Ale Lech Poznan to dno. Maja dopiero 6 punktow z czego 2 wyszarpane w ostatnich minutach (z lechią i teraz z ruchem).... I pomyslec ze oni chcieli grac w lidze mistrzow...
Moim zdaniem to jest chlopak o potencjale porownywalnym do lewego jak nie wiekszym. choc ostatnio ma gorsza forme i siedzi na lawce w ajaxie to jestem dobrej mysli. On ma dopiero 21 lat
3
Zawsze to byl fajny temat do gadania
9
Alen bedsie najlepszym pilkarzem na swiecie jak bedzie sie tak rozwijal, bo potencjal ma
25
95% z tych 63% to ludzie ktorzy sie nie znaja na futbolu. Trzeba im wybaczyc to wina mediow
0
Nice! Beatifull!
1
Nie moge sie doczekac. Visca el Barca
1
Nie zbyt go lubie. Ja osobiscie lubie sluchac Tedego
0
Musi zagrac. Jest obecnie w takiej formie ze brak niego w skladzie byl by pomylka
0
Wszystkiego najlepszego!!!
0
Paweł Dawidowicz, Piotr Zieliński i Artur Sobiech
0
0
Ciekawe jakie imię
0
Jak myślicie Lech wygrał z Fiorentiną i z Legią bo zmiana trenera im była potrzebna i teraz bedą wszystko wygrywać czy poprostu sfarcili
1
Nie długo bedzie chciał nas przekupić, żebyśmy sie z nim zgadzali. Ja się nie dam! :)
0
Jestem z ZG chodze na kazdy mecz Stelmetu ale mimo wszystko po tym spotkaniu cieszylem sie ze Barca wygrala
1
Z tym że Gołota w swojej karierze coś osiągnął a w przypadku Lecha na to sie nie zapowiada
0
Ale Lech Poznan to dno. Maja dopiero 6 punktow z czego 2 wyszarpane w ostatnich minutach (z lechią i teraz z ruchem).... I pomyslec ze oni chcieli grac w lidze mistrzow...
15
Messi pewnie sobie myslal: ale bym im bramek nastrzelal:)
0
Niee zapominaj o Puyolu
0
W takich momentach najbardziej brakuje Puyola
0
Arda pewnie weźmie 7 po Pedro. Ale czy to ma znaczenie? Ważne zeby dobrze grali
0
Zapomniales o naszych dwoch perelkach: Douglasie i Adriano
1
Komentarz usunięty
0
Moim zdaniem to jest chlopak o potencjale porownywalnym do lewego jak nie wiekszym. choc ostatnio ma gorsza forme i siedzi na lawce w ajaxie to jestem dobrej mysli. On ma dopiero 21 lat
0
Nadzieja umiera ostatnia :). Ja tam wierze ze chlopaki dadza rade
1
Super. Mam nadzieje na realizacje
0
Mam pytanie: czy sa juz nominacje do bramki roku? A jak sa to jakie?
0
Mam pytanie: czy juz sa nomiacje do bramki roku a jak sa to jakie?
0
Jest też Paweł Dawidowicz który zbiera fajne noty w rezerwach Benfici
0
Jak dla mnie odjazdowa ;)
0
Neymar tą wypowiedzią tylko potwierdził oczywistą oczywistość