kondziom96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie wiesz może dadzą mu szansę gry w 1 składzie :D Nie powinien pochopnie podejmować decyzji :)
0
Jak odejdzie (nie dopuść Boże ) to będziemy mieli drugiego Fabregasa. Kiedyś będziemy musieli zapłacić duże miliony za niego. Oby został z nami. Jeśli kocha ten klub to powinien zostać
0
NIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!! BOŻE RATUJ !!!!!!!!!
0
nie wie ktoś jak nazywał się ten temat co przedstawiali plany tych kandydatów co do przyszłości Barcelony ?? Jak ktoś wie to proszę o link
0
Może chociaż Sissoko przejdzie :D też jest dobry i młody
0
o ty **************** jak mogłeś gdyby nie ty to by nie było takiej decyzji Toure
0
Ale zastanawiam się też nad tym czy Mata by nie przeszedł :P
A Silvę nie ma co liczyć bo Real na pewno go wykupi :D
A co byście sądzili o Gourcuffie ? też jest młody i dobry :D
0
Tak tylko do innego klubu. Może chcą go do Realu sprzedać za 100 mln :D myślą że będzie kasa jak za żelusia :)
0
A Yaya ma odejść i żeby kasa po nim została :D
0
Fabregas chce odejść a oni go trzymają na siłę. Arsenal nic nie zdobył i myśli że zatrzyma Cesca.
0
No musi wrócić ten nasz syn marnotrawny :P
0
tak na 1000 % będzie mógł godnie zastąpić Yayę w razie czego :p
0
Fabregas się przyda :p
A w przyszłości dobrze by było mieć Gourcuffa w składzie.
Nie wiecie jacy jeszcze dobrzy piłkarze grają na tej pozycji co Abidal ?
0
zgadzam się Eto'o się super zgrywał z Messim a my go głupio oddaliśmy. Wielki błąd :(
0
Borielli mógł by być a Huntelaara nie trzeba bo to nie umie grać. A i jeszcze gdzieś tak z min. 40 mln za Ibrę
0
Ale było by chyba dobrze sprzedać Toure i kupić Fabregasa :P
Te 21 mln to by się przydały. Dorzucić jakiej 33 mln do tego i Fabregas nasz :) A lepiej go kupić przed mundialem bo po nim Cesc na pewno podrożeje :)
0
Słyszałem ze Robinho jest na sprzedaż :p
Max. 25 mln za niego bo nie chcą go już :p
Mi by pasował żeby znaleźć kogoś takiego jak Alves tylko że na drugą stronę boiska. Było by ekstra.
0
Stroje ekstra :)
Tylko ciekawe jaki jest 3 strój :)
0
Dobrze powiedziane 2 Ferguson i tam ma zostać !!! Pep musi prowadzić Barce dokąd będzie trenerem :)
0
NNNIIIEEE !!!!! Tylko nie on !!!
Laporta najlepszy !!!!
0
Ave Villa !!!!!!
0
Trzeba pamiętać że FIFA nałożyła ograniczenie cen transferów żeby nie było tak jak Real w tamtym roku :P
0
myślę że Barca powinna pomyśleć o pomocy i obronie
to dziwne że aż tak podnieśli cenę za Fabregasa
Barca powinna mieć więcej takich młodych zawodników, wszyscy mówią że Arsenal to słaby zespół z młodymi niedoświadczonymi graczami ale jak kiedyś staną się wielkimi gwiazdami to trzeba będzie niezłą kasę bulić na nich aby mieć ich w klubie
a co do transferów to Fabregas się przyda, lecz jak go nie puszczą to jest też wielu innych utalentowanych pomocników, ktoś tam dobrze powiedział że Xavi i Iniesta mają już swoje lata i nie wiem kto ich zastąpi
sprawą obrony też trzeba się zająć :)
0
Do bani nigdzie meczu nie oglądne bo nie chce iść. a tu jeszcze zapis minutowy nie działa MASAKRA !!
0
Ale i tak Liverpool i tak chyba nie zdobędzie mistrzostwa anglii
0
Nie pamiętam już skąd się dowiedziałem że Liverpool ma kłopoty finansowe ale pamietam że żeby ratować klub mieli sprzedać Torresa i Gerrarda również miał odejść też rafa benitez (trener)
0
mała poprawka w styczniu *
0
Ja bym chętnie widział w składzie Barcy Fernando Torresa bo podobno Liverpool ma kłopoty finansowe i chce sprzedać Torresa i Gerrarda. I może jeszcze Cesa Fabregasa, Mascherano nie przejdzie do Barcy . Ale naprawdę szkoda tego okienka transferowego. Inne kluby napewno się wzmocnią i aż strach pomyśleć co w lutym zrobi Real !!