Prawda ale obaj nie prezentują poziomu na reprezentacje hiszpanii. Napewno są lepsi tylko pique czy bartra dostają powołanie za to że grają w najlepszym klubie świata. A potem się del bosque dziwi czemu z holandia tyle przegrywaja
Ale Arsenal to dno w LM. 0 punktow po meczach z Zagrzebiem i olimpiakosem czeka ich porażka z Bayernem i na półmetku bez punkta. Szkoda Alexisa bo nam by się teraz przydał a tam się marnuje
Pogba za inieste. Tylko i wyłącznie ze względu na wiek. I jakiegoś lewego obrońcę bo ani Mathieu ani Adriano się nie nadają na LO chodzi o zmiennika Alby np. Pablo Armero (Kolumbijczyk lat 28) z Udinese ale wypożyczony do Milanu
Zaczal bym od tego że poco wydawać na niego jeżeli od stycznia będzie Turan który może grać na skrzydle. Wolałbym przyzwoitego środkowego pomocnika który by walczył z rakiticem o pierwszy skład, a jak iniesta by już się pożegnał to nie będzie trzeba kupować zastępcy na ostatnia chwilę. Mam na myśli np. Pogba, Veratti ale może macie inne propozycje
Neymar 6,5? Niestety ale zdecydowanie zawyżona nota. Nie był widoczny, jak już miał piłkę to zazwyczaj ją tracił. Jeden że słabszych meczy brazylijczyka od dłuższego czasu
0
Chyba juz zmeczony jestem bo rzadko mi sie zdaza takie glupoty pisac
0
W sumie jak kazdy na tej stronie
0
Spoko luz jestem za barcą
0
Bardzo przepraszam :)
0
Sory. Zle to zrozumiales chodzilo mi o modricia
0
Miejmy nadzieje ze nigdy nie zalozy tak beznadziejnej koszulki z tak beznadziejnym znaczkiem
0
Komentarz usunięty
0
Wielkie dzieki. WOW!
0
Lech spadnie. Zobaczysz
0
Sory że jestem taki nie zorientowany ale czy lewy coś strzelił i jaki był wynik bo nie mogłem oglądać
0
Aż mi się Polska-Anglia przypomina :D
0
Hodujesz też drzewo cola-coli? :)
0
Ale skladniki i picie musisz kupic wiec market na tobie zarobi
0
I weź tu wszystko oglądni ;)
1
Ja Bayerem Leverkusen mam rok 2032 na fifie 15 i nie zamierzam konczyc
7
To sie nalezy tylko cieszyc. Bedziemy miec swietnego zawodnika za jakis czas. Mysle ze wyrosnie najednego z najlepszych zawodnikow na swiecie
0
Niestety nie. Ale to byla historyczna chwila dla calego futbolu
17
Nie poto mamy jedna z najlepszych szkolek na swiecie zeby kupowac nigeryjczyka za 1,5 mln. Lepiej niech sie nasi rozwijaja
0
Ale i tak w tym momencie Glik lepszy :)
0
Jestem ciekaw kto zagra w bramce. Casillas cz De gra? Ja wolę ikera
0
Widzę że nasz Glik to byłby tutaj wodzem obrony
2
Prawda ale obaj nie prezentują poziomu na reprezentacje hiszpanii. Napewno są lepsi tylko pique czy bartra dostają powołanie za to że grają w najlepszym klubie świata. A potem się del bosque dziwi czemu z holandia tyle przegrywaja
4
Powołanie Bartry świadczy o formie Hiszpanów.czy naprawdę tak trudno znaleźć w Hiszpanii lepszego stopera niż Marc?
0
Ale Arsenal to dno w LM. 0 punktow po meczach z Zagrzebiem i olimpiakosem czeka ich porażka z Bayernem i na półmetku bez punkta. Szkoda Alexisa bo nam by się teraz przydał a tam się marnuje
0
A propos rankingu FIFA to Wyspy Owcze wyprzedziły reprezentację Polski. Lol
0
Pogba za inieste. Tylko i wyłącznie ze względu na wiek. I jakiegoś lewego obrońcę bo ani Mathieu ani Adriano się nie nadają na LO chodzi o zmiennika Alby np. Pablo Armero (Kolumbijczyk lat 28) z Udinese ale wypożyczony do Milanu
0
Zaczal bym od tego że poco wydawać na niego jeżeli od stycznia będzie Turan który może grać na skrzydle. Wolałbym przyzwoitego środkowego pomocnika który by walczył z rakiticem o pierwszy skład, a jak iniesta by już się pożegnał to nie będzie trzeba kupować zastępcy na ostatnia chwilę. Mam na myśli np. Pogba, Veratti ale może macie inne propozycje
1
Neymar 6,5? Niestety ale zdecydowanie zawyżona nota. Nie był widoczny, jak już miał piłkę to zazwyczaj ją tracił. Jeden że słabszych meczy brazylijczyka od dłuższego czasu
2
Ja bym powiedzial inaczej. Alves jest lepszy, ale druzyna bardziej potrzebuje Roberto bo jest mlodszy i przedewszystkim wszechstronny
0
Fajny pilkarz ,szybki dosc tani tylko ja sie pytam po co skoro od stycznia bedzie Arda