boisku.

0

Pedro pokazał, że grając na pozycji Henry'ego można strzelać bramki. Iniesta pokazał, że Mottcie można za jego chamstwo zakładać siaty i objeżdżać go jak dziecko. Henry pokazał, że umie biegać bez piłki oraz to, że nie jest pierwszym w historii środkowym napastnikiem Barcy, który nie absorbuje uwagi obrońców. Valdes- zaliczyłby prawie "bierną asystę" :)

0

MORBUS5 również się zgadzam :)

0

Harpagan-> napisałem brawo, bo Twoja wypowiedz była mądra i jak się okazuje dosyć odważna. Także jestem z Tobą.

Co do Looky'ego i skasowania mojego komentarza: jesteś wszechmocny, Ty tu rządzisz.

Co do treści mojego komentarza: internetowy znicz, dla wielu znak podejrzanego kiczu i braku wrażliwości, miał w moim użyciu być również znakiem uśmiercania dialogu i chęci znoszenia wolności słowa przez wybranych.

Tai-Sho napisał "Już się zaczyna to debilne porównywanie Eto`o do Ibry. Weźcie wy się wreszcie zamknijcie bo to jest żałosne". Stawiam znicz przy tej wypowiedzi. Nie mogę odpowiedzieć na komentarz tego użytkownika, bo również został skasowany.

Looky - Twoja praca z kasowaniem komentarzy jest ciężka i szanuję ją, choć uważam, że kasując mój komentarz, nie miałeś racji.

0

fotballfun -> bo Henry się nie przewrócił, a sędzia nie podyktował karnego z niczego, tylko nie zauważył ręki i nie jest ewidentnym drukarzem, a Henry tak i to cynicznym, bo po meczu okłamał świat, który zobaczy, że było inaczej niż mówił choćby na youtube.

0

Henry nie został nabity piłką, tylko przytrzymał piłkę w boisku tak jak to się robi w koszykówce. Zagranie słabe, bo też Henryk jest słaby i jestem już teraz pewien, że zważywszy na pensję, którą pobiera od klubu, długość kontraktu, jakość gry, wiek i ten incydent, latem pożegna się z nami.

Co do dyskusji o różny stopień grzechów czy fauli...jeśli ktoś poddaje w wątpliwość istnienie grzechów ciężkich i lekkich na boisku to jestem ciekawy co na ten temat miałby do powiedzenia Marcin Wasilewski. Czy ręka nabita równoznaczna jest grze w koszykówkę. I czy zepchnięcie kogoś na bandę z bara jest równoznaczne ze zniszczeniem człowiekowi kariery przez pochrupanie mu nogi? Obydwa zagrania są anty-fair-play? Raczej tak. A jednak jedno wydaje się jakby trochę mniej fair...

0

makaj ma rację, a 89.santi poczęstował nas dowodem niepodważalnym :) Henry do Stanów za dużo na kosza jeździ, bo w piłkę nożną coś nie grał ostatnio za dobrze. Jest tylko jedna drużyna, przeciwko której takie zagranie nie wzbudziłoby we mnie wstrętu. Pzdr. dla wszystkich Antymadridistów.

0

trzeba przyznać, że sezon Ronaldo w Barcelonie był niszczący i zgodzić się, że była to najlepsza 9 w historii

0

"Będziemy starali się zaszczepić w nich strach przed tymi, którzy są pod ciągłym natarciem".

możnaby poprawić na wzbudzanie lęku przed nieustającym natarciem :)

fajny artykuł, dzięki za tłumaczenie :)

0

barcelonista87

Dla mnie Cesc 45-50mln lub wcale. Nie mówię, że Real lub City nie zaproponuje 70mln. Ale Cesc chce grać u nas, a Wenger musi go za tyle puścić, bo Barcelona to jego dom. Ferguson też puścił Pique za śmieszną kwotę, bo zawodnik chciał wrócić. A przecież Alex spodziewał się, że z Pique ludzie będą. Myślę, że Cesc powinien przyjść za 45-50mln. Nie jest najlepszym graczem świata, bo najlepszy gracz świata nie siedzi na ławie w reprezentacji. Co to za najlepszy gracz świata, co nie zdobywa w klubie żadnych trofeów? Cesc jest nasz i 50mln to właściwa rekompensata za wychowanie swojego wychowanka dla Arsenalu.

0

Henry(+9mln) i Marquez odchodzą po sezonie, przychodzą Silva (30mln), Cesc (45mln), środkowy obrońca (15mln). Całość operacji: 80-90mln w plecy i bardzo niskie ryzyko fochów w zespole przy zerowym ryzyku problemów adaptacyjnych piłkarzy.

Jak myślę o K9, Henrique, Hlebie, Caceresie (60mln w plecy) to dosyć jestem przerażony. Co my z nimi zrobimy? Może zaproponować ich wszystkich za Gourcuff'a ? :)

0

Silva byłby lepszy, ale potrzebujemy kogoś na lewą od zaraz, żeby Andrzej mógł pograć na środku jak dwa czarnuszki pojadą na PNA. Byłbym za wypożyczeniem z opcją wykupu, ale są takie luki, że za te 32 patole może przyjść...najwyżej wciśnie się go Milanowi za 20stkę jeśli się nie sprawdzi :)

0

maciej83-> za młody na Milan, a Pato pewnie przerobili papiery i w rzeczywistości ma jakieś 3 dyszki... Oczywiście również jestem za tym gościem. Zgadzam się, że można go przysposabiać do gry na lewym skrzydle, choć w środku chyba lepszy. Fajnie mieć opcję w razie niewypału z Fabregasem.

