oglądam sobie Niemcy-Anglia i Żewłakow zaczyna pieprzyć:
"to jest ta różnica między Ter Stegenem a Hartem. Hart ma piłke w polu karnym, ktoś go naciska a on świetnie sobie radzi i nie traci piłki. U Niemca to wygląda o wiele gorzej"
On tak serio czy tylko się wygłupia???
Fajnie byłoby widzieć Verattiego w Barcelonie. A tak swoją drogą to media nie mają czego wypisywać podczas zgrupowania to wymyślają rożne plotki transferowe.Veratti, Rabiot, Di Maria... polowa PSG ma nas rzekomo wzmocnić ;)
Rafinha, Denis czy Gomes to sa młodzi piłkarze i napewno sie jeszcze rozwina, co nie zmienia faktu że aktualnie Barcelonie brakuje zawodników światowego formatu, a zwłaszcza w środku
Przeżywają wszyscy te sedziowanie, już mam tego dość. Moze były błędy a może nie. Nie mi to oceniac. Awansowalismy bo jesteśmy Barçą, najlepsza drużyna na świecie, a komuś to się wyraźnie nie podoba
Oczywisce że Arek Milik! On już gra na swiatowym poziomie a ma dopiero 22 lata. Będzie wielki. A oprócz niego jestem ciekaw Dawida Kownackiego. Ma papiery na dobrego zawodnika
Fragment artykułu Przegląu sportowego:
"Inną sprawą, o której w Hiszpanii mówi się teraz bardzo dużo, jest petycja o powtórzenie meczu FC Barcelona – PSG. „Domagam się tego w związku z fatalnym zachowaniem sędziego Ayetkina, który swoimi decyzjami sprzyjał Barcy” – pisze autor petycji, Lluis Melendo Olmedo, który wynotowuje 13 pomyłek Niemca na korzyść gospodarzy. W momencie pisania artykułu wniosek, który nie ma jednak szans na sukces, podpisało ponad 10 tysięcy ludzi."
Śmieszą mnie takie rzeczy
4
On mi bardzo Puyola stylem gry przypomina, dlatego jeszcze bardziej go lubie
0
Azpilicueta nie byłby zły gdyby był trochę młodszy. Cesar ma 28 lat i kosztuje więcej niż Bellerin, chociaż jest to jakaś opcja
1
Porównują go do Neuera bo wszystkich innych zjada tyłkiem, z Claudio Bravo na czele ;)
104
oglądam sobie Niemcy-Anglia i Żewłakow zaczyna pieprzyć:
"to jest ta różnica między Ter Stegenem a Hartem. Hart ma piłke w polu karnym, ktoś go naciska a on świetnie sobie radzi i nie traci piłki. U Niemca to wygląda o wiele gorzej"
On tak serio czy tylko się wygłupia???
0
to w takim razie już wiem skąd ta remontada ;)
0
Fajnie byłoby widzieć Verattiego w Barcelonie. A tak swoją drogą to media nie mają czego wypisywać podczas zgrupowania to wymyślają rożne plotki transferowe.Veratti, Rabiot, Di Maria... polowa PSG ma nas rzekomo wzmocnić ;)
3
spoczywaj w pokoju! VeB
0
moze i Ney jest aktorem a kim ty jestes panie Lustig? ;)
0
ktos mi wytłumaczy po co w Barcelonie Griezmann, bo chyba jestem lekko zacofany?
0
Chorwacja gra towarzysko z Estonia :D To tak jakby Barcelona umowiła sobie sparing z Leganes ;)
0
to byłby idealny ruch ze strony Arsenalu
1
Rafinha, Denis czy Gomes to sa młodzi piłkarze i napewno sie jeszcze rozwina, co nie zmienia faktu że aktualnie Barcelonie brakuje zawodników światowego formatu, a zwłaszcza w środku
0
a fioletowi i tak powiedzą że Uefalona ;)
1
Tak najlepiej pół squadu wywalić. Co Ci Arda z Denisem przeszkadzają? Przecierz MSN czy Iniesta muszą mieć jakiś zmiennikow
2
Ja mam tak z Andresem i Busquetsem
3
Oj chyba nie ten Madryt co trzeba na Leicester trafił ;)
0
I takiego zawodnika w środku nam potrzeba a nie jakiś drewniany Gomes czy Denis. Z całym szacunkiem do tych zawodników ale to nie jest poziom Barçy
0
Jeżeli transfer by doszedł do skutku (w co watpie) to napewno Di Maria zostalby gorąco przyjęty na Berbabeu ;)
1
Zgadzam się. Kto teraz pamięta o takich markach jak np. AC Milan??? To jest straszne ale też przykre
0
Ja jestem wiernym kibicem!!!! Nie oglądałem meczu ale wiem najlepiej;)
Enrique do zwolnienia
Gomes do zwolnienia
Messi emerytura
Trzeba kupić Neuera, Pogbe, Ronaldo, Hazarda i Lewego!!! :D :p
PS Pérez posmarowal!!!
0
Dużo jest tych derbów a to są jedne z nich. Sam trener Wisły mówił na konferencji że uprzedzano go ze mecze z Legią są jak Real-Barcelona
0
Dzisiaj Gran Derbi Polski!!!! Legia-Wisla! Jakieś typy? Ja stawiam na wygraną Wojskowych jedna bramka
1
Przeżywają wszyscy te sedziowanie, już mam tego dość. Moze były błędy a może nie. Nie mi to oceniac. Awansowalismy bo jesteśmy Barçą, najlepsza drużyna na świecie, a komuś to się wyraźnie nie podoba
12
Co do meczu nie mamy co się obawiać bo przecież jak nie będzie nam szło to sędziowie pomogą #UEFALONA. hahahaha ;)
0
#Popek-Pudzian :D
2
Oczywisce że Arek Milik! On już gra na swiatowym poziomie a ma dopiero 22 lata. Będzie wielki. A oprócz niego jestem ciekaw Dawida Kownackiego. Ma papiery na dobrego zawodnika
0
Popieram. To jeden podpis już masz. Jeszcze trochę i się uda
0
To byłoby dobre pod warunkiem że w komisji nie było by żadnych Hiszpanów :)
0
Fragment artykułu Przegląu sportowego:
"Inną sprawą, o której w Hiszpanii mówi się teraz bardzo dużo, jest petycja o powtórzenie meczu FC Barcelona – PSG. „Domagam się tego w związku z fatalnym zachowaniem sędziego Ayetkina, który swoimi decyzjami sprzyjał Barcy” – pisze autor petycji, Lluis Melendo Olmedo, który wynotowuje 13 pomyłek Niemca na korzyść gospodarzy. W momencie pisania artykułu wniosek, który nie ma jednak szans na sukces, podpisało ponad 10 tysięcy ludzi."
Śmieszą mnie takie rzeczy
0
Sampaoli byłyby rzeczywiście super. Teraz pozostaje nam czekać i godnie pożegnać Enrique, najlepiej trypletem