0

Powiem tylko tyle. Jeśli chodzi o Bojana to cieszę się, że odszedł z Barcy bo to drewno. W Romie taki piach gra że to masakra. Jedyny piłkarz którego żałuję to Giovani dos Santos. Przypomina mi Ronaldinho oraz ma świetne uderzenie z dystansu. Dziękuję Dobranoc :D

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć 2 nadchodzące mecze reprezentacji Chile eliminacji do Mundialu 2014 ???

0

Wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Chile ? Chodzi mi o 2 nadchodzące spotkania eliminacji do Mundialu 2014.

0

O fajnie na sportklubie leci :) Może kiedyś C+ zrobi kanał z meczami z pucharów lub jakichś trofeów typu KMŚ itp :D

0

Tragedia. Podania po ziemi i z klepki się zatrzymują. Podania górą odbijają się i uciekają. EH nie wiem jak oni to ogarniają. To wygląda jak piłka wodna a nie :D

0

Fajnie Alexis wszedł ale po cholerę zdejmować Xaviego ????????!!!!!! Iniesta do zmiany a tu ściągają rozgrywającego który jest nam dziś potrzebny.

0

Ten mecz mi przypomina taką beznadziejną kopaninę :D Wszyscy ganiają za tą piłką a ona się zatrzymuje odskakuje itp. Na wodzie nie ma gry :/

0

dominate

To niech Messi się męczy i nie daj Boże strata punktów. I co ma Ville wpuścić który nawet piłki ostatnio przyjąć nie umie. To co ostatnio David robił to wielki piach nic więcej. Czekamy na Alexisa.

0

Alexis niech wejdzie za Adriano. I Thiago za Inieste.

PS. VV zmienił kolor stroju :D Może przyniesie mu szczęście :D

0

Pep musi wprowadzić skrzydłowego z krwi i kości bo martwi mnie to ustawienie ataku. Iniesta sie czyje jaby grali 4 4 2 i schodzi do pomocy a Adriano w ogóle nie uczestniczy teraz tylko cały czas na obronie a Messi sam dobrze, że chociaż Cesc jest.

0

Pep popełnił błąd w ustawieniu ataku. Messi zostaje sam a Iniesta i Adriano nie są na pozycjach tych co trzeba :/ Adriano wraca do oborny a Iniesta za bardzo schodzi do pomocy. Może Pep to zmieni i wejdzie Cuenca albo Alexis.

0

KU*** !!! Alexis na ławce :/// tyle czekałem na ten mecz i powrót Alexisa a tu klapa.

0

asjack

Ja tak samo :))

0

cymek

David się jeszcze przełamie :)

0

Szkoda że nie podaliście kolorów aut. A tak poza tym to Puyol zgarnął najlepsze autko :D
-> http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/302530_10150335336131213_209523681212_8610389_1280201084_n.jpg

0

Inesita

Co tam Fontas :P Ja czekam na debiut Martina Montoyi.

0

Powiem tylko tyle ... strasznie głupio wyglądają te nowe Adidasy Messiego. Te wcześniejsze żółte były świetne :)

0

Szkoda, że nie ma na liście Alexisa :/ Za rok pewnie będzie :D

0

Dobra teraz czekamy na ocenki za mecz :)

0

nom racja :D to Alves ... ale taki niepodobny :D na początku wydawało mi się, że to Sanchez.

0

Kto to jest w tycch okularach ? Alexis czy Alves ??

0

Ehh Real wymęczył wygraną.

0

ajjj mógł Villa lobnąć bramkarza

0

Noo bezbłędnie !!

0

Karny !!!!!!

0

Wydaje mi się, że nie będzie 5 i wyżej do zera :/ Niestety nie aż tak defensywnym składem.

0

Ło kuffa ! Będzie masakra. Bez Xaviego, Iniesty i Cesca. Ehh teraz to Pep przesadził.

0

Nie ma to jak mecz Barcy w HD. C+ Sport HD - VeB!!

0

Zgadzam się w 100% z tym co napisał Armandi. To nie jest byle jaki gracz. Dobrze strzela lecz nie jest aż tak techniczny jak Neymar, Tyle, że ma świetny charakter, jest ambitny i ciągle ciężko haruje. Przydałby się nam.

0

Walcott jest świetny. Dobrze drybluje i jest niesamowicie szybki lecz jednak wątpię w jego transfer. Nie sądzę, żeby Wanger sprzedawał kolejną swoją gwiazdę.

Co do kwestii transferów to jak w Barcelonie widziałbym Edena Hazarda. Wiadome nie będzie to łatwe gdyż PSG i Chelsea dają po 50 mln za niego. Lecz wizja ataku Hazard - Messi - Sanchez ciągle gdzieś tam się błąka po mojej głowie. Kolejnym zawodnikiem byłby Eriksen. Nominalnie gra na pomocy ale może też wystąpić jako skrzydłowy. Jest młody, nie będzie drogi i chce się prznieść do Hiszpanii. Hmm dalej obrona. moje jedyne 2 typy. Hummels i Alba. Hummels to świetny obrońca i mógłby zastąpić Pique oraz Puyola. A Alba na lewą obronę. Co do waszych wpisów o Thaigo Silvie to raczej nie uda się kupić tego zawodnika. No chyba, że dostaniemy kase od szejków na zakupy. Swoją drogą, żaden bogaty szejk nie interesuje się Barcą ? :):)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?