0

Maja duzo hajsu to niech daja :)

6

Nie ma innej mozliwosci. Messi bierze zlota pilke a CR moze mu buty czyscic

0

Ale mamy szanse na wiecej polakow w BVB. Szukała za Hummelsa
Jodłowiec za Bendera
Teodorczyk za Mhitariana itd. :D

0

No to mamy Szpital Club Barcelona ;)

0

Bayern niech całą borussie odrazu kupi ;) W nastepnym oknie Reus i Hummels

1

FIFA to jedna wielka porazka. W dodatku skorumpowana

0

Suarez zamknal usta wszystkich hejterow swoja gra, a malo hejtow w jego kierunku nie bylo

4

Neymar nie jest taki glupi zeby przechodzic do realu

0

Nie zgodze sie z toba, norbi. Ze sredniakami tez trzeba umiec strzelac. Chlopak poprostu ma forme

0

Zgadzam sie. Fajnie gral na przedpolu a bramka wedlug mnie z winy rudego a nie stejgena. Odroncy w koncu sa od krycia a nie liczy ze bramkarz za niego pokryje

0

Jak masz tu takie rzeczy pisac to lepiej nic nie pisz.

0

No bo sergi jak juz uwierzyl w siebie to jest wprost genialny. Dal dzisiaj swietna zmiane. Brawo sergi oby tak dalej albo i lepiej. A co do ivana to nw co sie z nim dzieje. Pierwszy sezon dobry. Presezon tez niezly a jak zaczely sie rozgrywki to zgasl. Aby wzial sie do roboty bo go potrzebujemy

0

Miales racje. Suarez bohaterem

0

Miejmy nadzieje. Do boju Barca

0

Samper powinen juz pogrywac od czasu do czasu w pierwszej druzynie albo chociarz na wyporzyczeniu w takiej np. Celcie

0

Moim zdaniem halilovic to jeden z najwiekszych talentow na swiecie

2

No masz racje. I dla adriano tez bedzie lepiej jak odejdzie bo przynajmniej pogra troche

0

Niech ivan sie skoncentruje na grze a jak wygraja to moze dedykowac

1

Lubie adriano ale wedlug mnie juz dawno powinen odejsc z barcy

0

Moze zjada go trema? Jesli tak to powinen wiecej pracowac z pschycholgiem

0

Soriano tropem lewandowskiego :)

0

Mathieu nie lubi i za bardzo nie umie grac na lewej obronie. Ja osobiscie widze go tylko i wylacznie w roli zmiennika na srodek obrony

0

Ktos nareszcie powiedzial publicznie co sadzi o ronaldo. Jak dla mnie 100% racji

0

No dobra macie racje. Ale to bedzie ciezki sezon a zwlaszcza do stycznia

0

Co moze sie nie zgodzisz?

0

No to mamy po sezonie. Nie dosc ze od poczatku sezonu nasza obrona wygladala cieniutko to teraz jeszcze w ataku bedzie ciazko. Sandro za messiego? A moze munir?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?