o0Kuba0o
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupili by lepiej bramkarza do pierwszej drużyny.
0
Czuję że Villa poradzi sobie w Atletico i odbuduje swoją formę :)
Powodzenia David :D
0
Cieszę się że są tacy kibice jak ty :) Po mimo że kibicujesz Realowi umiesz okazać szacunek Barcelonie i piłkarzom związanym z tą drużyną. Mało takich kibiców się spotyka. Częściej masę sezonowców jadących równo po rywalach.
Szanuję Real bo to równie wielki klub. Ostatnio między Barcą a Realem dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji i momentów, ale mam nadzieję je z odejściem Mou sytuacja się zmieni :P
Piona dla Ciebie i oby więcej takich kibiców :)
0
Ładnie Henry zrobił Javiera ;p Świetny napastnik :)
0
32 miliony za 19 latka który zagrał kilka dobrych spotkań to jakiś absurd.
0
Miala być odpowiedz do komentarza kubax911 ;p
0
Wróci, wróci. Za kilka lat za ok 50 mln. O ile w ogóle odejdzie, bo to też nie jest na 1oo% pewnie. Więc nie ma co na zapas myśleć o tym czy wróci czy nie.
0
Najlepszym kandydatem na miejsce Xaviego jest Fabregas. Jestem wielkim fanem Xaviego i uważam że i tak teraz dużo wnosi do drużyny. Jednak nie ma co ukrywać że się starzeje i ktoś będzie musiał go zastąpić. I najlepszym kandydatem jest Fabs. W Arsenalu był najważniejszym zawodnikiem. W Barcelonie pełni mniej ważnie role i nie jest piłkarzem tak liczącym się. Ale to wszystko dlatego że Fabregas co mecz ustawiany jest na innej pozycji. Gdy zacznie grać regularnie na pozycji pomocnika u boku Iniesty to jego gra będzie zupełnie inaczej wygądać. Możecie się nie zgodzić ale Fabregas > Sergi Roberto.
0
Chodzi o sam fakt że Messales sprzeniewierzył majątek Eto'o.
0
Jeśli wymogiem Instagramu było kwadratowe zdjęcie i kogoś musieli usunąć to nie dziwie się że był to Thiago. Bo kogo jak nie jego? Po mimo wielkiego talentu Thiago nie jest tak ważną postacią, wręcz ikoną klubu tak jak pozostali na tym zdjęciu. I nie ma tu się co doszukiwać powiązania z tym że Thiago może odejść. No bo kogo mieli wyciąć ? Nasze największe ikony klubu ?
0
Nie rozumiecie tego że Tito docenia że piłkarz który gra na pozycji napastnika umie się wrócić, powalczyć o piłkę, wspomóc swoją drużynę w defensywie ? Jest masa piłkarzy którzy po stracie piłki nawet nie pomyślą żeby się wrócić. Nie chodzi tu o grę w defensywie, tylko zwykły powrót za piłką i wypracowanie gry z kontry. A takowa gra bywa bardzo niebezpieczna dla rywali.
0
Pewnie by się przystosował. Nie wątpię. Ale transfer kolejnego napastnika nie jest priorytetem. W tym roku kupiliśmy Neymara, który prawdopodobnie zostanie jedną z gwiazd zespołu. Mamy Messiego. O jego talencie, klasie i umiejętnościach wypowiadać się nie muszę. Jest najlepszy i koniec kropka. A przecież mamy jeszcze Alexisa sprowadzonego rok temu. Co prawda nie spełnił tak do końca tego co od niego oczekiwano, ale kto wie może w następnym sezonie będzie w wysokiej formie i pokaże co naprawdę potrafi. A nie możemy zapominać także o Pedro i Tello. Dlatego też nie ma co zastanawiać się nad kolejnym napastnikiem tylko zakupić naprawdę dobrego obrońcę.
0
No dobrze, ale chyba nie można się ze mną nie zgodzić. Jednak że przy ewentualnym transferze, kiedy to załóżmy sam Silva chciał by przejść, PSG nie odda go za tą kwotę. Zażąda sporej sumy. Może trochę głupio napisałem. Ale wiadomo o co chodzi.
0
Każdemu się może zdarzyć. W przypadku Villi nie można podważać jego umiejętności strzeleckich. Chyba to że jest on najlepszym snajperem w historii reprezentacji Hiszpanii o czymś świadczy.
