Zgadzam sie. Fajnie gral na przedpolu a bramka wedlug mnie z winy rudego a nie stejgena. Odroncy w koncu sa od krycia a nie liczy ze bramkarz za niego pokryje
No bo sergi jak juz uwierzyl w siebie to jest wprost genialny. Dal dzisiaj swietna zmiane. Brawo sergi oby tak dalej albo i lepiej. A co do ivana to nw co sie z nim dzieje. Pierwszy sezon dobry. Presezon tez niezly a jak zaczely sie rozgrywki to zgasl. Aby wzial sie do roboty bo go potrzebujemy
No to mamy po sezonie. Nie dosc ze od poczatku sezonu nasza obrona wygladala cieniutko to teraz jeszcze w ataku bedzie ciazko. Sandro za messiego? A moze munir?
0
Maja duzo hajsu to niech daja :)
6
Nie ma innej mozliwosci. Messi bierze zlota pilke a CR moze mu buty czyscic
0
Ale mamy szanse na wiecej polakow w BVB. Szukała za Hummelsa
Jodłowiec za Bendera
Teodorczyk za Mhitariana itd. :D
0
No to mamy Szpital Club Barcelona ;)
0
Bayern niech całą borussie odrazu kupi ;) W nastepnym oknie Reus i Hummels
1
FIFA to jedna wielka porazka. W dodatku skorumpowana
0
Suarez zamknal usta wszystkich hejterow swoja gra, a malo hejtow w jego kierunku nie bylo
4
Neymar nie jest taki glupi zeby przechodzic do realu
0
Nie zgodze sie z toba, norbi. Ze sredniakami tez trzeba umiec strzelac. Chlopak poprostu ma forme
0
Zgadzam sie. Fajnie gral na przedpolu a bramka wedlug mnie z winy rudego a nie stejgena. Odroncy w koncu sa od krycia a nie liczy ze bramkarz za niego pokryje
0
Jak masz tu takie rzeczy pisac to lepiej nic nie pisz.
0
No bo sergi jak juz uwierzyl w siebie to jest wprost genialny. Dal dzisiaj swietna zmiane. Brawo sergi oby tak dalej albo i lepiej. A co do ivana to nw co sie z nim dzieje. Pierwszy sezon dobry. Presezon tez niezly a jak zaczely sie rozgrywki to zgasl. Aby wzial sie do roboty bo go potrzebujemy
0
Miales racje. Suarez bohaterem
0
Miejmy nadzieje. Do boju Barca
0
Samper powinen juz pogrywac od czasu do czasu w pierwszej druzynie albo chociarz na wyporzyczeniu w takiej np. Celcie
0
Moim zdaniem halilovic to jeden z najwiekszych talentow na swiecie
2
No masz racje. I dla adriano tez bedzie lepiej jak odejdzie bo przynajmniej pogra troche
0
Niech ivan sie skoncentruje na grze a jak wygraja to moze dedykowac
1
Lubie adriano ale wedlug mnie juz dawno powinen odejsc z barcy
0
Moze zjada go trema? Jesli tak to powinen wiecej pracowac z pschycholgiem
0
Soriano tropem lewandowskiego :)
0
Mathieu nie lubi i za bardzo nie umie grac na lewej obronie. Ja osobiscie widze go tylko i wylacznie w roli zmiennika na srodek obrony
0
Ktos nareszcie powiedzial publicznie co sadzi o ronaldo. Jak dla mnie 100% racji
0
No dobra macie racje. Ale to bedzie ciezki sezon a zwlaszcza do stycznia
0
Co moze sie nie zgodzisz?
0
No to mamy po sezonie. Nie dosc ze od poczatku sezonu nasza obrona wygladala cieniutko to teraz jeszcze w ataku bedzie ciazko. Sandro za messiego? A moze munir?