kondziom96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to on jest tym wychowankiem ? Myślałem, że to inny obrońca Valenci :)
0
Wielka szkoda ale wiadomo City ma teraz szansę na puchary i zwycięstwa. Gdyby dalej cieniowało to pewnie Silva chciałby się przenieść gdzieś indziej.
0
Obczajcie tego młodego :) Stary filmik ale i tak kozacki.
0
Walcott jest dobry ale nie dla stylu Barcy. On kocha szybki futbol i grę z kontry. W stylu Barcy by się zgubił niestety :/
A co myślicie o Edenie Hazardzie z Lille ?? Jak oglądam jego grę to jestem pod wrażeniem. Przydałby się nam. jest dobry technicznie, podania też ogarnia. Tylko nie wiadomo czy wypali na boiskach hiszpańskich.
0
Hmm już myślałem, że Masche kontuzji się nabawił. A co do Cesca to słabo wyglądają te jego Pumy. Oby się na nich nie przejechał. Onie nie są tak przystosowane do podań jak jego stare Nike.
0
Nom troszkę lekceważący skład :/
Ale jeśli wyszlibyśmy w formacji 3-4-3 z najsilniejszym składem to wynik raczej taki jak z Osasuną :)
0
Bexley
Ale Silva gra nie tylko jako pomocnik. Może też występować jako skrzydłowy. Poradzi sobie nawet na ataku. Fantastycznie było by zobaczyć Silve. Może kiedyś do nas dołączy.
0
Też się z tym zgodzę :) Jest świetny.
0
Chodź Neymar znany jest z swojego "negatywnego" charakteru to ma on wielki potencjał. Dobrze drybluje i też precyzyjnie podaje. Od dawna marzę aby do Barcy zawitał ktoś kto aż do znudzenia drybluje. Ktoś taki podobny do Ronaldinho. Wiadomo Messi jest świetny, mija rywalów jak tyczki ale to dalej za mało. Neymar świetnie by sie sprawdził tylko szkoda że Santos dużo kaski rząda.
0
Xavi6
Nom oglądałem świetny mecz :) 6:1 dla City. Miazga ! Man City to moja x2 ulubiona drużyna, Oczywiście Barca na 1st !
0
Kuffaaa Messi DLACZEGO ?????????????????!!!!!!!!!!!!!
0
Jednak 3-4-3 tylko co robi Adriano na ataku ?? Wielka szkoda, że nie ma Alexisa :/
0
Szkoda, że nie pojawiają się już artykuły pt: " Taktyka w meczu z ..." dość fajne były te artykuły. Mam nadzieję, że niedługo będę się pojawiać tak jak dawniej :)
0
Może mi ktoś napisać kiedy w końcu wróci Alexis ?
0
Oby tylko grał w nich tak samo jak zawsze albo jeszcze lepiej :D:D Ale takie buty to przesada podobały mi się jego wcześniejsze żółte Adidasy.
0
A tak poza tym ..
Barcelona92
ja tak samo .. byłem od początku gdy zobaczyłem pierwsze info :) I tak samo czekam na te jego dryblingi, zwinność i szybkość :)
0
Wiadomo kiedy on w końcu wróci ? Kiedyś było info że szybciej zdrowieje i że za 3 tyg powrót czyli na dzisiejszy dzień jakieś niecałe 2 tyg. A ostatnio podczas konferencji lekarzy Barcy powiedzieli że są w połowie czyli zostały jeszcze 4 tyg. Może ktoś mi napisać dokładne info.
0
Nawet mnie tu nie straszcie że Messi przytył i że jest wolniejszy. Może po prostu gorszy dzień albo to przez brak Cesca.
0
Już dużo ludzi o tym pisało. Dużo strat, niecelnych podań i pełno spalonych. Liczę że po przerwie się poprawimy. A co do Messiego to nieźle tam kręci, lecz wolę gdy gra tak jak zwykle a nie jak "Cry"stiano.
0
Hmmm czy mi się wydaje cze to przez te nowe jego Pumy ??
PS. Hmmm widzę, że nowy wygląd strony :) Nawet nie wiedziałem ale stary wygląd był najlepszy. Mam takie pytanie zmieni się jeszcze coś czy nie ?
0
Dobry wynik tylko szkoda że kolejne trafienie samobójcze zamiast np. trafienia Messiego.
0
theadzio124
A może chodzi o to, że jest aktualnie najlepszym strzelcem Serie A ??
http://www.legaseriea.it /it/serie-a-tim/campionato-classifica/marcatori
0
No tak ale co to ma do Cavaniego ?
0
Liczę na bramkę Cesca ! i wygraną !
VV
Alves Puyol Mascherano Abidal
Xavi Cesc Thiago
Villa Messi Pedro
0
Ten z 18 przydałby nam się na obronie :D Mówię oczywiście i piłce nożnej :D
0
To też jest niezłe :D:D
http://www.you tube.com/watch?v=4PDZc4CJ1Cg&feature=related
0
leny
A to nie czasami Soriano zerwał więzadła ?? Wtedy gdy mieli jechać ta to turne po ameryce ?
0
Niech zmienia sobie jakie chce byle by grał tak samo albo jeszcze lepiej. Jak wiadomo Nike ma szeroki wybór. Te CTR które nosił są przystosowane do dobrych podania i kontroli nad piłką oby w Pumach pokazywał to samo :)
0
Zdecydowanie złe ustawienie. Pep przekombinował :/
Powinno być standardowe 3-3-4. I Villa z Thiago niech wejdą na boisko.
0
Alves na ataku hah :D Cesc z Xavim i Keitą w środku