1

@Eklerek wczoraj wrzuciłem przez przypadek film na canal + Paweł z Ursynowa. i tak mi się wkręcił retro klimat że dziś właśnie siedzę i słucham jakis totalnie niszowych utworów Noona ale na Eisa to bym nie wpadł. Puszczam cała płytke ;)

2

@Toretto No co Ty mamy kiepską sytuacje finansową i problem z limitem płac? Nowe, nie słyszałem. Dzięki.

1

@LionelM95 chyba tak, nick był cos tam z włoskim plackiem kojarzony if u know what i mean

1

@Giwera to jest ta różnica, te detale (pomiędzy nami a takim PSG) że u nich w meczu z silnym rywalem (z którym przegraliśmy) wchodzi gościu z ławki i niemalże w pojedynke robi mecz, a już na pewno w pojedynkę jeśli mówimy o w/w golu. My mamy tylko Yamala do takich akcji, nie mówiąc o Rafie który przygasł, Lewym, i o ławce która nie istnieje może poza Olmo..

3

@buglikos na bank bramkarz coś odwali, albo obrońce odetnie i wystawi Viniemu do pustaka ;)

1

Ależ Kwara to wsadził...

0

@Barceloniarz987 jeszcze niedawno to Real nie miał a tu taka niespodzianka

1

@Safrani :) jakoś to przeżyję ;p

1

@Safrani no zasuwał ładnie jak na białasa. Będę miał go na uwadze.

1

jak Wam się podobał wczoraj Lewis Hall (we wczorajszym meczu)?

2

@Who_you_mam moja ocena była taka: wuja graliśmy ale strzelamy w ostatniej sekundzie, co ja na to mogę , życie.

1

@Safrani a na poważnie to jak wiadomo każda z marek ma swoje lepsze i gorsze produkty, czyli jw. wszystko jedno ;p

1

@Safrani ehhh ta dzisiejsza młodzież na forum musi pytać nawet o akceptację jaką firmę odzieżową wybrać. Oczywiście - najdroższa.

1

@Safrani wiedziałem że to powiesz ;p

1

@Safrani czekaj bo zaraz Cie ktoś poprawi : https://zapodaj.net/plik-lLsjxcI5Ra ;)
Nie no rozwala mnie to, podam przykład nawet Twój. Zakładasz temat jakie buty kupić, 100 odpowiedzi, zakładasz temat o długim oczekiwaniu na wizytę lekarską i słabej kondycji służby zdrowia, od razu jesteś strofowany że chyba żyjesz w innym świecie i nie ma prawa Cie to dziwić :D i w ogóle słabiutko z edukacją :D wspaniała LR ;)

0

@escarabajo człowieku powiem Ci tak, borykam się z dosyć poważnym choć zaleczonym problemem zdrowotnym, byle przypadkowy człowiek raczej nie robi sobie badań genetycznych. Mógłbyś na to wpaść i tutaj edukacja nie zawiodła po prostu intelekt, dedukcja. Poprawiłeś mnie, poczułeś się lepszy, ważniejszy. Fajnie, tobie również miłego dnia. celowo z małej ;)

3

@Toretto "wow rok 2026 a ludzie zdziwieni..." błedne wnioski wyciągasz piszac o ZDZIWIENIU. Jest to wredne , sugerując jakbym się dopiero obudził i jeszcze sie tego wypierasz, wspaniały charakter. Pozazdroscić. nie jestem zdziwiony, co najwyżej utwierdzony w rozczarowaniu, tyle ;) czasem lepiej nie komentować jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, wpis przydługi a zero konkretów poza emanowaniem zgryźliwością.

0

@escarabajo serio? skąd w tobie chłopie tyle jadu ;)
@Toretto to samo pytanie do Ciebie, ja prdl pozdro ludzie miłego słonecznego dnia ;)


8

zrujnowana służba zdrowia w pigułce. Półtorej roku czekam na badania genetyczne, miałem mieć 16.03.26 ale właśnie zadzwonili że z przyczyn niezależnych ode mnie przekładają na 27.05 czyli o kolejne dwa miesiące.

Zapewne znajomego trzeba wcisnąć. K*wa hit..

0

@LukaszFan nie ma szans, Yamala i Rafe jeszcze sobie wyobrażam ale nie oni, no nie ma szans.

0

@Eklerek Ci z Totenhamu chyba takszybko nie biegają jak z NEwcastle...i jak Ci z Atletico (odnoszę się do meczu z nami)

0

@Fantastyczny Chłopiec mecz z atletico był chyba równie najgorszy. Top 2. Szkoda że oba są w tak niedalekim czasie, co świadczy o naszej formie bądź o naszym miejscu w szeregu...

1

@gaucho104 no zgoda, problem że wszyscy oddychali już rękawami i tu jest problem i przepasć fizyczna.

1

@gaucho104 trochę to wyglądało jak mecz juniorów z seniorami ;) niedość ze takie wątłe chłopczyki gdzie paradoksalnie najmniejszy z nich (Pedri) najwięcej walczyl z wielkimi brytolami to jeszcze biegaliśmy jak chłopaki z na prawdę kilka lat młodszej klasy. Oni nas obiegali po prostu, tu nie było jakiejs wirtuozerii.

2

@Irmscher10 z tymi kodami zdaje się że nie jest tak jak piszesz, z tego co pamiętam z rok/półtorej temu Wolski wyjaśniał to że niby nie ma ryzyka i uzbrojenie amerykańskie jest w pełni nasze i używalne w 100% przez nas, ale... oczywiście zostawiam gwiazdkę, może jest jakis utajony mechanizm, na tyle nie jestem w temacie.

0

@Frimpong no straszne rzeczy ;)

1

jak stać sie memem... memiarska inteligencja Araujo.

0

@Gujane dawno takiej niesprawiedliwości nie widziałem haha

1

@turhiay oni już nawet nie chcieli tego grać , kurwa co za FART

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?