0

Chyba juz zmeczony jestem bo rzadko mi sie zdaza takie glupoty pisac

0

W sumie jak kazdy na tej stronie

0

Spoko luz jestem za barcą

0

Bardzo przepraszam :)

0

Sory. Zle to zrozumiales chodzilo mi o modricia

0

Miejmy nadzieje ze nigdy nie zalozy tak beznadziejnej koszulki z tak beznadziejnym znaczkiem

0

Komentarz usunięty

0

Wielkie dzieki. WOW!

0

Lech spadnie. Zobaczysz

0

Sory że jestem taki nie zorientowany ale czy lewy coś strzelił i jaki był wynik bo nie mogłem oglądać

0

Aż mi się Polska-Anglia przypomina :D

0

Hodujesz też drzewo cola-coli? :)

0

Ale skladniki i picie musisz kupic wiec market na tobie zarobi

0

I weź tu wszystko oglądni ;)

1

Ja Bayerem Leverkusen mam rok 2032 na fifie 15 i nie zamierzam konczyc

7

To sie nalezy tylko cieszyc. Bedziemy miec swietnego zawodnika za jakis czas. Mysle ze wyrosnie najednego z najlepszych zawodnikow na swiecie

0

Niestety nie. Ale to byla historyczna chwila dla calego futbolu

17

Nie poto mamy jedna z najlepszych szkolek na swiecie zeby kupowac nigeryjczyka za 1,5 mln. Lepiej niech sie nasi rozwijaja

0

Ale i tak w tym momencie Glik lepszy :)

0

Jestem ciekaw kto zagra w bramce. Casillas cz De gra? Ja wolę ikera

0

Widzę że nasz Glik to byłby tutaj wodzem obrony

2

Prawda ale obaj nie prezentują poziomu na reprezentacje hiszpanii. Napewno są lepsi tylko pique czy bartra dostają powołanie za to że grają w najlepszym klubie świata. A potem się del bosque dziwi czemu z holandia tyle przegrywaja

4

Powołanie Bartry świadczy o formie Hiszpanów.czy naprawdę tak trudno znaleźć w Hiszpanii lepszego stopera niż Marc?

0

Ale Arsenal to dno w LM. 0 punktow po meczach z Zagrzebiem i olimpiakosem czeka ich porażka z Bayernem i na półmetku bez punkta. Szkoda Alexisa bo nam by się teraz przydał a tam się marnuje

0

A propos rankingu FIFA to Wyspy Owcze wyprzedziły reprezentację Polski. Lol

0

Pogba za inieste. Tylko i wyłącznie ze względu na wiek. I jakiegoś lewego obrońcę bo ani Mathieu ani Adriano się nie nadają na LO chodzi o zmiennika Alby np. Pablo Armero (Kolumbijczyk lat 28) z Udinese ale wypożyczony do Milanu

0

Zaczal bym od tego że poco wydawać na niego jeżeli od stycznia będzie Turan który może grać na skrzydle. Wolałbym przyzwoitego środkowego pomocnika który by walczył z rakiticem o pierwszy skład, a jak iniesta by już się pożegnał to nie będzie trzeba kupować zastępcy na ostatnia chwilę. Mam na myśli np. Pogba, Veratti ale może macie inne propozycje

1

Neymar 6,5? Niestety ale zdecydowanie zawyżona nota. Nie był widoczny, jak już miał piłkę to zazwyczaj ją tracił. Jeden że słabszych meczy brazylijczyka od dłuższego czasu

2

Ja bym powiedzial inaczej. Alves jest lepszy, ale druzyna bardziej potrzebuje Roberto bo jest mlodszy i przedewszystkim wszechstronny

0

Fajny pilkarz ,szybki dosc tani tylko ja sie pytam po co skoro od stycznia bedzie Arda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?