0

Coś mi się zdaje że Atletico nie zakończy tego meczu w 10.

0

No i po meczu. Dziękujemy za zniszczenie widowiska. Już karny jest samą karą ale żeby walić od razu czerwoną ??

0

Mecz klasyk i był warty zobaczenia. Takie mecz no może ciut lepsze powinniśmy oglądać w finałach :) Na prawdę straszne emocje i walka do końca. Chodź było parę wpadek w naszym wykonaniu :/ Tak ustawienie . 3-4-3 jak już to kiedyś gdzieś napisał jest to ustawienie nie nadające się na kluby które się bronią, stosują pressing i wyprowadzają szybkie kontry.
Chodź w ataku gdy mieliśmy tego jednego zawodnika więcej dobrze nam szło. Milan w pomocy nie istniał a to zasługa Xaviego, Thiago i Cesca. Szkoda tylko bo ja bym widział kiedyś jeszcze Iniestę do tego :) Obrona jak zwyklę strasznie słabo chodź starali się nie powiem. Cały mecz można sklasyfikować jak klasyk i ważne zwycięstwo dla Tito !

0

lechu

Możecie kpić z niego że nie trafił ale to po prostu presja na jego barkach. Jeśli się zgra to zacznie dryblować i dobrze grać

0

Alexis się jeszcze rozegra. Wystarczy, że pogra jeszcze parę meczy i będzie 100% zgrany.

0

Cy wy chcecie od Alexisa ? Nie tylko on nie trafia -_- każdemu się może zdarzyć

0

Były jakieś zmiany w składzie Barcy ?

0

WTF ??? 3-4-3 na Milan ?? pep niech to szybko zmieni :////

0

A idzie coś oprócz transmisji na N'ce ??

0

A wie ktoś może czy na Sky Calcio na Cyfrowym Polsacie idzie mecz Barcy ? Czy wszystkie zakodowane ???

0

Masakra... jeszcze rok temu można było oglądnąć jakiś mecz Barcy na Polsacie a teraz jakieś gów** jest. Ok kluby z polakami w składzie ale to totalne badziewie :/ A Barca z Milanem to klasyk ja nie rozumiem tych ludzi.

0

O Xaviego i Iniestę nie musimy się bać ponieważ mamy w zastępstwie Cesca i Thiago. Ale mnie martwi kim zastąpimy Messiego ? Tak w ogóle zastanawiam się czy będzie ktoś taki z młodych co przerośnie Ronaldo i Messiego. I w jakim klubie ?

0

Najgorsze: Słaba dyspozycja Alexisa. I tyle w temacie :/

0

Powiem szczerze że dziś Cuenca drybluje lepiej niż Alexis :/ Masakra

0

No panowie kompresja i jedziemy z 5 !! Musi być dziś Manita.

0

Villa

0

Tak sobie przeanalizowałem i wydaje mi się że Alexis może nie jest jeszcze w 100% sprawny po tej 2 miesięcznej kontuzji. Albo też po prostu jeszcze nie zaaklimatyzował się w stylu gry ligi hiszpańskiej. No nic ja dalej czekam na jego popisy :) Ważne żeby był skuteczny i zeby nie tracił piłek :) VeB

0

FCB-kat

Właśnie ja też czekam aż Alexis zacznie grać tak jak w Unidese. Przecież to jest Chilijski Ronaldo. W reprezentacji potrafi przejść paru rywali niczym Messi. W unidese tak samo a teraz tak jakby nie chce dryblować. Nie wiem czy chce po prostu grać stylem Barcy czy coś. Ale poczekajmy ma jeszcze czasu na zaaklimatyzowanie się. Przecież ma potencjał na zostanie gwiazdą jak Ronaldinho :)

0

Szkoda, że Alexis nie szuka tych swoich dryblingów. Wydaje mi się, że za bardzo się wkomponowuje w styl Barcy. Alexis potrafi ale z jakichś powodów nie chce dryblować :////

PS. Pobanujcie tych debili co spamują linkami :)

0

szkutnik91

Zmiana Fabsa za Inieste i możemy liczyć na manitę :)

0

C+ Sport HD i lecimy :))))

0

Realista7

Ja też się pod tym podpisuję. David powinien grać na szpicy widać to po tym jak gra w reprezentacji. Ostatnio na skrzydle gra taki piach że patrzeć się nie da. Może Pep kiedyś ustawi go na próbę na środku.

0



Świetnie się zapowiada ten zawodnik :) Ale podobno Chelsea chce go wyciągnąć.

0

Tak Alba No.1 na zimę ale atak też bym wzmocnił. Hazard jest dobry ale Lille będzie chciało sporo kasy. Chodź pewnie sam Eden jest dużo tańszy. Szkoda raczej go City albo Chelsea wyciągnie. Jeśli się okaże że Neymar może przejść do Barcy to nie będę żałował że nie kupiliśmy Hazarda.
PS. A co sądzicie o C. Marchisio ??

0

A gdyby ktoś miał coś przeciwko Hazardowi lub uważał, że jest słaby to niech sobie poogląda filmiki na YT z jego umiejętnościami. :)

0

Tak ja chciałbym u nas zobaczyć Hazarda ! Tańsza wersja Neymara :D Świetnie drybluje i może wpasować się w nasz styl. A gdyby to nie wypaliło to jeszcze strasznie uwielbiam Claudio Marchisio :D Świetny zawodnik.

0

Ja mam takie małe pytanie. Ile oficjalnych meczu miał na koncie Scholes i Giggs ? Bo mnie to zastanawia. Jak na razie to takimi weteranami którzy grają są Lampard i Xavi.

0

V e B 96

Jak na razie Ryo niczego nie pokazuje w Arsenalu. Jedynie w reprezentacji. A w Arsenalu furory nie robi.

0

Tak czy siak potrzebujemy DM. Jeśli Keita zostanie to klub na tym nie straci. Wiele razy pokazał że jest potrzebny na tyłach jak i w ofensywie. A co do piłkarzy ofensywnych to ostatnio zainteresował mnie Claudio Marchisio.

0

A Suarez strzelił 4 gole dla Urugwaju. Ciągle się zastanawiam dlaczego on nie chciał przejść do Barcy :/ Przypomina takiego Ville z czasów z Valenci. Oglądałem 1 połowę meczu Urugwaj-Chile i było ciekawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?