kondziom96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tylko tyle. Jeśli chodzi o Bojana to cieszę się, że odszedł z Barcy bo to drewno. W Romie taki piach gra że to masakra. Jedyny piłkarz którego żałuję to Giovani dos Santos. Przypomina mi Ronaldinho oraz ma świetne uderzenie z dystansu. Dziękuję Dobranoc :D
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć 2 nadchodzące mecze reprezentacji Chile eliminacji do Mundialu 2014 ???
0
Wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Chile ? Chodzi mi o 2 nadchodzące spotkania eliminacji do Mundialu 2014.
0
O fajnie na sportklubie leci :) Może kiedyś C+ zrobi kanał z meczami z pucharów lub jakichś trofeów typu KMŚ itp :D
0
Tragedia. Podania po ziemi i z klepki się zatrzymują. Podania górą odbijają się i uciekają. EH nie wiem jak oni to ogarniają. To wygląda jak piłka wodna a nie :D
0
Fajnie Alexis wszedł ale po cholerę zdejmować Xaviego ????????!!!!!! Iniesta do zmiany a tu ściągają rozgrywającego który jest nam dziś potrzebny.
0
Ten mecz mi przypomina taką beznadziejną kopaninę :D Wszyscy ganiają za tą piłką a ona się zatrzymuje odskakuje itp. Na wodzie nie ma gry :/
0
dominate
To niech Messi się męczy i nie daj Boże strata punktów. I co ma Ville wpuścić który nawet piłki ostatnio przyjąć nie umie. To co ostatnio David robił to wielki piach nic więcej. Czekamy na Alexisa.
0
Alexis niech wejdzie za Adriano. I Thiago za Inieste.
PS. VV zmienił kolor stroju :D Może przyniesie mu szczęście :D
0
Pep musi wprowadzić skrzydłowego z krwi i kości bo martwi mnie to ustawienie ataku. Iniesta sie czyje jaby grali 4 4 2 i schodzi do pomocy a Adriano w ogóle nie uczestniczy teraz tylko cały czas na obronie a Messi sam dobrze, że chociaż Cesc jest.
0
Pep popełnił błąd w ustawieniu ataku. Messi zostaje sam a Iniesta i Adriano nie są na pozycjach tych co trzeba :/ Adriano wraca do oborny a Iniesta za bardzo schodzi do pomocy. Może Pep to zmieni i wejdzie Cuenca albo Alexis.
0
KU*** !!! Alexis na ławce :/// tyle czekałem na ten mecz i powrót Alexisa a tu klapa.
0
asjack
Ja tak samo :))
0
cymek
David się jeszcze przełamie :)
0
Szkoda że nie podaliście kolorów aut. A tak poza tym to Puyol zgarnął najlepsze autko :D
-> http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/302530_10150335336131213_209523681212_8610389_1280201084_n.jpg
0
Inesita
Co tam Fontas :P Ja czekam na debiut Martina Montoyi.
0
Powiem tylko tyle ... strasznie głupio wyglądają te nowe Adidasy Messiego. Te wcześniejsze żółte były świetne :)
0
Szkoda, że nie ma na liście Alexisa :/ Za rok pewnie będzie :D
0
Dobra teraz czekamy na ocenki za mecz :)
0
nom racja :D to Alves ... ale taki niepodobny :D na początku wydawało mi się, że to Sanchez.
0
Kto to jest w tycch okularach ? Alexis czy Alves ??
0
Ehh Real wymęczył wygraną.
0
ajjj mógł Villa lobnąć bramkarza
0
Noo bezbłędnie !!
0
Karny !!!!!!
0
Wydaje mi się, że nie będzie 5 i wyżej do zera :/ Niestety nie aż tak defensywnym składem.
0
Ło kuffa ! Będzie masakra. Bez Xaviego, Iniesty i Cesca. Ehh teraz to Pep przesadził.
0
Nie ma to jak mecz Barcy w HD. C+ Sport HD - VeB!!
0
Zgadzam się w 100% z tym co napisał Armandi. To nie jest byle jaki gracz. Dobrze strzela lecz nie jest aż tak techniczny jak Neymar, Tyle, że ma świetny charakter, jest ambitny i ciągle ciężko haruje. Przydałby się nam.
0
Walcott jest świetny. Dobrze drybluje i jest niesamowicie szybki lecz jednak wątpię w jego transfer. Nie sądzę, żeby Wanger sprzedawał kolejną swoją gwiazdę.
Co do kwestii transferów to jak w Barcelonie widziałbym Edena Hazarda. Wiadome nie będzie to łatwe gdyż PSG i Chelsea dają po 50 mln za niego. Lecz wizja ataku Hazard - Messi - Sanchez ciągle gdzieś tam się błąka po mojej głowie. Kolejnym zawodnikiem byłby Eriksen. Nominalnie gra na pomocy ale może też wystąpić jako skrzydłowy. Jest młody, nie będzie drogi i chce się prznieść do Hiszpanii. Hmm dalej obrona. moje jedyne 2 typy. Hummels i Alba. Hummels to świetny obrońca i mógłby zastąpić Pique oraz Puyola. A Alba na lewą obronę. Co do waszych wpisów o Thaigo Silvie to raczej nie uda się kupić tego zawodnika. No chyba, że dostaniemy kase od szejków na zakupy. Swoją drogą, żaden bogaty szejk nie interesuje się Barcą ? :):)