0

Mozliwe że wyjdzie pierwszy skład i w przerwie będą zmiany. MSN nie zagra całego meczu w komplecie

0

A tak. Zapomniałem. No to Grimaldo

0

Ter Stegen- Adriano, Bartra, Verma, Douglas- Samper, Gumbau, Roberto-Sandro, Minut, Messi

0

Lewandowskiego na drugim miejscu rozumiem, ale co tak wysoko robi Ronaldo!? Ktoś mi wytłumaczy

0

Jeśli chodzi o napastnika to najbardziej chciałbym zobaczyć w koszulce barçy Nolito

1

Alex del Piero- Gramy dalej. Przeczytałem około 20 takich książek i właśnie o włochu podobała mi się najbardziej

4

Byle żeby była ładna...

0

Aż się na język nasówa "trzecia wojna światowa" (odpukać). To wygląda tragicznie

0

Tearetycznie moga ale to nic nie da bo we francji bedzie to sie ciagnelo a jak gdzies przeniosa to arady tam pojda :(

1

Ja też mam dzisiaj urodziny :D

0

To jest straszne. Boje sie isc spac bo jak sie obudze to moze juz francuzow nie bedzie

0

Tylko szkoda że w takim momencie

3

Masz racje. To co niektorzy wypisuja jest tak samo chore jak ci islamisci. Jak mozna pisac zeHitler ma wrocic?

8

Ja się tylko modle żeby w Polsce było spokojnie. To co się dzieje we Francji. Aż mi się nie dobrze robi. To jest staszne!

0

Ten ich koran to jest jedna wielka pomyłka. To nie są ludzie. Gdzie oni mają sumienie?!!!!

0

Myśle że on się ich wstydzi i się z nimi napewno nie utożsamia

0

Takich w Paryzu to jest od ch..a i troche

0

I Arda Turan. Wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale on tez jest islamista

0

Oczwiście nie licząc Messiego. On jeet poza skalą

0

Wg mnie jest obecnie najlepszym ŚN na świecie. Brawo Robert, tylko tak dalej

0

Dobrze gada. Na prezydenta go!!! :D

0

Po co? Przecierz dopiero co kupilismy Vidala. Ok dobry zawodnik ale konpletnie nie potrzebny

0

Ja tam na polsacie lubie ogladac mecze jak komentuja Borek z Kowalczykiem. Oni wymiataja

0

Tez uwielbiam Krychowiaka. Cenie go za waleczność i nieustępliwość. Aż się boję kolejnego meczu z Sevillą.

0

Nie chodzilo mi o fryzure ale o sposob zachowania. James z realu to byl przyklad placzacego zawodnika po kazdym dotknieciu rywala (ale takich pilkarzy jest mnostwo)

0

Jeden z moich ulubionych pilkarzy, chociaz do Ronaldinho mu daleko :)

0

Uwielbiam Buffona. Świetnie broni a do tego jest skromny i zabawny. Prosty człowiek a nie nagwiazdożony, ulizany np. James

2

Ta oprawa... Az sie lezka w oku kreci

15

To są właśnie polskie media...

0

Kogo byscie woleli w barcelonie Nolito czy Bozera, a moze kogos innego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?