kondziom96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się pytam.. gdzie jest Thiago i gdzie jest Villa ??
Według mnie Pedro nie jest w 100% formie .... A co do Keity i Busqeta to znaczy że będzie raczej obronne ustawienie. Nie spodziewajmy się 8:0 :P
Pewnie Cesc będzie z Pedro na skrzydłach, Messi jako środkowy/cofnięty napastnik. Co do pomocy to szkoda że nie ma Thiago. Obrona dla mnie gites :)
PS.
85 min Racing 0-0 Real.
0
Nolito się rozkręcił ale jak dla mnie za bardzo "żyłuje" :D
A co do Artety to wydaje mi się, że to dobre wzmocnienie pomocy :) W końcu Cesc i Nasri odeszli :D
0
Jeszcze Betis gra dziś. I już wygrywa 1:0. Więc na tą chwilę będziemy 3 w tabeli :)
0
Xavi6:)
Mou powie to co zawsze :D Czyli, że sędzia działał na korzyść Levante. A Crysiek to co zawsze że jest sławny, przystojny i bogaty hahah :D
0
Tak jest !!!!!!!! Levante
0
wysyp1
pewnie znowu coś mu "śmierdzi" :D:D:D
0
Z 3 doliczą :D:D
0
Niech już ta saga się skończy ... niby ma talent ale nie wiadomo jak będzie grał w Europie. Poza tym my tu nie potrzebujemy 2x Ibry. Jak dla mnie jest wielu lepszych i tańszych napastników w Europie.
Gdybym ja zajmował się transferami to ściągnąłbym L. Suareza albo Hulk'a lub Pato. Albo totalnie zaszaleć i kupić młodego gracza Ajaxu Eriksena. Chłopak jest szybki i ma dobrą technikę. Może grać w pomocy lub w ataku. Ciągle marze że kiedyś zasili on Barce. Szczególnie, że chce się przenieść do Hiszpanii.
0
Świetny mecz ! Nie chce mi się już liczyć tych słupków i poprzeczek bo aż żal Osasuny. Walczyli dzielnie do końca. Wspaniałe widowisko i oby takich więcej ! VeB!
0
v1shoR
Barca najwięcej wygrałą 18:0 a później z tym samym zespołem 10:1 :PP
0
Kurrrr kolejna poprzeczka Messiego.
0
Weźcie już skończcie o tym Villi. Gra jak gra i niech tak zostanie ...
Licze na 9:0 :D
0
Ja na miejscu Afellaya widziałbym tu młodego Eriksena z Ajaxu. Gościu jest świetny technicznie, strzela bramki i ma 19 lat.
0
Afellay gra słabo. Zero dryblingu. Niczym drewno... :(
0
Tak jest !! Messiash !! Hat Trick !
0
Brakuje mi tu Alexisa :/ Ciekawe czy pokazałby nowe sztuczki w tym meczu gdyby grał. Ale jeszcze Messi niech zaliczy hat-tricka i możemy kończyć :D
0
Nosz chole** kolejny spalony po akcji Alves-Messi.
0
Felu
Bo Barca ma odrobinę litości i współczucia :D A nie jak Real że do końca byle by wygrać jak najwyżej a i tak później dostać lanie od Barcy :D
0
Villa próbował strzelić tak jak z Realem :D:D
0
uffff już myślałem że 6:1. no i po co było ściągać Puyola ?? Ale wiadać że barca nie chce już bardziej skompromitować osasuny
0
p3rshing
A niby TVP i N'ka mają geniuszy przy micku :PP Każdemu może się zdarzyć pomyłka :D
0
Barca gra już na luzie. Chyba już im odpuszczą :D
0
Messi - Słupek i poprzeczka
Abidal- poprzeczka i wydaje mi sie że jeszcze ktoś tam miał słupek :D
0
No i kolejna poprzeczka :D Jeśli się nie mylę to były 2 słupki i 2 poprzeczki. I licząc to wychodzi 9:0 !!
Ale i tak jest świetnie. Manita w 1 połowie. VEB !
0
Gremlins
jedyne co brakuje C+ to LM. Ale według mnie może już niedługo postarają się zrobić własny kanał z tymi meczami. Bo jak na razie tylko N wykupiło prawa transmisji.
0
:D Ja mam cyfre z pakietem Canal + Kompakt :D
Ze sportowych mam Canal + Sport/HD, C+ Gol ale bez HD i C+ Weekend też bez HD. Ale czy HD czy zwykły i tak jest fajnie bo posiadam telewizor 42 calowy. W przyszłość zamierzam założyć N'ke dodatkowo by mieć LM :)
0
Hahahaha nie mogę :D:D diego "I Like It" :D
0
ja tam oglądam na Canal + Sport HD bo akurat będzie :D
Gremlins a jakie kanały zamówiłeś w HD ?
0
theadzio124
Zauważ że my prawie zawsze nie mamy akcji samotnych tylko takich gdzie włącza się cały zespół. I chodźby nie wiem jak szybkiego i technicznego zawodnika Guardiola by kupił to i tak zawsze ten zawodnik nie grałyby jak dotychczas.
0
Sory za Offtop ale muszę poruszyć kwestię stylu gry naszych napastników. A bardzie o to dlaczego mamy zero akcji ze speedem.
Powiem tak Barça posiada zawodnikow mogacych tak biegac jak Pato, sa to Sanchez, Messi, Afellay czy nawet Villa (pamietam jego gre w Valencii to byl inny Villa szybki zdecydowany skuteczny naprawde napastnik klasa swiatowa i to niemal w kazdym meczu), a wiec tak zmierzam do tego , ze do tego potrzebny jest odpowiedni trening (napewno nie taki jaki stosuje Barcelona: gra w dziadka ta ich tiki taka czy cos podobnego, poniewaz z tego nie wezmie sie takie przygotowanie motoryczne).
Barcelona nie jest odpowiednim klubem dla zawodnikow przychodzacych z innych zespolow opierajacych swoja gre na szybkosci i niech nikt nie mowi ze tak nie jest, przykladem tego sa zawodnicy typu Henry Villa i teraz niestety Sanchez po ktorym widac ze treningi Barcelony jemu nie sprzyjają. Pamietam tego zawodnika z gry w Udinese jego gra opierala sie na szybkosc, dryblingu, sile fizycznej oraz pressingu a w Barcy tak nie jest on powoli dopasowuje sie do zawodnikow Barçy czyli zwalnianie gry braku zdecydowania w pojedynkach jeden na jednego, nie stosuje juz takiego presingu z jakiego slyną wczesniej i to jest wlasnie spowodowane nieodpowiednim treningiem.
W takiej sytuacji nie pomoze Pato, tutaj potrzebna jest na pewno zmiana treningow kladaca wiekszy nacisk na przygotowanie motoryczne i to w polaczeniu z wysmienita technika jaka posiadaja pilkarze Barcelony daloby oczekiwany efekt.