0

Amano-> biorąc pod uwagę grę Marqueza i Czygry, Twoja ironia okazała się być obusieczną...

0

nie przemądrzajcie się, tylko badajcie tekst roku na stronie Realu (z komentarzy):

"2009.11.10, godz. 22:32, patryk199067

Koniec mojej przygody z z realem bo juz mi sie nie chce sluchac roznych wypowiedzi od kolegow ze real to c**ty.Jak Real wygra chociaz lige to moze bede za real ,a jak nie to h*j im w dupe i perez niech ssie pale,bo pieniadze to nie wszystko."

Czy ktoś z Was chodzi z Patrykiem do szkoły?

0

Messi powinien jednak w tym meczu odpoczywać. Ibra się rozkręca i to bardzo cieszy. Szkoda, że nie widzieliśmy Pedro do końca. Dopiero po dzisiejszym meczu się do niego przekonałem. Nie rozumiem dlaczego został zdjęty.

0

Xaviemu do Złotej Piłki brakuje celnego, silnego uderzenia z dystansu. Strzelał takie bramki kiedyś, ale ostatnio już mu ten element nie wychodzi, mimo że podejmuje takie próby. Messi zasłużył na Złotą Piłkę tak samo jak Iniesta, mimo że teraz obaj (szczególnie Messi) są bez formy. Osiągnęli coś historycznego i to przesądza o wszystkim. Oby Mesjaszowi udało się wrócić do lekkości z jaką przechodził graczy w meczu z Getafe.

0

Alves 5 (tylko dlatego, że grał po kontuzji i uchronił nas przed Rafą Marquezem); 7-ki bym nie wystawił nikomu, a na pewno nie Zlatanowi za zmarnowanie setki, która może zadecydować o ostatecznym wyjściu lub nie wyjściu z grupy. Henryk miał szczęście, że zagrał tylko 10min i uchronił się przed oceną.

0

Mecz z Interem wkrótce. Jeśli Eto'o strzeli i nas wyeliminuje, to pewnie niedobrze, że wymieniliśmy go na Ibrę. Natomiast jeśli Ibra strzeli i da nam awans, to będzie lepszy od Eto'o drewniaka. Wogóle Ronaldinho Drewniak i Eto'o Drewniak i Ronaldo Luis Nazario de Lima Drewno, a Rivaldo jest teraz zupełnym drewniokiem. Romario jest ściganym przez psy Drewnem, a Ronald Koeman? Nic nie gra.

0

Messi z Rubinem na ławkę, bo mecz na lodzie i śniegu bez formy może mu wyjść dosyć niekorzystnie. Iniesta, Ibra, Jeffren w ataku, koniecznie Yaya, Xavi, Keita w pomocy. W Rosji trzeba wygrać.

0

Z muminem zgodzić się wypada. Za obrońcę klasy Marqueza kilka milionów zawsze wezmą, a Rafa Muniesę nauczy i sam trochę w Copa del Rey i niektórych ligowych pochasa, to się chłopak przyda i zaoszczędzi konieczności kupowania obrońcy. Każdy wie, że Cesc przyjść musi za dużą kasę a następca Henryka również będzie drogi.

0

król króli ! Nie wiadomo czy życzyć mu pierwszego miejsca, skoro niedługo będzie je okupował Xavi...ja tam w sumie mu tego życzę:)

0

w sumie nie ma Henryka, więc Mesjasz byłby wskazany. Odpocznie w Copa del Rey, było 5 dni przerwy po Rubinie. Ja bym go wystawił dla lepszego samopoczucia po remisie i porażce.

0

Zawodnicy mają prawo być zmęczeni po maratonie (meczach 2 razy w tygodniu), reprezentacjach i wyjeździe do Valencji. Zmęczenie wpływa na koncentrację i na kontuzje. Kontuzje wpływają na brak manewrów dla Pepa. Dlatego właśnie Cziki Bergiristain wypaczył wynik spotkania. Pozdrawiam już dzisiaj wszystkich zwolenników 20sto osobowej kadry w tym sezonie oraz miłośników zrzucania odpowiedzialności na Muniesę, Jonathana, Thiago, Gaia w meczach o stawkę. 120mln na transfery, ale rynek zepsuł Perez, więc kadra węższa niż w zeszłym sezonie. Visca el Txiki Bergeristain! Visca el ojciec sukcesu Dumy Katalonii!

0

Ekwador ma w dwóch starciach z Argentyną bilans bramek 3:1 na swoją korzyść, więc jeśli wygra z Chile, a Argentyna zremisuje z Urugwajem, to raczej Argentyna nie zakwalifikuje się bezpośrednio, ale wystąpi w barażach. Natomiast w razie porażki i wygranej Ekwadoru, drużyna Leo odpada i nie jedzie na Mundial.

Nie wiem czy ktoś widział mecz z Peru... Trzeba przyznać, że wygrana Argentyny była cudem, a zamysłu taktycznego nie widziałem na boisku żadnego. Dwie poprzeczki Peru, zero kontroli przebiegu spotkania. Wielki chaos na boisku w meczu z najgorszą drużyną w tabeli. Ja bym zdymisjonował Diego jeszcze przed meczem z Urugwajem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?