0

Ale nie wiesz może dadzą mu szansę gry w 1 składzie :D Nie powinien pochopnie podejmować decyzji :)

0

Jak odejdzie (nie dopuść Boże ) to będziemy mieli drugiego Fabregasa. Kiedyś będziemy musieli zapłacić duże miliony za niego. Oby został z nami. Jeśli kocha ten klub to powinien zostać

0

NIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!! BOŻE RATUJ !!!!!!!!!

0

nie wie ktoś jak nazywał się ten temat co przedstawiali plany tych kandydatów co do przyszłości Barcelony ?? Jak ktoś wie to proszę o link

0

Może chociaż Sissoko przejdzie :D też jest dobry i młody

0

o ty **************** jak mogłeś gdyby nie ty to by nie było takiej decyzji Toure

0

Ale zastanawiam się też nad tym czy Mata by nie przeszedł :P

A Silvę nie ma co liczyć bo Real na pewno go wykupi :D

A co byście sądzili o Gourcuffie ? też jest młody i dobry :D

0

Tak tylko do innego klubu. Może chcą go do Realu sprzedać za 100 mln :D myślą że będzie kasa jak za żelusia :)

0

A Yaya ma odejść i żeby kasa po nim została :D

0

Fabregas chce odejść a oni go trzymają na siłę. Arsenal nic nie zdobył i myśli że zatrzyma Cesca.

0

No musi wrócić ten nasz syn marnotrawny :P

0

tak na 1000 % będzie mógł godnie zastąpić Yayę w razie czego :p

0

Fabregas się przyda :p

A w przyszłości dobrze by było mieć Gourcuffa w składzie.

Nie wiecie jacy jeszcze dobrzy piłkarze grają na tej pozycji co Abidal ?

0

zgadzam się Eto'o się super zgrywał z Messim a my go głupio oddaliśmy. Wielki błąd :(

0

Borielli mógł by być a Huntelaara nie trzeba bo to nie umie grać. A i jeszcze gdzieś tak z min. 40 mln za Ibrę

0

Ale było by chyba dobrze sprzedać Toure i kupić Fabregasa :P

Te 21 mln to by się przydały. Dorzucić jakiej 33 mln do tego i Fabregas nasz :) A lepiej go kupić przed mundialem bo po nim Cesc na pewno podrożeje :)

0

Słyszałem ze Robinho jest na sprzedaż :p

Max. 25 mln za niego bo nie chcą go już :p

Mi by pasował żeby znaleźć kogoś takiego jak Alves tylko że na drugą stronę boiska. Było by ekstra.

0

Stroje ekstra :)

Tylko ciekawe jaki jest 3 strój :)

0

Dobrze powiedziane 2 Ferguson i tam ma zostać !!! Pep musi prowadzić Barce dokąd będzie trenerem :)

0

NNNIIIEEE !!!!! Tylko nie on !!!

Laporta najlepszy !!!!

0

Ave Villa !!!!!!

0

Trzeba pamiętać że FIFA nałożyła ograniczenie cen transferów żeby nie było tak jak Real w tamtym roku :P

0

myślę że Barca powinna pomyśleć o pomocy i obronie

to dziwne że aż tak podnieśli cenę za Fabregasa

Barca powinna mieć więcej takich młodych zawodników, wszyscy mówią że Arsenal to słaby zespół z młodymi niedoświadczonymi graczami ale jak kiedyś staną się wielkimi gwiazdami to trzeba będzie niezłą kasę bulić na nich aby mieć ich w klubie

a co do transferów to Fabregas się przyda, lecz jak go nie puszczą to jest też wielu innych utalentowanych pomocników, ktoś tam dobrze powiedział że Xavi i Iniesta mają już swoje lata i nie wiem kto ich zastąpi

sprawą obrony też trzeba się zająć :)

0

Do bani nigdzie meczu nie oglądne bo nie chce iść. a tu jeszcze zapis minutowy nie działa MASAKRA !!

0

Ale i tak Liverpool i tak chyba nie zdobędzie mistrzostwa anglii

0

Nie pamiętam już skąd się dowiedziałem że Liverpool ma kłopoty finansowe ale pamietam że żeby ratować klub mieli sprzedać Torresa i Gerrarda również miał odejść też rafa benitez (trener)

0

mała poprawka w styczniu *

0

Ja bym chętnie widział w składzie Barcy Fernando Torresa bo podobno Liverpool ma kłopoty finansowe i chce sprzedać Torresa i Gerrarda. I może jeszcze Cesa Fabregasa, Mascherano nie przejdzie do Barcy . Ale naprawdę szkoda tego okienka transferowego. Inne kluby napewno się wzmocnią i aż strach pomyśleć co w lutym zrobi Real !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?