0

Podbeskidzie bo fair Play :D

0

Jak myślicie, kto zdobędzie mistrzostwo Polski, Legia czy Piast?

2

Teraz to mogą sobie mówić co chcą ale mają człowieka na sumieniu i mam nadzieję że poniesie ktoś konsekfencje

0

Le coq i Reebok dla mnie najlepsze

34

Perez posmarował i City oddało mecz ;)

1

Niezwykle wyrownianie. Szczerze, myślałem, że będzie minimalnie na korzyść Barcelony.

0

To byłby zaszyt dla polskiej piłki jakby faktycznie Barça miałaby go zakontraktowac

0

Real nie dojdzie di finału :)

0

MATS-Douglas, Verma, Bartra, Adriano-Arda, Gumbau, Samper-Kaptoum, Munir, Aleix

5

"I równo przyciętą trawę..."
~Xavi ;)

0

Ja osobiście w miejsce Roberto dałbym jeszcze jedną szanse Gerardowi Gumbau

0

Napewno są na Camp Nou :)

0

Serio doslownie powiedział że nie chce wrócić do Barçy czy to tylko twoje przemyślenia?

0

Chyba na r-golu są jeszcze ale nie jestem pewny

0

To miał być słaby żart. Przepraszam

0

Kochając piłkę nie można obrażać radnego z wielkich piłkarzy. No chyba że Ronaldo :)

0

Ja tam go lubię mimo że nieraz gada głupoty. Widać że żyje futbolem

1

Tak. Chyba że w tych najnowszych się coś po zmieniało bo wiem że na FIFIE 12 jeszcze tak bylo

3

Nie żebym się czepiał, ale wczoraj Barça grała z Valencią :)

0

Nie wiem ale była śliczna

0

La liga to najlepsza liga świata. Potwierdzi to chociaż by TOP 3 ZP

0

Wiele osób mówiło że Sergi Roberto marnuje się na lawce, a teraz gra jak natchniony i jest niezbędną częścią drużyny. A z reszta Barcelona to najbogatszy klub świata więc o czym my w ogóle rozmawiamy ...

0

Rozumiem że lepiej za parę lat wydać za niego trzy razy więcej :)

0

Masip- Alves, Verma, Bartra, Adriano- Samper, rakitic, Gumbau- Sandro, Messi, Neymar

2

Kto w ogóle wpadł na pomysł żeby go sprzedawać? Przecież on od początku świetnie się zapowiadał.

1

Robben: Dlatego wolę mieć głowę w dole

0

Dobra sory może faktycznie źle napisalem. Mimo wszystko sądzę że Barça wygra ale nie aż tak latwo

0

To był żart. Tak na serio to myślę że wygramy ale nie 10:0 a 3:0 albo 3:1. Trochę więcej luzu

3

To nie było mile ;( ;)

3

Czemu nie mowiles wcześniej to bym się z tobą zabrał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?