0

najlepiej, żeby strzelił Casillas na 0:3, a nie Benzyna. Gutka się nie obawiam jeśli zastąpi Kakę, Kaki się też nie obawiam jeśli wystąpi z Gutkiem :) Jedyne czego się obawiam to możliwy brak Pique i Ibrakadabry. Bojan jednak za mało wnosi, trochę wymięka z silnymi rywalami.

0

eksperymentalny skład to będzie jak do wtorku nie wyleczy się Yaya

0

karny był, ale bardzo pechowy, bo Puyol chciał wywierać presję przy oddawaniu strzału, a Cesc rzeczywiście włożył mu nogę...między nogi. Tyle, że Puyol powinien atakować piłkę nogą...Czerwonej kartki można było jednak nie pokazywać, choć przy założeniu że był to faul na zawodniku sam na sam, powinno się... Mimo wszystko żółć byłaby dużo sprawiedliwszym rozwiązaniem, bo faul można było zinterpretować inaczej i równie dobrze nie dyktować jedenastki. Szkoda Carelsa, bo ja osobiście bardzo obawiam się postawy Marqueza.

0

Cesc, Gallas nie zagrają na bank, Arszawin pewnie na 90%. Ale również jestem ciekawy, kto na pewno jest w Arsenalu wykluczony za kartki?

0

na pewno najsłabiej w Barcelonie zagrał dzisiaj sędzia

0

Brak słów, żeby opisać te madryckie ... Bravo Guardiola! Absolutnie popieram to co zrobił. Z kłamstwem, oszustwem, tyranią trzeba walczyć, a nie się go bać. Teraz go zawieszą, to cała Hiszpania dowie się co to za k...y. J...ten komitet!!!!

0

Rosell wygra bez przedstawiania programu :) Po co program, skoro politycy i tak nigdy go nie wypełniają? Czy Laporta kupił Beckhama? -Nie, bo Rosell kupił mu Ronaldinho. Gadacie o tym, że rewolucja zła będzie , ale przecież gdyby nie sukcesy sportowe, nasz klub miałby długi jak Real Madrid, więc spokojnie z tą euforyczną oceną struktur stworzonych przez Laportę i jego zarząd. Z oceną Rosella poczekajmy do końca jego kadencji, czyli pewnie 4 lub 8 lat :) Wtedy można będzie powiedzieć czy był koszmarem, czy katastrofą. Krytykanci Ibry też muszą się uciszyć do końca sezonu przecież, bo inaczej są sezonowcami :) Vamos Blaugrana!

0

Po dzisiejszym meczu powinny być bany za hasła typu "krytykanci Ibry to sezonowcy"... przecież tu już nikt go nie krytykuje, bo wszystkim nam jest go już po prostu żal. I to nie jest z ironią...mnie jest tego chłopaka szczerze żal. Nie jestem zdenerwowany, a tego co zrobił dzisiaj Leo bardzo długo nie zapomnę.

Natomiast jeśli ktoś mówi, że Eto'o marnował więcej setek, to raczej powinien wyjść na dwór, albo kupić mamie kwiaty, bo 33 bramki w lidze + cudowna bramka z finału Ligi Mistrzów z okiwaniem Vidića podszeptują delikatne "kłamiesz, nie grzesz więcej".

0

Drużyna dzisiaj posłuchała agenta i zagrała pod Ibre. Szkoda, że Messi strzelił 4 bramki...bo chyba ta z karnego może być podpisywana "Messi". Dzisiaj zrobiłem sobie sesje z bramkami Maradony. Nie lubię tych porównań do Diego, ale trzeba przyznać, że Mesjasz zagrał jak Maradoooo... to była dokładnie ta lekkość, klasa i absolutna pewność bycia najlepszym na świecie. Niezwykłe!

0

Figo świetny piłkarz, szkoda że będzie się smażył w piekle. Bał się, że będzie to już w ćwierćfinale.

0

Txiki miał niezłego czopa na twarzy po losowaniu. Piękne mecze, szkoda, że od razu po drugim ćwierćfinale mamy w lidze Real. Trzeba zrobić wszystko, żeby na The Emirates osiągnąć dobry wynik. Szanse są dosyć wyrównane, choć doświadczenie jest po naszej stronie. Z drugiej strony ambicja graczy Arsenalu jest po ich stronie...a z trzeciej strony: Messi nie zagrał w 2006tym w finale, to będzie mógł sobie odbić teraz :)

