0

Może mi ktoś wytłumaczyć ile jest nagród dla najlepszego piłkarza ?

Najlepszy piłkarz Europy, Złota piłka, złoty but i ile jeszcze jest takich ??

0

Szkoda ze nie Borussia :/ ale moze dalej ich złapiemy

0

Ey co jest z ManCity ? cos im sie pojeeeee**** ??

0

Milan :D Ibra :D

0

A w tamtym roku w któej grupie grała Barca ? Bo zapomniałem :D

No i dalej liczę ze trafimy na ManCity i Borussie :)

0

Zaczyna się losowanie :)

0

Będzie można oglądnąć losowanie w internecie ? Jeśli ktoś ma jakieś info to prosiłbym o pomoc :)

0

Fajnie, że jest już zdrowy :)

A tak nawiasem to wydaje mi się że Alexis jest szybszy niż Pedro. A jak wy uważacie ??

0

Tak mi się cooś zdaje, że Guardiola raczej nie wystawi Abidala na stopera. Nawet widać było po pierwszym meczu że sobie tam nie radzi i raczej zobaczymy go na lewej :) Tak więc moje ustawienie to:

Valdes

Alves Mascherano Fontas Abidal

Busquets

Xavi Iniesta

Villa Messi Pedro

Obawiam się co do Fontasa czy poradzi sobie z Masche :/ Co do zmian to Abidal pójdzie do środka a za Fontasa wejdzie Adriano.

Za Busqueta wejdzie jakże by kto inny jak nie Fabs. A do ataku to juz zalezy kto sie szybciej zużyje albo Pedro albo Villa.

0

Nie powiem Apoel ładnie grał. Ładny, techniczny football zrobili Wisłę jak chcieli. Może to dobrze, że wisła nie weszła do LM. Ominie nas jedynie wstyd i upokorzenie.

0

No niestety Barca nie trafi na Wisełke w LM :D:D:D

0

Liczę na to, że będzie możliwość ściągnięcia całego meczu.

VeB!!

0

Uff na koniec transmisja odpaliła :/ Powiem tylko tyle VeB!!!

Lecz po tym strzale z przewrotki mnie zamurowało ....

0

Ey ludziska jakie był już zmiany ?? Bo nie mogę oglądać przez te lagi :/

0

Według mnie Fabs jeszcze bez formy :/ Ale spokojnie rozkręci się chłopak. No i smuci mnie że Fabs nie szaleje tymi swoimi pięknymi podaniami.

0

Dobrze, że Fabs jest ... bo jak dla mnie Guardiola wystawił strasznie odmłodzony skład ...

0

Jazeera Sport +2

Sky Calcio 1

Sport.Ro

Al Jazeera Sport HD2

Sky Calcio HD1

Na tych kanałach będą transmitować mecz.

W necie też będą transmisje tyle, że szukania sporo ;/

0

UFOludek

Alexis ma przecież kontuzję. Będzie gotowy na mecz o Superpuchar Europy :) Ale Fabs pewnie wystąpi.

0

KingLeonidas

I znalazł się wybawca ! Mam i Sky Calcio i parę arabskich programów sportowych. Jeśli by chciał ktoś posłuchać polskiego komentarza to zapraszam na 20:25 do radiogol.pl można posłuchać sobie w playerze na kanale 1 transmisję z meczu.

0

Nie wie ktoś czy będzie transmisja w necie ? Szukam, ale jak na razie nic nie mam :/

0

Mou to od ciebie śmierdzi... bo jesteś zepsuty wewnątrz !

0

Świetny mecz ! Szkoda tylko, że tak zepsuty przez chamstwo Realu.

A jak Mou dostał headshota od asystenta Guardioli to aż spadłem z fotela :D:D

Co do Pepe i Marcelo to powiem wam że te dranie nieźle się dobrały ... oni powinni się leczyć !

Zobaczycie jutro, że Real będzie się migał i znowu będzie że sędzia działał na korzyść Barcy itp itd ... Mou idź się chowaj !

0

Może Fabs coś poradzi !

0

Szpaku jak już coś to Adriano Correia :D:D

0

O chooolera ! Nie chciało mi się czekań na mecz bo myślałem, że Barca się z nim rozprawi a tu zaskoczenie ;/

A do tego wszystkie 4 strzelili nam w drugiej połowie.

No Pep ma niewiele czasu, przecież już tylko pare dni do meczu z Realem. Nie może być kompromitacji !

0

Cholerka najpierw Soriano teraz Afellay ? Co za pech ;/

0

To sobie marz dalej żeluś :D

0

Etoo sie nie dogadywał z Messim ? Coś mi tu nie pasuje

0

Dajecie zdjęcia ale ma ktoś filmik jak jest na murawie ?

0

Świetnie że już jest zawodnikiem Barcy :)

Tylko zastanawia mnie dlaczego napisane ma na plecach Alexis zamiast Sanchez no i dlaczego nie ma prezentacji na stadionie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?