Dzisiaj na onecie przeczytałem że Barça zapłaci Santosowi 2 mln euro za to że Neymar jest w trójce ZP (podobno w kontrakcie jest tak zapisane), a tutaj nic takiego nie ma. Czy mam w to wierzyć?
Doszło do tego, że ta nagroda przeznaczana jest zawodnikowi który strzelił najwięcej bramek, zrobił najwięcej zatrzymujących kontry dryblingow i udzielił najwięcej kontrowersyjnych wywiadów. Nie patrzy się z kim się strzelalo i ile się wkłada w druzyne. Więc CR7 jak najbardziej pasuje
Potwierdzone Messi Neymar Ronaldo. Tak jak przypuszczalem. I tak wiadomo że Leo był jest i będzie najlepszym piłkarzem świata. Tylko szkoda że nie docenili Suareza
0
Nie no, rozumiem ale przynajmniej dla mnie jest to jak najbardziej normalne zachowanie
0
Jakby real dał swoim zawodnikom wolna rękę to po miesiącu nikogo by nie było
0
A co miał powuedziec? Że CR nic w tym roku nie zrobił i że jest słaby? Musiał wymyślić coś dyplomatycznego
2
Nie długo będzie nagroda dla zawodnika który złużył najwięcej żelu przez caly sezon albo za najwięcej symulek :)
0
Najlepszy lek na ból dupy :D
0
No pewnie!!! :D.
0
To szkoda. Ale i tak ich rozmieciemy
2
Chciałbym zobaczyć Sampera w dużym wymiarze czasowym. Czuje że to może być w przyszłości solidny zawodnik
0
Ale Espaniol w dupke dostanie. Messi 3, Ney, Arda i Suárez po 2 i jeszcze ktoś jedną dorzuci. To wychodzi 10:0
0
Dzięki za info. Napewno się zastosuje
0
Prawie tak dobre jak "Koko Koko euro spoko "
0
Dzisiaj na onecie przeczytałem że Barça zapłaci Santosowi 2 mln euro za to że Neymar jest w trójce ZP (podobno w kontrakcie jest tak zapisane), a tutaj nic takiego nie ma. Czy mam w to wierzyć?
1
Można powiedzieć tylko "Maradona, Maradona... A nie, przepraszam to Messi" :D
0
Co ciekawe tylko jedna z podanych osób oddala swój głos na neya
0
Jak to nie?
1.Messi
2. Neymar
3. Ronaldo
1
VH$ rządzi.
0
Oczywiście są ludzie którzy się znaja. Oni zagłosowali na Messiego i Neya.
0
Doszło do tego, że ta nagroda przeznaczana jest zawodnikowi który strzelił najwięcej bramek, zrobił najwięcej zatrzymujących kontry dryblingow i udzielił najwięcej kontrowersyjnych wywiadów. Nie patrzy się z kim się strzelalo i ile się wkłada w druzyne. Więc CR7 jak najbardziej pasuje
2
A gdzie The Special One??? :D
1
W mojej opinii
1. Enrique
2.Guardiola
3. Sampaoli
Ale znając życie wygra Pep którego mimo wszystko wszyscy powinniśmy lubic i szanować
0
Potwierdzone Messi Neymar Ronaldo. Tak jak przypuszczalem. I tak wiadomo że Leo był jest i będzie najlepszym piłkarzem świata. Tylko szkoda że nie docenili Suareza
0
To nie było na serio. Przecież wiem że pogba nie grał w Barcelonie, ale może już w wkrótce...
0
I że wspominają Fife 15. "Jak mówi młodzież-masakracja"
1
Piosenka jest zajebista wtedy kiedy ma jakiś przekaz. Dzięki
0
A dokładnie jakie utwory?
0
Nie koniecznie polski. Ale popka też lubię
0
Bo mój to Tede ale z chęcią wyslucham waszych propozycji
0
Jaki jest wasz ulubiony raper?
0
Nie zdziwilbym się gdyby złota piłkę losowali. Pérez i te wszystkie szejki zdolne są do wszystkiego. Może Navas by wygrał
0
Dziękuje. A masz może Pogbe? :)