Sampaoli też był by super lecz jest małe prawdopodobieństwo że już po roku pracy w Sevilli będzie chciał się przenosić...Lecz z drugiej strony jesteśmy Barçą
A przed meczem na Canal+ film "Barca-prawdziwa historia". Dokument opowiadający o sukcesach Barcelony. To jest znak że dziś Barça może po raz kolejny przejść do historii
z tej wypowiedzi jest właśnie wielka afera na raelmadrid.com :). Sporo przesadził. Porównywanie tych zawodników nie ma sensu, obaj są więcej niż świetni
to ja może sucharem zarzucę:
-Dlaczego kibice Realu lubią chodzić do kościoła?
-Ponieważ tylko tam mogą zaobserwować faceta w białym stroju podnoszącego puchar ;)
szczerze mówiąc mam już dość felietonu pt. "Claudio Bravo do Manchesteru City". Jak chce może zostać, jeżeli woli grać dla "dzielnicowych" to może odchodzić. Nie rozumiem tego przeciągania. Oczywiście wolałbym aby został, bo obecnie jest lepszym bamkarzem od MATSA nie mówiąc o Masipie, czy Alvesie, ale nie ma co go trzymać na siłe
0
Sampaoli też był by super lecz jest małe prawdopodobieństwo że już po roku pracy w Sevilli będzie chciał się przenosić...Lecz z drugiej strony jesteśmy Barçą
2
Ale co to jest za autorytet??? Jeszcze trochę i będziemy słuchać Zewlakowa z Engelem :)
0
Mam nadzieję że to będzie Koeman bądź Klopp!!!
0
Zgadzam sie, co nie zmienia faktu że nasi zawodnicy w tym systemie wyglądają świetnie
0
Serie A
lider: Juventus
Ustawienie: 3-5-2
Premier League
Lider: Chelsea
Ustawienie: 3-4-3
LA Liga
Lider: Barça
Ustawienie: 3-4-3
Wniosek: w nowoczesnym futbolu granie z 3 z tyłu jest najlepsze
0
Ale to obróciło się przeciwko im :) (mówię tu oczywiście o Neymarze który to zparodiowal)
53
Mam wrażenie że większy ból tyłka po tym niesamowitym meczu mają fani Realu niż samego Paryża :D
0
PSG się nie otworzy przy 3:0 a nawet przy 4:0. Oni będą czekali i bronili się do ostatniej chwili
1
A przed meczem na Canal+ film "Barca-prawdziwa historia". Dokument opowiadający o sukcesach Barcelony. To jest znak że dziś Barça może po raz kolejny przejść do historii
0
z tej wypowiedzi jest właśnie wielka afera na raelmadrid.com :). Sporo przesadził. Porównywanie tych zawodników nie ma sensu, obaj są więcej niż świetni
5
a zwłaszcza, że Umtiti, Digne i Andre grają naprawdę dobrze i sporo dają drużynie
0
to ja może sucharem zarzucę:
-Dlaczego kibice Realu lubią chodzić do kościoła?
-Ponieważ tylko tam mogą zaobserwować faceta w białym stroju podnoszącego puchar ;)
2
To się nazywa ból dupy. Ja też tego nie rozumiem bo to w lipcu wiedziałem, ale co zrobisz. Co do muzyki to preferuje rap
0
Co sądzicie o grupie: Leicester, Porto, Brugge i Kopenhaga? Jak dla mnie to bardziej poziom ligi Europy. Idealna dla Realu
0
Wyszło mi że Legia trafi do grupy śmierci z Barceloną, Tottenhamem i Napoli
0
szczerze mówiąc mam już dość felietonu pt. "Claudio Bravo do Manchesteru City". Jak chce może zostać, jeżeli woli grać dla "dzielnicowych" to może odchodzić. Nie rozumiem tego przeciągania. Oczywiście wolałbym aby został, bo obecnie jest lepszym bamkarzem od MATSA nie mówiąc o Masipie, czy Alvesie, ale nie ma co go trzymać na siłe
0
jakoś specjalnie nie żałuję
0
Zdecydowanie wolę Munira. Młodziutki, do tego nasz wychowanek. Będą z niego ludzie
0
Z tym że Victor nie miał odpowiedniej pewności siebie. MATS w przeciwieństwie do niego tę pewność ma. Czasem aż za dużo... :)
0
To się nazywa "dobry nagłówek" ;)
0
Jeśli mowa o szejkach to wiadomo że chodzi o Messiego :D
1
FIFA 07 rządzi!!!! Najlepsza FIFA w historii!!!!
1
Nie rozumiem sensu kupowania tego napastnika. Przecierz jest Munir i Arda do ataku. Wiecej nam nie potrzeba zwazajac na sile MSN
1
Spokojnoe, jeszcze LA sie nie zaczel. Tam zdobedziemy kilka medali + licze na siatkarzy
0
Jak to? Ja wlasnie odpowiedzialem a korzystam na telefonie :)
0
Gdzie bedzie transmitowany dzisiejszy superpuchar?
Dziekuje;)
1
Przykre ale prawdziwe :(
0
Ja wiem tylko ze ich caly squad wart jest 900 tys. Euro
2
Ale z prawem pierwokupu
0
Dzieki bo nie wiedzialem