6 maja 2016, 23:53
0
Podbeskidzie bo fair Play :D
6 maja 2016, 23:51
Jak myślicie, kto zdobędzie mistrzostwo Polski, Legia czy Piast?
6 maja 2016, 23:44
2
Teraz to mogą sobie mówić co chcą ale mają człowieka na sumieniu i mam nadzieję że poniesie ktoś konsekfencje
6 maja 2016, 16:25
Le coq i Reebok dla mnie najlepsze
5 maja 2016, 08:35
34
Perez posmarował i City oddało mecz ;)
9 marca 2016, 16:20
1
Niezwykle wyrownianie. Szczerze, myślałem, że będzie minimalnie na korzyść Barcelony.
9 marca 2016, 16:16
To byłby zaszyt dla polskiej piłki jakby faktycznie Barça miałaby go zakontraktowac
9 marca 2016, 16:13
Real nie dojdzie di finału :)
9 lutego 2016, 22:53
MATS-Douglas, Verma, Bartra, Adriano-Arda, Gumbau, Samper-Kaptoum, Munir, Aleix
9 lutego 2016, 22:27
5
"I równo przyciętą trawę..." ~Xavi ;)
9 lutego 2016, 22:12
Ja osobiście w miejsce Roberto dałbym jeszcze jedną szanse Gerardowi Gumbau
8 grudnia 2015, 00:31
Napewno są na Camp Nou :)
8 grudnia 2015, 00:27
Serio doslownie powiedział że nie chce wrócić do Barçy czy to tylko twoje przemyślenia?
8 grudnia 2015, 00:21
Chyba na r-golu są jeszcze ale nie jestem pewny
7 grudnia 2015, 22:21
To miał być słaby żart. Przepraszam
7 grudnia 2015, 22:19
Kochając piłkę nie można obrażać radnego z wielkich piłkarzy. No chyba że Ronaldo :)
7 grudnia 2015, 21:58
Ja tam go lubię mimo że nieraz gada głupoty. Widać że żyje futbolem
Tak. Chyba że w tych najnowszych się coś po zmieniało bo wiem że na FIFIE 12 jeszcze tak bylo
6 grudnia 2015, 23:23
3
Nie żebym się czepiał, ale wczoraj Barça grała z Valencią :)
1 grudnia 2015, 21:48
Nie wiem ale była śliczna
1 grudnia 2015, 21:37
La liga to najlepsza liga świata. Potwierdzi to chociaż by TOP 3 ZP
1 grudnia 2015, 21:34
Wiele osób mówiło że Sergi Roberto marnuje się na lawce, a teraz gra jak natchniony i jest niezbędną częścią drużyny. A z reszta Barcelona to najbogatszy klub świata więc o czym my w ogóle rozmawiamy ...
1 grudnia 2015, 21:25
Rozumiem że lepiej za parę lat wydać za niego trzy razy więcej :)
1 grudnia 2015, 21:19
Masip- Alves, Verma, Bartra, Adriano- Samper, rakitic, Gumbau- Sandro, Messi, Neymar
1 grudnia 2015, 21:16
Kto w ogóle wpadł na pomysł żeby go sprzedawać? Przecież on od początku świetnie się zapowiadał.
1 grudnia 2015, 20:36
Robben: Dlatego wolę mieć głowę w dole
1 grudnia 2015, 19:45
Dobra sory może faktycznie źle napisalem. Mimo wszystko sądzę że Barça wygra ale nie aż tak latwo
1 grudnia 2015, 17:41
To był żart. Tak na serio to myślę że wygramy ale nie 10:0 a 3:0 albo 3:1. Trochę więcej luzu
1 grudnia 2015, 15:21
To nie było mile ;( ;)
1 grudnia 2015, 15:16
Czemu nie mowiles wcześniej to bym się z tobą zabrał :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Podbeskidzie bo fair Play :D
0
Jak myślicie, kto zdobędzie mistrzostwo Polski, Legia czy Piast?
2
Teraz to mogą sobie mówić co chcą ale mają człowieka na sumieniu i mam nadzieję że poniesie ktoś konsekfencje
0
Le coq i Reebok dla mnie najlepsze
34
Perez posmarował i City oddało mecz ;)
1
Niezwykle wyrownianie. Szczerze, myślałem, że będzie minimalnie na korzyść Barcelony.
0
To byłby zaszyt dla polskiej piłki jakby faktycznie Barça miałaby go zakontraktowac
0
Real nie dojdzie di finału :)
0
MATS-Douglas, Verma, Bartra, Adriano-Arda, Gumbau, Samper-Kaptoum, Munir, Aleix
5
"I równo przyciętą trawę..."
~Xavi ;)
0
Ja osobiście w miejsce Roberto dałbym jeszcze jedną szanse Gerardowi Gumbau
0
Napewno są na Camp Nou :)
0
Serio doslownie powiedział że nie chce wrócić do Barçy czy to tylko twoje przemyślenia?
0
Chyba na r-golu są jeszcze ale nie jestem pewny
0
To miał być słaby żart. Przepraszam
0
Kochając piłkę nie można obrażać radnego z wielkich piłkarzy. No chyba że Ronaldo :)
0
Ja tam go lubię mimo że nieraz gada głupoty. Widać że żyje futbolem
1
Tak. Chyba że w tych najnowszych się coś po zmieniało bo wiem że na FIFIE 12 jeszcze tak bylo
3
Nie żebym się czepiał, ale wczoraj Barça grała z Valencią :)
0
Nie wiem ale była śliczna
0
La liga to najlepsza liga świata. Potwierdzi to chociaż by TOP 3 ZP
0
Wiele osób mówiło że Sergi Roberto marnuje się na lawce, a teraz gra jak natchniony i jest niezbędną częścią drużyny. A z reszta Barcelona to najbogatszy klub świata więc o czym my w ogóle rozmawiamy ...
0
Rozumiem że lepiej za parę lat wydać za niego trzy razy więcej :)
0
Masip- Alves, Verma, Bartra, Adriano- Samper, rakitic, Gumbau- Sandro, Messi, Neymar
2
Kto w ogóle wpadł na pomysł żeby go sprzedawać? Przecież on od początku świetnie się zapowiadał.
1
Robben: Dlatego wolę mieć głowę w dole
0
Dobra sory może faktycznie źle napisalem. Mimo wszystko sądzę że Barça wygra ale nie aż tak latwo
0
To był żart. Tak na serio to myślę że wygramy ale nie 10:0 a 3:0 albo 3:1. Trochę więcej luzu
3
To nie było mile ;( ;)
3
Czemu nie mowiles wcześniej to bym się z tobą zabrał :)