kondziom96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sory za Offtop ale muszę poruszyć kwestię stylu gry naszych napastników. A bardzie o to dlaczego mamy zero akcji ze speedem.
Powiem tak Barca posiada zawodnikow mogacych tak biegac jak Pato, sa to Sanchez, Messi, Afellay czy nawet Villa (pamietam jego gre w Valencii to byl inny Villa szybki zdecydowany skuteczny naprawde napastnik klasa swiatowa i to niemal w kazdym meczu), a wiec tak zmierzam do tego , ze do tego potrzebny jest odpowiedni trening (napewno nie taki jaki stosuje Barcelona: gra w dziadka ta ich tiki taka czy cos podobnego, poniewaz z tego nie wezmie sie takie przygotowanie motoryczne).
Barcelona nie jest odpowiednim klubem dla zawodnikow przychodzacych z innych zespolow opierajacych swoja gre na szybkosci i niech nikt nie mowi ze tak nie jest, przykladem tego sa zawodnicy typu Henry Villa i teraz niestety Sanchez po ktorym widac ze treningi barcelony jemu nie sprzyjają. Pamietam tego zawodnika z gry w Udinese jego gra opierala sie na szybkosc, dryblingu, sile fizycznej oraz pressingu a w Barcy tak nie jest on powoli dopasowuje sie do zawodnikow barcy czyli zwalnianie gry braku zdecydowania w pojedynkach jeden na jednego, nie stosuje juz takiego presingu z jakiego slyną wczesniej i to jest wlasnie spowodowane nieodpowiednim treningiem.
W takiej sytuacji nie pomoze Pato, tutaj potrzebna jest na pewno zmiana treningow kladaca wiekszy nacisk na przygotowanie motoryczne i to w polaczeniu z wysmienita technika jaka posiadaja pilkarze Barcelony daloby oczekiwany efekt.
0
Hmm mnie się wydaje że Pep musi zmienić styl gry zespołu. Nie chodzi o cały zespół ale o formacje napastników. Jakby nie patrzyć mamy średnio 65-70% posiadania piłki na mecz ale nic nam to nie daje. Wszystkie akcje są "sklejane" ale jakby tak zmienić podania na szybkość ? Pato w ostatnim meczu wykorzystał szybkość i strzleił bramkę. Mamy szybkich zawodników no i Alexisa który jest chyba najszybszy w Barcelonie ale i tak nasza 9 nie robi takich akcji jak w Unidese. A dlaczego bo musi się trzymać stylu gry. I szkoda bo brakuje mi tych rajdów Alexisa i dryblingu. Wydaje mi się że "Tiki Taka" już gaśnie i zespoły potrafią sobie poradzić z tym stylem. Milan bronił się i TT nie działała. Oby Pep wkońcu to zrozumiał i oby Alexis rajdował tak jak we Włoszech.
0
loveloverbarca
C+ nie może transmitować LM ponieważ to N'ka wykupiła w 100% transmisji. Oczywiście mogli by to obejść ale nie chcą się wydawać kasy i się męczyć. Poza tym nigdy na C+ nie było LM :/ No nic wybierając N albo C+ to wolę 2 gdyż mogę obejrzeć więcej meczy Barcy.
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć mecz oprócz N'ki i internetu ? Może być nawet w obcym języku.
0
Masakra .. już wyczytałem na paru portalach że Alexis to słabeusz i ciota. Że niby kolejna kontuzja. Cóż zrobić to po interwencji obrońcy zmuszony był zejść z boiska. Oby szybko wyzdrowiał no i czy ktoś ma jakieś nowsze info w w sprawie tej kontuzji ?
PS. A kibice Realu co tak szykanowali Alexisa niech sami zobaczą na Sahina. Przyszedł z kontuzją , jeden trening i kolejna długa kontuzja. A Sanchez strzelił już bramkę , popisał się asystą i świetnie wkomponował się w zespół. Tyle ode mnie. Pozdro
0
City jest świetne :) Oczywiście jeszcze nie jest na poziomie Barcy ale są groźni. Jeśli trafili by na Barce w LM to zapewne spotkanie byłoby świetne :)
0
Szkoda .. zremisowaliśmy wygrany mecz. Kontuzja Alexisa a na to wszystko wygrana Realu. Pechowy dzień. Liczę, że to była tylko mała wpadka przy pracy i kolejny mecz to popis umiejętności.
0
Alexis jest świetny !! No i szkoda bo teraz Sanchez mógłby strzelić ale mu odgwizdali nieprawidłowy spalony :(((
Tak poza tym to dzięki chłopakom co mi polecili Cyfrę + :)
0
Co do chłopaków którzy tam pisali o N. C+ transmituje polską ligę w 100% ale prawie zawsze pokazuja najlepsze mecze angielskiej i mecze Barcy. Wiem szkoda trochę LM ale zawsze zostają mecze na polsacie plus tam jeszcze jakiś jeden kanał oprócz N transmituje mecze LM. W ostateczności zostanie internet lub pobranie meczu z neta. Tak czy siak zawsze będę na bieżąco.
