4 sierpnia 2016, 12:46
1
Albo wpuszczą Beresia :)
4 sierpnia 2016, 12:36
0
UEFA-7mln Euro Prawa telewizyjne-10mln Euro Kasa z biletow-10mln Euro +kasa za kazdy punkt
4 sierpnia 2016, 12:34
Ktoś chyba nie ogarnia angielskiego :)
4 sierpnia 2016, 12:25
Brazylia 2:0 RPA Meksyk 1:3 Niemcy Portugalia 1:2 Argentyna
4 sierpnia 2016, 12:19
2
Chyba ze wpuszczą Beresia ;)
27 lipca 2016, 10:05
90mln za Higuaina? Do czego ten swiat zmierza?
21 lipca 2016, 10:36
Ok, jeden z najlepszych. Napewno lepszy od poprzedniego
21 lipca 2016, 10:11
6
Bardzo bym chciał przeczytać te "gorące pytania" do Lucho
21 lipca 2016, 10:05
ja bym uwarzał z tym zartowaniem o City, bo coś czuję że pod wodzą najlepzego trenera na świecie daleko zajdą
20 lipca 2016, 12:45
22
Jak to czytam to jeszcze bardziej nie moge sie doczekac sezonu
18 lipca 2016, 10:43
5
Ale to dobrze. Zawsze bedzie kogoc lac w derbach
13 lipca 2016, 21:25
Mysle ze w takiej Legii to bylby pierwszy squad
10 lipca 2016, 19:25
Szczerze, to wolalbym zeby zostal MATS niz Bravo. Ten drugi ma juz swoje lata a Ter Stegen to bardzo utalentowany bramkarz ktoremu zdarzaja sie czasami bledy ale tylko czasami
8 lipca 2016, 02:27
Obawiam sie ze z Nolito moze byc to samo co ze Sterlingiem
8 lipca 2016, 02:26
Cos czuje ze nowy Puyol nam rosnie.
8 lipca 2016, 01:06
Co myslicie o transferze Nolito do $ity? Moim zdaniem to zly pomysl dla obu stron. I pomyslec ze Barça sie nim interesowala...
8 lipca 2016, 00:59
Giroud to moj ulubiony srodkowy napastnik bo ma dobre staty w FIFIE :D
7 lipca 2016, 23:37
Bo Hiszpania byla wtedy Mistrzem Swiata
7 lipca 2016, 01:11
Mysle ze 50-60 euro. Tak jest na AlianzArenie
6 lipca 2016, 16:08
Perez posmaruje i trafia na Malmo :D
6 lipca 2016, 16:01
Maczynski na Euro zrobil na mnie duze wrazenie ale mimo to uwazam ze "Mąka" jest za slaby do Marsylii
5 lipca 2016, 01:30
On zmylil samego siebie ;)
3 lipca 2016, 23:57
A zeby klasyk byl pelny to trzeba dodac ze Ronaldo na Euro gra z samymi ogorkami i w finale trafi na Malmo :D
3 lipca 2016, 23:27
Ja tam sie ciesze bo przynajmniej beda dluzej odpoczywac
9 czerwca 2016, 17:18
Świetny zawodnik. Według mnie lepszy od Nolito
9 czerwca 2016, 08:18
Super! Niech ten finał trwa jak najdłużej
16 maja 2016, 17:11
Też chcę jechać, polecam miejsca nisko, na wysokości "szesnastki" :)
7 maja 2016, 00:05
3
Nie chcemy być nie miły ale mówi się "meczów", ale to taki szczegół
7 maja 2016, 00:04
Szczerze to nie jestem do niego przekonoany
7 maja 2016, 00:02
Oglądałem ten mecz i potwierdzam :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Albo wpuszczą Beresia :)
0
UEFA-7mln Euro
Prawa telewizyjne-10mln Euro
Kasa z biletow-10mln Euro
+kasa za kazdy punkt
0
Ktoś chyba nie ogarnia angielskiego :)
0
Brazylia 2:0 RPA
Meksyk 1:3 Niemcy
Portugalia 1:2 Argentyna
2
Chyba ze wpuszczą Beresia ;)
0
90mln za Higuaina? Do czego ten swiat zmierza?
0
Ok, jeden z najlepszych. Napewno lepszy od poprzedniego
6
Bardzo bym chciał przeczytać te "gorące pytania" do Lucho
0
ja bym uwarzał z tym zartowaniem o City, bo coś czuję że pod wodzą najlepzego trenera na świecie daleko zajdą
22
Jak to czytam to jeszcze bardziej nie moge sie doczekac sezonu
5
Ale to dobrze. Zawsze bedzie kogoc lac w derbach
0
Mysle ze w takiej Legii to bylby pierwszy squad
2
Szczerze, to wolalbym zeby zostal MATS niz Bravo. Ten drugi ma juz swoje lata a Ter Stegen to bardzo utalentowany bramkarz ktoremu zdarzaja sie czasami bledy ale tylko czasami
0
Obawiam sie ze z Nolito moze byc to samo co ze Sterlingiem
2
Cos czuje ze nowy Puyol nam rosnie.
0
Co myslicie o transferze Nolito do $ity? Moim zdaniem to zly pomysl dla obu stron. I pomyslec ze Barça sie nim interesowala...
0
Giroud to moj ulubiony srodkowy napastnik bo ma dobre staty w FIFIE :D
0
Bo Hiszpania byla wtedy Mistrzem Swiata
1
Mysle ze 50-60 euro. Tak jest na AlianzArenie
0
Perez posmaruje i trafia na Malmo :D
0
Maczynski na Euro zrobil na mnie duze wrazenie ale mimo to uwazam ze "Mąka" jest za slaby do Marsylii
1
On zmylil samego siebie ;)
0
A zeby klasyk byl pelny to trzeba dodac ze Ronaldo na Euro gra z samymi ogorkami i w finale trafi na Malmo :D
0
Ja tam sie ciesze bo przynajmniej beda dluzej odpoczywac
1
Świetny zawodnik. Według mnie lepszy od Nolito
1
Super! Niech ten finał trwa jak najdłużej
0
Też chcę jechać, polecam miejsca nisko, na wysokości "szesnastki" :)
3
Nie chcemy być nie miły ale mówi się "meczów", ale to taki szczegół
0
Szczerze to nie jestem do niego przekonoany
1
Oglądałem ten mecz i potwierdzam :D