0

Nie no, rozumiem ale przynajmniej dla mnie jest to jak najbardziej normalne zachowanie

0

Jakby real dał swoim zawodnikom wolna rękę to po miesiącu nikogo by nie było

0

A co miał powuedziec? Że CR nic w tym roku nie zrobił i że jest słaby? Musiał wymyślić coś dyplomatycznego

2

Nie długo będzie nagroda dla zawodnika który złużył najwięcej żelu przez caly sezon albo za najwięcej symulek :)

0

Najlepszy lek na ból dupy :D

0

No pewnie!!! :D.

0

To szkoda. Ale i tak ich rozmieciemy

2

Chciałbym zobaczyć Sampera w dużym wymiarze czasowym. Czuje że to może być w przyszłości solidny zawodnik

0

Ale Espaniol w dupke dostanie. Messi 3, Ney, Arda i Suárez po 2 i jeszcze ktoś jedną dorzuci. To wychodzi 10:0

0

Dzięki za info. Napewno się zastosuje

0

Prawie tak dobre jak "Koko Koko euro spoko "

0

Dzisiaj na onecie przeczytałem że Barça zapłaci Santosowi 2 mln euro za to że Neymar jest w trójce ZP (podobno w kontrakcie jest tak zapisane), a tutaj nic takiego nie ma. Czy mam w to wierzyć?

1

Można powiedzieć tylko "Maradona, Maradona... A nie, przepraszam to Messi" :D

0

Co ciekawe tylko jedna z podanych osób oddala swój głos na neya

0

Jak to nie?
1.Messi
2. Neymar
3. Ronaldo

1

VH$ rządzi.

0

Oczywiście są ludzie którzy się znaja. Oni zagłosowali na Messiego i Neya.

0

Doszło do tego, że ta nagroda przeznaczana jest zawodnikowi który strzelił najwięcej bramek, zrobił najwięcej zatrzymujących kontry dryblingow i udzielił najwięcej kontrowersyjnych wywiadów. Nie patrzy się z kim się strzelalo i ile się wkłada w druzyne. Więc CR7 jak najbardziej pasuje

2

A gdzie The Special One??? :D

1

W mojej opinii
1. Enrique
2.Guardiola
3. Sampaoli
Ale znając życie wygra Pep którego mimo wszystko wszyscy powinniśmy lubic i szanować

0

Potwierdzone Messi Neymar Ronaldo. Tak jak przypuszczalem. I tak wiadomo że Leo był jest i będzie najlepszym piłkarzem świata. Tylko szkoda że nie docenili Suareza

0

To nie było na serio. Przecież wiem że pogba nie grał w Barcelonie, ale może już w wkrótce...

0

I że wspominają Fife 15. "Jak mówi młodzież-masakracja"

1

Piosenka jest zajebista wtedy kiedy ma jakiś przekaz. Dzięki

0

A dokładnie jakie utwory?

0

Nie koniecznie polski. Ale popka też lubię

0

Bo mój to Tede ale z chęcią wyslucham waszych propozycji

0

Jaki jest wasz ulubiony raper?

0

Nie zdziwilbym się gdyby złota piłkę losowali. Pérez i te wszystkie szejki zdolne są do wszystkiego. Może Navas by wygrał

0

Dziękuje. A masz może Pogbe? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?