0
Według mnie nie będzie pasował do stylu Barcy. Nawet jeśli to i tak za dużo kasy za niego + ryzyko z tym że się nie zaaklimatyzuje. Ja go za bardzo nie uwielbiam. Liczne skandale z jego udziałem, niesubordynacja i nieokrzesanie.
Sory za offtop ale mam pytanie. Ostatnio zrezygnowałem z Cyfrowego Polsatu i chciałbym założyć coś nowego. Do wyboru C+ lub N. I tu jest dość zagmatwana sprawa. Czy wygrać ligi europejskie czy LM ?? Ja stoję czy tym 1 lecz żal trochę tej LM. Co gorsza N ma kontrakt na emitowanie LM aż do 2015 roku!
Tak więc co polecacie C+ czy N ?? Proszę o pomoc.
0
Skubany rozgryzł Barce :D Może do Realu z nim ?? :D
0
Szkoda, że wcześniej nie pomyśleli o takiej szkółce. Może kiedyś w pierwszym składzie Barcy zadebiutuje jakiś polak ?
A tak w ogóle już kiedyś o tym pisałem że najlepiej będzie jak Barca założy parę szkółek piłkarskich np. we Francji, Włoszech, Niemiec iii Anglii a dlaczego ? żeby Arsenal nie mógł zepsuć już kolejnych talentów :):):D
0
Wie ktoś może gdzie można pobrać wczorajszy mecz Hiszpania - Chile po polsku ??
0
Najlepszy Ramos i Busqet :D:D
0
Hmmm Iniesta świetnie dogaduje się z Silvą :) Szkoda że się chłopak w City marnuje.
0
Katallończyk16
Świetny link :) Dzięki wielkie !
0
Mrblues
Tak mi się zdawało jakby Messi nie chciał grać do Sancheza lub jakby mu nie ufał. Z czasem się to zmieni. Mnie smuci tylko to że Alexis nie chce wyprowadzić jakiś większy drybling i pociągnąć do przodu. A tak zwykle dostanie piłkę i oddaje ją do środka. Czekam aż zacznie te swoje fenomenalne rajdy pod bramkę.
0
Alexis jest świetny. Bardzo się stara. Gdy straci piłkę natychmiast wraca do obrony i stara się pomóc. Jest szybki tylko jedyne co mnie martwi, że boi się dryblować. Tzn nie ma już tak spektakularnych akcji jak robił to w Unidese. To pewnie dlatego, że na razie musi się zaaklimatyzować w drużynie i nie chce stracić zaufania.
___
Przeczytałem gdzieś, że Alexis nie rozumie się z Messim. Ma ktoś może informacje na ten temat ??
0
Dzięki że wrzuciłeś do ściągnięcia ale są pewne wady :/
Pod koniec I połowy strasznie wariuje obraz tzn miga na czarno i nie widać wszystkiego. II dopiero będę oglądał ale myślę, że żadnych kłopotów nie będzie :)
0
Kufffaaa !! Crysiaczek strzelił 3 gole ;/ Niby Real miał grać zespołowo a dalej wszystko grają na Żelaka.
A co do innych spotkać to oglądałem mecz ManUtd z Arsenalem. Totalny pogrom 8:2. Byłem pod wrażeniem gry Manchesteru.
0
Świetna wiadomość ! Carles wracaj do składu jak najszybciej !
A tak poza tym to po raz kolejny pokazują ''napakowany'' biceps Messiego :D Nieźle przykoksił :D A co do Fabsa to tak jak już ktoś wcześniej napisał on próbuje kogoś poderwać :D
0
Harpagan
No to jednak ta o której myślałem :D Brawo Barcelono !!
VeB !!!
0
Szkoda bo Alexis już raczej nie strzeli :/
0
Harpagan o jaką akcje Ronaldinho chodzi ??
0
Fabregas !!! Też ładny gol no i Messi ma asystę. Chciałbym aby Alexis strzelił.
0
Żegnamy Rolando !!!
0
Messi !!!!!!! Ależ zrobił bramkarza :D Niczym jak w Fifie.
0
Ja chcę Alexisa !!!!!!!
0
A ja zawsze myślałem że to Borussia gra podobnie do Barcy. Przecież nazywają ją Niemiecką Barceloną pff :D
Poza tym to powodzenia Cesc ! I strzel jakąś bramkę :)
0
Ok dzięki za objaśnienie :D Zawsze mi się myli z tymi nagrodami :D:D