0

Hipis - masz racje :D Fabregas do pomocy i Bale do obrony i drużyna gotowa :)

Sanchez - Villa - Messi

Iniesta - Xavi - Fabregas

Bale - Pique - Puyol - Alves

Valdes

skład jak marzenie :D

0

Benvingut a Barcelona, Alexis!

Oby tylko się dobrze czuł na boiskach hiszpańskich :)

0

No i fajnie .... Fabregas tego nie powie bo nie chce urazić kibiców. Wenger mnie niesamowicie wku****. Nie ma nic do zaoferowania swoim piłkarzom i niech się nie dziwi że mu chcą odejść z klubu.

0

Ja pie***** tyle kasy za niego. A nawet nie wiemy jak się sprawdzi na boiskach hiszpańskich. Nie chce nic krakać ale źle to widzę. Nie lepiej było przeszukać zawodników w mniej znanych ligach ? Taką Argentyne albo Brazylię. ManUtd kupił Hernandeza za niewielką sumę i tera świetnie gra a my wydajemy za takiego zawodnika tyle co wystyarczyło by na Cesca i nie mamy pewności że to będzie diament. Wiem, wiem pewnie mnie nieźle przetrzepiecie ale ta wiadomość zepsuła mi humor. Fajnie być może nowy zawodnik ale nie za taką cene !

0

Cześć, mógłby ktoś ogarnięty napisać mi jacy piłkarze odeszli z Barcy B i do jakiego klubu ?

0

Ta fajnie tyle ze w miejsce Cesca Arsenal kupi sobie Gotze. I wyjdą na tym nieźle :D Będą mieli dobrego zawodnika i kasę w kieszeni a Barca będzie miała dobrego gracza na ławce :D

0

Buciki mega ! Chyba najlepszy model Predatora jaki wyjdzie :D

Oby tylko przyniosły szczęście

0

Powiem wam że ten strój NO.1 mi się nie podoba :/ ale za to ten czarny wymiata ! :D

0

A nie lepiej pasuje kupic Torresa ?? Hiszpan zgrałby się z Villą i innymi.

A na Shreka to nie warto marnować pieniędzy.

0

pawlo nie wiem czy arsenal chce spowrotem hleba

0

barca mogla by dorzucić kogoś to arsenal moze sie zgodzi

0

No uniwersalny czy nie ale czy będzie strzelał bramki i dobrze dośrodkowywał :D

0

Z tego wynika że Barca już chyba nikogo nie kupi w tym okienku transferowym :D Nie wiadomo jak transfer z Fabregasem, Van der Wiel też nie przejdzie, Mata również, Robinho nie chcą, Marszczerano niepewny to kogo zamierzają kupić ??

0

brzusiu agenci są piłkarzom potrzebni do tego żeby ich okradać. Seluk też zarobił na tym że yaya odszedł.on chętnie namawiałby go do odejścia z klubów co sezon

0

Jak tak dalej pójdzie to zwolni Guardiole i połowę sztabu trenerskiego. Rossel wynocha z Barcelony !!! Możesz robić sobie wiochę z realu albo manchesteru united ale nie z Barcelony !!!

0

janek_centrum

Dobrze mówisz, kupić Ozila, van der Viela lub Contreao i Mate. I będzie super. A nie bawić się w długie historie czy przejdzie czy nie przejdzie.

0

Assulina mi nie żal ale co z tymi innymi ?? Wie ktoś może który z tych zawodników co teraz ma odejść było na jakichś młodzieżowych mistrzostwach ? I jak na nich wypadli ? Proszę o pomoc :D

0

Szkoda że odchodzi :( Będzie mi go brakowało w Barcelonie.

Mam tylko jedno pytanie dlaczego nie mogą go sprzedać. Zawsze na coś by się ta kasa przydała.

0

Nie zasłużyli na mundial i właśnie jest taka nagroda dla nich

0

A co z tym Sissoko z ligi francuskiej ?? tez jest młody i utalentowany

0

Oby Barca go kupiła to naprawdę wspaniały zawodnik.

Chciałbym aby Barca także kupiła Robinho i oczywiście Fabregasa.

A jakby sprzedać Ibre i Henrego to można by kupić jakiegoś dobrego obrońcę lub Silvę

0

Tixiego musi zostawić. A on sam powinien się uczyć od Laporty bo to był najlepszy prezes jakiego miała Barcelona :D

0

NIIEE tylko nie on !!!! Nawet nie chcę myśleć co on zrobi z Barceloną .

0

Ej a Laporta nie będzie już mógł kandydować ??

0

ernielee Villa nie jest aż tak niski i potrafi zdobywać gole głową :D

0

Wszyscy mówią że Robinho jest słaby i grać nie umie a ostatnio w meczach reprezentacji strzelił 4 gole, 2 w jednym meczu a po 1 w dwóch meczach. Był wypożyczony do Santosu żeby nabrał formę i poprawił sobie celownik. To był by świetny zakup i gorąco na niego liczę. A i tak Ibra nie pasuje do Barcy :D

0

Mazi o honor trzeba dbać a nie tak jak real puszcza się za kasę, można pomyśleć o Robinho w Santosie odzyskał formę i ma wymiatać na mundialu a City chce go sprzeda za jedyne 25 mln to się już opłaca nic Di Marię.

0

Alves nie przejdzie do nich nawet jeśli piekło zamarznie :D

0

No tak on zyska doświadczenie i grę a my zawodnika i kasę :D

0

I wie co robić :D Za niedługo za tych jego młodzików trzeba będzie niezłe miliony trzepać aby ich kupić. A do tego świetnie grają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?