30 listopada 2015, 13:15
0
Mozliwe że wyjdzie pierwszy skład i w przerwie będą zmiany. MSN nie zagra całego meczu w komplecie
30 listopada 2015, 13:07
A tak. Zapomniałem. No to Grimaldo
30 listopada 2015, 12:54
Ter Stegen- Adriano, Bartra, Verma, Douglas- Samper, Gumbau, Roberto-Sandro, Minut, Messi
30 listopada 2015, 12:49
Lewandowskiego na drugim miejscu rozumiem, ale co tak wysoko robi Ronaldo!? Ktoś mi wytłumaczy
30 listopada 2015, 12:39
Jeśli chodzi o napastnika to najbardziej chciałbym zobaczyć w koszulce barçy Nolito
30 listopada 2015, 12:33
1
Alex del Piero- Gramy dalej. Przeczytałem około 20 takich książek i właśnie o włochu podobała mi się najbardziej
19 listopada 2015, 22:17
4
Byle żeby była ładna...
14 listopada 2015, 00:31
Aż się na język nasówa "trzecia wojna światowa" (odpukać). To wygląda tragicznie
14 listopada 2015, 00:25
Tearetycznie moga ale to nic nie da bo we francji bedzie to sie ciagnelo a jak gdzies przeniosa to arady tam pojda :(
14 listopada 2015, 00:20
Ja też mam dzisiaj urodziny :D
14 listopada 2015, 00:14
To jest straszne. Boje sie isc spac bo jak sie obudze to moze juz francuzow nie bedzie
14 listopada 2015, 00:09
Tylko szkoda że w takim momencie
14 listopada 2015, 00:06
3
Masz racje. To co niektorzy wypisuja jest tak samo chore jak ci islamisci. Jak mozna pisac zeHitler ma wrocic?
14 listopada 2015, 00:02
8
Ja się tylko modle żeby w Polsce było spokojnie. To co się dzieje we Francji. Aż mi się nie dobrze robi. To jest staszne!
13 listopada 2015, 23:58
Ten ich koran to jest jedna wielka pomyłka. To nie są ludzie. Gdzie oni mają sumienie?!!!!
13 listopada 2015, 23:55
Myśle że on się ich wstydzi i się z nimi napewno nie utożsamia
13 listopada 2015, 23:43
Takich w Paryzu to jest od ch..a i troche
13 listopada 2015, 23:37
I Arda Turan. Wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale on tez jest islamista
13 listopada 2015, 23:32
Oczwiście nie licząc Messiego. On jeet poza skalą
13 listopada 2015, 23:27
Wg mnie jest obecnie najlepszym ŚN na świecie. Brawo Robert, tylko tak dalej
13 listopada 2015, 23:20
Dobrze gada. Na prezydenta go!!! :D
13 listopada 2015, 23:14
Po co? Przecierz dopiero co kupilismy Vidala. Ok dobry zawodnik ale konpletnie nie potrzebny
13 listopada 2015, 23:08
Ja tam na polsacie lubie ogladac mecze jak komentuja Borek z Kowalczykiem. Oni wymiataja
13 listopada 2015, 22:56
Tez uwielbiam Krychowiaka. Cenie go za waleczność i nieustępliwość. Aż się boję kolejnego meczu z Sevillą.
12 listopada 2015, 16:54
Nie chodzilo mi o fryzure ale o sposob zachowania. James z realu to byl przyklad placzacego zawodnika po kazdym dotknieciu rywala (ale takich pilkarzy jest mnostwo)
12 listopada 2015, 16:45
Jeden z moich ulubionych pilkarzy, chociaz do Ronaldinho mu daleko :)
12 listopada 2015, 16:38
Uwielbiam Buffona. Świetnie broni a do tego jest skromny i zabawny. Prosty człowiek a nie nagwiazdożony, ulizany np. James
12 listopada 2015, 16:32
2
Ta oprawa... Az sie lezka w oku kreci
11 listopada 2015, 22:08
15
To są właśnie polskie media...
11 listopada 2015, 22:04
Kogo byscie woleli w barcelonie Nolito czy Bozera, a moze kogos innego
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Mozliwe że wyjdzie pierwszy skład i w przerwie będą zmiany. MSN nie zagra całego meczu w komplecie
0
A tak. Zapomniałem. No to Grimaldo
0
Ter Stegen- Adriano, Bartra, Verma, Douglas- Samper, Gumbau, Roberto-Sandro, Minut, Messi
0
Lewandowskiego na drugim miejscu rozumiem, ale co tak wysoko robi Ronaldo!? Ktoś mi wytłumaczy
0
Jeśli chodzi o napastnika to najbardziej chciałbym zobaczyć w koszulce barçy Nolito
1
Alex del Piero- Gramy dalej. Przeczytałem około 20 takich książek i właśnie o włochu podobała mi się najbardziej
4
Byle żeby była ładna...
0
Aż się na język nasówa "trzecia wojna światowa" (odpukać). To wygląda tragicznie
0
Tearetycznie moga ale to nic nie da bo we francji bedzie to sie ciagnelo a jak gdzies przeniosa to arady tam pojda :(
1
Ja też mam dzisiaj urodziny :D
0
To jest straszne. Boje sie isc spac bo jak sie obudze to moze juz francuzow nie bedzie
0
Tylko szkoda że w takim momencie
3
Masz racje. To co niektorzy wypisuja jest tak samo chore jak ci islamisci. Jak mozna pisac zeHitler ma wrocic?
8
Ja się tylko modle żeby w Polsce było spokojnie. To co się dzieje we Francji. Aż mi się nie dobrze robi. To jest staszne!
0
Ten ich koran to jest jedna wielka pomyłka. To nie są ludzie. Gdzie oni mają sumienie?!!!!
0
Myśle że on się ich wstydzi i się z nimi napewno nie utożsamia
0
Takich w Paryzu to jest od ch..a i troche
0
I Arda Turan. Wiem ze ciezko to sobie wyobrazic ale on tez jest islamista
0
Oczwiście nie licząc Messiego. On jeet poza skalą
0
Wg mnie jest obecnie najlepszym ŚN na świecie. Brawo Robert, tylko tak dalej
0
Dobrze gada. Na prezydenta go!!! :D
0
Po co? Przecierz dopiero co kupilismy Vidala. Ok dobry zawodnik ale konpletnie nie potrzebny
0
Ja tam na polsacie lubie ogladac mecze jak komentuja Borek z Kowalczykiem. Oni wymiataja
0
Tez uwielbiam Krychowiaka. Cenie go za waleczność i nieustępliwość. Aż się boję kolejnego meczu z Sevillą.
0
Nie chodzilo mi o fryzure ale o sposob zachowania. James z realu to byl przyklad placzacego zawodnika po kazdym dotknieciu rywala (ale takich pilkarzy jest mnostwo)
0
Jeden z moich ulubionych pilkarzy, chociaz do Ronaldinho mu daleko :)
0
Uwielbiam Buffona. Świetnie broni a do tego jest skromny i zabawny. Prosty człowiek a nie nagwiazdożony, ulizany np. James
2
Ta oprawa... Az sie lezka w oku kreci
15
To są właśnie polskie media...
0
Kogo byscie woleli w barcelonie Nolito czy Bozera, a moze kogos innego