kondziom96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kuffa Messi !!!!!!!!!
0
sanchezalexis
Jak dla mnie pomoc na Real powinna wyglądać tak :
Cesc, Iniesta i Xavi :) Może w końcu Pep się przekona do ich 3 :D
0
m o z
tak obrońca plecami troszeczkę zawadził :/
0
Jeszcze może nam Alves jakąś bombę sprezentuje :D:D
0
No to troszkę od pleców obrońców piłka się odbiła ale gol uznany Alexisowi :D
0
Alexis nie no masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ajajaj powinno być 5:0
0
Jak będziemy tak grać na GD to ja się o mistrzostwo nie boję :D
Oby jeszcze coś Alexis ustrzelił :D
0
Ja chcę taką pomoc jak dziś widzieć na Santiago :D:D
0
Ja chcę taką pomoc widzieć na Santiago Bernabeu :D
0
O tak :D Cesc, Iniesta i Xavi na boisku masakra !!! :))
0
Ołłł jeee :D Xavi, Iniesta i Cesc w pierwszej 11 :)
0
Mnie się wydaje, że Real czasami gra 3-4-3 pfff a tak poza tym nauczyli się grać pozycyjne no i ciągle grają piekielnie z kontry. I to Barcelonie brakuje. Umiemy grać perfekcyjnie piłką ale nie mamy kontrataku. A to mogło by być skuteczne. Barca która gra piłką i Barca która zaskakuje kontratakiem to mi się marzy. Pep please !
0
Dziękujemy Sportingowi za wspaniałą grę z Realem :/// Jak grali z Barca to bronili się w 11 a z Realem grają tak jakby chcieli oddać im punkty.
0
Ciągle mnie zastanawia to co na tak wysokim miejscu robi CA Vélez Sarsfield ?? Skąd się oni w ogóle wzięli ??
0
Takie ustawienie wypaliło by gdybyśmy w pomocy zobaczyli Xaviego, Cesca, Iniestę, Thiago i Busqetsa lub Keitę. Ale nie wydaję mi się żeby oni wszyscy weszli na boisko.
A tak poza tym to muszę powiedzieć że Real się rozwinął dalej grają świetnie z kontry ale również polepszyli atak pozycyjny. I to brakuje Barcelonie. Nie tylko atak pozycyjny ale też szybki i skuteczny kontratak. A mamy predyspozycje do tego Alexis i Messi są piekielnie szybcy powinniśmy to wykorzystać.
0
Messiash !!! Ale mógłby odegrać Alexisowi :///
0
Adriano i Cesc na rozgrzewce :))
0
Alexis po kontuzji jest na razie na etapie pre sezonu :D Ale jeszcze parę meczy i odzyska formę i zacznie swoje rajdy na które ja tak czekam :D
0
Na mecz z Realem :
1. Messi się musi przebudzić/odpocząć i niech zacznie grać jak na Boga przystało.
2. Troszkę więcej dokładnych podań i mniej strat.
3. Villa się musi przełamać a Alexis niech zacznie swoje rajdy i będzie git :)
0
Villa !!!! Jak ja kocham ten zespół !!! La Maniita musi być !
0
Alexis będzie dziś hat trick !!!!!! A Messi dalej nie ten sam ;/ Liczę, że na Gran Derbi powróci stary Messiash !
0
Ja bym za Keite widział Songa ale to tylko marzenia :/
0
Alexis
0
antimadristaFCB
Kurcze tym filmikiem przypomniałeś mi Henry;ego. Masakra jak mi go brakuje w Barcelonie :/ Przydałby się teraz zamiast Villi.
0
Salvian
Też tak myślę :) Real ma teraz 2 trudne mecze. Szkoda bo już po ostatnim z Valencią przynajmniej powinni zremisować (poprzeczka Valencii, bezczelne zagranie ręką Higuaina ręką w polu karnym). Poza tym Mamy jeszcze 2x Gran Derbi.
Wczoraj w 1 połowie podobała mi się obrona. Atakowaliśmy trochę bez motywacji ale gdy rywal atakował to obrona nadspodziewanie dobrze się zachowywała. Maxwell nabiera też formy. No niestety chwaliłem obronę do 67 minuty. Szkoda bo Keita powinien przykryć rywala. Hmm co dalej Alexis dziś zagrał dobry mecz. Strzelał parę razy niestety rywale odbijali piłki albo bramkarz bronił. Wracał do obrony odbierał i nie pozwolił sobie odbierać piłek. Dobrze współpracował z Alvesem. Szkoda tylko że nie zdecydował się na drybling i przejście paru rywali. Nie wiem co się z nim dzieje. Odkąd wrócił z kontuzji nie ma już tego jego dryblingu lub np wkręcania zawodnika do ziemi. A to by naw wczoraj pasowało bo Messiemu nie wychodziły rajdy. Taa Messi, grał wczoraj tak jakby w reprezentacji. Zero motywacji niekiedy mógł oddać piłkę koledze itp wydaję mi się że Messi jest już trochę zmęczony.
Villa już coś lepiej ale dalej nie ma tej bomby. Liczyłem że zobaczę Cesca że może coś ruszy no niestety jak sie okazało jakiś drobny uraz. Podsumowując nie ma co się łamać. Real może się cieszyć ale niech ciągle mają na uwadze że jeszcze x2 Gran Derbi a to 6 punktów do odzyskania.
Teraz najważniejsze, żeby zawodnicy zmotywowali się i zaczęli się starać na wyjazdach.
0
No kuffa sypnij tą 3 czerwoną i kończ mecz -_-
0
Na prawdę dziękujemy sędziemu za wspaniałe widowisko które zabił w 1 połowie no nic. Szkoda bo liczyłem na ładny mecz.
0
szkutnik
Skąd info ???
0
Hahh nic nie było :D Hahah Di Maria jest lepszy niż Alves !!