kondziom96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może mi ktoś wytłumaczyć ile jest nagród dla najlepszego piłkarza ?
Najlepszy piłkarz Europy, Złota piłka, złoty but i ile jeszcze jest takich ??
0
Szkoda ze nie Borussia :/ ale moze dalej ich złapiemy
0
Ey co jest z ManCity ? cos im sie pojeeeee**** ??
0
Milan :D Ibra :D
0
A w tamtym roku w któej grupie grała Barca ? Bo zapomniałem :D
No i dalej liczę ze trafimy na ManCity i Borussie :)
0
Zaczyna się losowanie :)
0
Będzie można oglądnąć losowanie w internecie ? Jeśli ktoś ma jakieś info to prosiłbym o pomoc :)
0
Fajnie, że jest już zdrowy :)
A tak nawiasem to wydaje mi się że Alexis jest szybszy niż Pedro. A jak wy uważacie ??
0
Tak mi się cooś zdaje, że Guardiola raczej nie wystawi Abidala na stopera. Nawet widać było po pierwszym meczu że sobie tam nie radzi i raczej zobaczymy go na lewej :) Tak więc moje ustawienie to:
Valdes
Alves Mascherano Fontas Abidal
Busquets
Xavi Iniesta
Villa Messi Pedro
Obawiam się co do Fontasa czy poradzi sobie z Masche :/ Co do zmian to Abidal pójdzie do środka a za Fontasa wejdzie Adriano.
Za Busqueta wejdzie jakże by kto inny jak nie Fabs. A do ataku to juz zalezy kto sie szybciej zużyje albo Pedro albo Villa.
0
Nie powiem Apoel ładnie grał. Ładny, techniczny football zrobili Wisłę jak chcieli. Może to dobrze, że wisła nie weszła do LM. Ominie nas jedynie wstyd i upokorzenie.
0
No niestety Barca nie trafi na Wisełke w LM :D:D:D
0
Liczę na to, że będzie możliwość ściągnięcia całego meczu.
VeB!!
0
Uff na koniec transmisja odpaliła :/ Powiem tylko tyle VeB!!!
Lecz po tym strzale z przewrotki mnie zamurowało ....
0
Ey ludziska jakie był już zmiany ?? Bo nie mogę oglądać przez te lagi :/
0
Według mnie Fabs jeszcze bez formy :/ Ale spokojnie rozkręci się chłopak. No i smuci mnie że Fabs nie szaleje tymi swoimi pięknymi podaniami.
0
Dobrze, że Fabs jest ... bo jak dla mnie Guardiola wystawił strasznie odmłodzony skład ...
0
Jazeera Sport +2
Sky Calcio 1
Sport.Ro
Al Jazeera Sport HD2
Sky Calcio HD1
Na tych kanałach będą transmitować mecz.
W necie też będą transmisje tyle, że szukania sporo ;/
0
UFOludek
Alexis ma przecież kontuzję. Będzie gotowy na mecz o Superpuchar Europy :) Ale Fabs pewnie wystąpi.
0
KingLeonidas
I znalazł się wybawca ! Mam i Sky Calcio i parę arabskich programów sportowych. Jeśli by chciał ktoś posłuchać polskiego komentarza to zapraszam na 20:25 do radiogol.pl można posłuchać sobie w playerze na kanale 1 transmisję z meczu.
0
Nie wie ktoś czy będzie transmisja w necie ? Szukam, ale jak na razie nic nie mam :/
0
Mou to od ciebie śmierdzi... bo jesteś zepsuty wewnątrz !
0
Świetny mecz ! Szkoda tylko, że tak zepsuty przez chamstwo Realu.
A jak Mou dostał headshota od asystenta Guardioli to aż spadłem z fotela :D:D
Co do Pepe i Marcelo to powiem wam że te dranie nieźle się dobrały ... oni powinni się leczyć !
Zobaczycie jutro, że Real będzie się migał i znowu będzie że sędzia działał na korzyść Barcy itp itd ... Mou idź się chowaj !
0
Może Fabs coś poradzi !
0
Szpaku jak już coś to Adriano Correia :D:D
0
O chooolera ! Nie chciało mi się czekań na mecz bo myślałem, że Barca się z nim rozprawi a tu zaskoczenie ;/
A do tego wszystkie 4 strzelili nam w drugiej połowie.
No Pep ma niewiele czasu, przecież już tylko pare dni do meczu z Realem. Nie może być kompromitacji !
0
Cholerka najpierw Soriano teraz Afellay ? Co za pech ;/
0
To sobie marz dalej żeluś :D
0
Etoo sie nie dogadywał z Messim ? Coś mi tu nie pasuje
0
Dajecie zdjęcia ale ma ktoś filmik jak jest na murawie ?
0
Świetnie że już jest zawodnikiem Barcy :)
Tylko zastanawia mnie dlaczego napisane ma na plecach Alexis zamiast Sanchez no i dlaczego nie ma prezentacji na stadionie :/