0

Ja jeszcze poczekam z krytyką Ibrakadabry, bo może będę walił po gaciach na jego widok jeśli ustrzeli hat tricka w Gran Derbi i rozstrzygnie losy finału na Bernabeu. Bardzo mu tego życzę. Jednak jeśli się nie poprawi, to pojadę mu stosownie do pensji i kwoty, za którą przyszedł. Chociaż jak już nadmieniłem: życzę mu, bym przez niego musiał codziennie prać miskę nieczystych gajdorów! I żeby jego poster zastąpił zdjęcia bramek strzelanych przez Eto'o w Paryżu i Rzymie. Tak, jest możliwe bym robił w gacie na widok Zlatana, ale musiałby zagrać dwa sezony na poziomie najlepszych: Ronaldinho, Messiego, Eto'o. A na razie gra na poziomie chłopaków z cantery: Jeffrena, Pedro, Bojana, którzy biorą 10 razy mniejsze pensje i za których klub zapłacił zero złotych Interowi Mediolan. Za 45mln mielibyśmy Eto'o i Villę w zespole, ale to oczywiście bzdura że znowu o tym niepokornym czarnuchu mówię.

0

Moja pani od matematyki mówiła zawsze "siadaj, będziesz siedział"...dzisiaj chciałbym powiedzieć to samo Zlatanowi. Jednak Barca jest klubem, w którym charakter jest ważny i niestety Zlatan nie pasuje do reszty dobrych, zrównoważonych genialnych piłkarzy Barcy. Poziomem piłkarskim nie ustępuje, ale charakter ma najgorszy. Laporta miał problemy z Eto'o, to wymienił mu go Txiki na Zlatana... myślałem, że Ibra się ogarnie jak zobaczy z kim tu gra i nabierze pokory, ale on widocznie w stanie pokory gra bardzo słabo i tylko będąc frajerem i egoistą, potrafi być rzeźnikiem na boisku... no cóż...może popsuć atmosferę w szatni, a to będzie klucz do sukcesów w tym sezonie. Ja tam bym go sprzedał po tym sezonie, lub próbował wymieniać na Torresa z ewentualną drobną dopłatą...

0

focus08 ja myśle że Messi dobije setki goli w tym sezonie i wyrówna rekord Eto'o, który strzelił 130 goli dla Barcy...a w dodatku strzeli ostatniego gola przed Świętami Wielkiej Nocy i przed ostatniego gola w historii murawy, która po każdym sezonie jest zmieniana....a w dodatku strzeli gola dla Barcy, który będzie ważnym golem, ale nie wiem już w którym meczu, bo moja siora obstawia buków i trochę nie kminię co jest jej znakiem, a co wróżki Wandy, u której pobieram korepetycje

0

gorszą wiadomością byłby tylko brak Mesjasza, który dzisiaj rozstrzygnie losy meczu :)

0

Ligi im nie oddamy. Trzeba walczyć o zwycięstwo w dwóch typach rozgrywek. To nie jest przedszkole. W Lidze Mistrzów rywale są do ogrania, a LaLiga musi być potraktowana równie poważnie. Caminero ma rację z tym, że Real będzie próbował zrobić wszystko, żeby wygrać choćby jedno trofeum. Inaczej wszystko się zawali, inaczej odniosą totalną kleskę, inaczej Perez stanie się pośmiewiskiem. Dlatego trzeba zrobić wszystko, by ligi nie wygrali ! Jeśli wygramy Gran Derbi (a przecież szanse są 50/50), to musimy zrobić wszystko, żeby wygrać Ligę. Osłabienie i upokorzenie Madrytu bardzo pomoże nam w przyszłości. A sędziowie są koszmarami. Absolutne frajerstwo panuje pod tym względem w Lidze!

0

Henryk i Ibra biorą potworną kasę, a Alves gnije z kontraktem 2,5-3,5? mln za sezon. Najwyższa pora, żeby ruszyli w końcu dupska. Wierzę, że nie opijają się pepsi od sponsora, tylko zaczynają już ostro nap..., bo to co się z nimi działo ostatnio było skandalem. Henryk ewidentnie op...się, bo wiedział, że na cały sezon sił mu nie starczy, a końcówka jest najważniejsza. Mam nadzieję, że teraz nic mu się już nie stanie i zacznie poważnie grać na swoim poziomie, bo piłkarz nie zapomina jak się gra w piłkę, tylko po prostu zjeżdża mu z wiekiem organizm (jak każdemu z nas). Nie myślałem, że to powiem, ale jestem za Henrym na szpicy, na lewej Pedro/Jeffren, 65min-Ibra (podmęczeni Niemcy mogą nieogarnąć tak silnego kloca w polu karnym).

0

z sędziami w Hiszpanii powinno się chyba trochę popracować, bo to co odp... nie mieści się w głowie!

0

wyznam, że jestem chory i nie mogłem oglądać tego meczu, a poza tym spodziewałem się wygranej Realu...czytałem te posty na ich stronie, wypiłem z tej okazji drinka, ale olbrzymia radość trochę mnie opuszcza, bo przypomniałem sobie o formie Barcy, o śniegu na Camp Nou i trudnym meczu z Valencią, w którym zagramy bez trenera i bez typowej 9tki. Poza tym nie myślałem, że będę się obawiał meczu ze Stuttgartem, ale jest kilka procent szans, że też możemy odpaść. Poza tym w ćwierćfinale LM będzie już bardzo ciężko, bo zagramy z rywalem najwyższej klasy. Obyśmy do Gran Derbi i ćwierćfinału odbudowali formę. A dzisiaj wypiję za błędy. Oby jak najmniej tych naszych.

0

poczekajmy z oceną Ibry do końca sezonu...na razie jest marzec...ma jeszcze 3 miesiące do bycia najgorszym najdroższym transferem w historii naszego klubu, a na razie trzeba być cierpliwym i czekać co pokaże

0

jeśli Ibrakadabra zostanie, Bojana trzeba wypożyczyć na rok. Ribery już nie jest potrzebny w tym wieku. Trzeba kupować młodych wybitnych i za nich można dawać duże pieniądze. Di Maria chyba by styknął, choć Suarez najgorszy chyba też nie jest. Silva mały i to jest problem jeśli szybko odejdzie Ibra i Henry...

0

przyjdzie Rossel, o Roniego się postara :) Szczerze mówiąc marzę o tym, żeby wrócił jeszcze Eto'o...i żeby każdy z nich był w szczytowej formie. Atak: Ronaldinho, Eto'o, Messi ...i pomyśleć, że to się kiedyś zdarzyło naprawdę!

0

Bojan po Messim będzie jak Pep dokona zmiany, wpuszczając przy korzystnym wyniku Krkića w 70 minucie. Póki jest Pep, Bojana nie będzie po Messim. Stawiam na Rochinę.

A co do meczu, to po zejściu Ibry, bardzo mi się podobał. To była najfajniejsza Barca od kilku dobrych spotkań... ciekawe jak chłopy zareagują na zwycięstwo Realu. Na Bernabeu szykuje się niezły hardcore!

0

Ibra coś nie ogarnia sytuacji...po jego zejściu gra się ożywiła i wydawaliśmy się znacznie groźniejsi w 10tkę..

0

Jeszcze może odpowiedz na pytanie "dlaczego Barca leczyła i płaciła Milito, skoro doznał koszmarnej kontuzji?", która brzmi: a) bo nikt nie chciał pożyczyć Audi, którym mięli wywieźć Milito za miasto, zastrzelić i zakopać, b) widocznie Barcelonę prócz zwierząt i rozmaitej roślinności zamieszkują także ludzie c) bo Real Madryt był nim w przeszłości zainteresowany i bano się, że to Real go wyleczy jako pierwszy d) dzięki środkom z Unii Europejskiej na projekt rozwoju zawodowego lekarzy rodzinnych w Katalonii, e) bo zaoszczędzili na operacji głowy niektórych polskich kibiców Blaugrany

0

nie wiem kto chciałby brać Hleba w rozliczeniu, ale boję się bardzo że do nas wróci. Przed meczem ze Stuttgartem chciałem za niego 7, ale teraz zjechałbym do 4ki. Poniżej 2 mln chyba bym go nie oddawał. Nie żebym uważał, że jest wart więcej od Thiago albo dos Santosa, ale może powinniśmy pokazać Europie, że jesteśmy twardzi w negocjacjach. Może trafi na polskie podwórko ?

0

Dla mnie Ibra zagrał lepiej niż Busi :) Swoją drogą forma Yaya musi być jakaś koszmarna, skoro taki Sergio wychodzi grać za niego.

0

raczej wiadomka, że Yaya trochę się zblokował po tych aferach z agentami, słabych decyzjach Pepa o sadzaniu go na ławie i tym podobnych akcydentach. Potrzebuje nie tylko gry, ale też wsparcia trenerów.

Co do lewej strony: Pedro lub Jeffren :)

0

jeśli Cziki wyciągnie 7demkę, będę w siódmym niebie!

0

Hm...nie sądzę, żebyśmy grali równie spektakularnie jak rok temu. Wiem, że po 120mln euro wydanych na transfery, powinniśmy mieć silniejszy skład, ale jednak okazuje się, że gramy gorzej, bo kupiliśmy za te pieniądze tylko jednego piłkarza do pierwszego składu (Ibra), którego zresztą wymieniliśmy na innego piłkarza pierwszego składu. Reszta to rezerwowi i wypożyczeni.

Myślę, że LaLigę możemy przegrać, jeśli Real utrzyma obecną formę, a na Ligę Mistrzów szanse są oczywiście jeszcze mniejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?