0
Coś czuję że 32 mln nie wystarczą. Po co PSG miało by puszczać filar swojej obrony za tak śmieszną jak dla nich kwotę. Nie ma co ukrywać. Oni raczej pieniędzy nie potrzebują.
0
Patrząc na poczynania naszych napastników w tym sezonie można by nigdzie Bojana nie wypożyczać ani sprzedawać. Z przyjściem Neymara zaostrzyła się rywalizacja o miejsce w ataku. A wydaję mi się że Neymar rozegra kilka spotkań, pokaże na co go stać i stanie się nietykalny na swojej pozycji.Zostaje więc jedno miejsce gdyż Messi także pierwszą jedenastkę ma gwarantowaną. No ale kto wie, może Bojan pokonał by w rywalizacji Alexisa oraz Pedro i to on był trzecim podstawowym napastnikiem.
0
Wcale nie głupi pomysł. 3 miliony to nie dużo. Lepszy niż Reina zdecydowanie.
0
Niech się MU nie martwi :P Barca, mam nadzieje, kupi Ter Stegena. A co do Reiny to nie rozumiem czemu nawet o nim myślą. Na razie jest jeszcze VV. Trochę jego przyszłość jest nie jasna. Szkoda, bo jeśli było by wiadomo na 100% czy zostanie lub czy odejdzie można by już ter Stegena sprowadzać w najbliższym okienku. A tak kupno i wypożyczenie do klubu w którym obecnie gra.A Reina jest nam w ogóle nie potrzebny. Wiek ma, bramkarz z niego średni. Bramkarz musi być mocnym ogniwem w drużynie. A nie czasami jak w przypadku Valdesa, że jedna kontra, jeden strzał na bramke Barcy kończy się golem. W wielu meczach to zaobserwowałem. Barca dominuje i mecz wygrywa po np 5-1. Właśnie ten jeden gol padł po jednej kontrze i jednym celnym strzale.
0
Bo niestety polska liga to za przeproszeniem zadupie całego piłkarskiego świata :P
0
Co robi tam Pedro rzekomo wart 28,7/33,3 ? :P
0
Iniesta 41/47 ? Gdzieś czytałem że jest wart około 80 mln.
0
Jeśli chce jak najlepiej dla Barcy to powinien odejść. Jeśli wypełni kontrakt nie dostaniemy za niego ani grosza. Tak przynajmniej dostalibyśmy pieniądze za które moglibyśmy zainwestować w nowego bramkarza. Troszke robi nam pod górkę.
0
Bardzo dobra wiadomość. Potrzebujemy młodego perspektywicznego bramkarza a nie Reine która ma już swoje na karku, i wcale nie jest też jakiś super dobry.
0
A może w ogóle się w tej kwestii nawet nie wypowiadał że chce odejść ? Może to wszystko sobie zmyśliła prasa żeby wywołać kolejną sensację ?
0
Taki typ napastnika. Są tacy którzy sam na sam nie umieją strzelić. A Lewy potrafi czasami strzelić coś z niczego. Trzeba to docenić.
0
Pamiętaj o Cescu, który w razie wzmocnienia ataku będzie występował jako pomocnik. Teraz jest różnie, pomoc/atak. Lecz jeśli przyjdzie Neymar to Cesc trafi na pomoc właśnie w miejsce Xaviego. Będzie mniejsza walka o pozycję w pomocy. Teraz podstawa to Iniesta & Xavi. Ale jak Xavi skończy karierę bądź będzie ją kontynuował ale nie będzie grał tyle to myślę że właśnie Fabs go zastąpi.
0
Geniusz Tito. Bocznego obrońcę na środek dawać. Jeszcze jak widzieliśmy w wielu meczach Adriano dobrze sprawuję się w roli skrzydłowego przy jego wyjściach do przodu. Ale geniusz Tito podetnie mu skrzydła i wpakuje na ŚO.
0
Kto by nie chciał ich zobaczyć w jednej drużynie :)
0
To pożegnajmy się z transferem dobrego obrońcę na Camp Nou. Silva wydaje się być nie do wyciągnięcia. Mam nadzieje ze się mylę gdyż takiej klasy obrońca by sie nam przydał. Ale zamiast poszukać na rynku innych jakościowych piłkarzy głównie interesują się Silvą. Przyjdzie co do czego nie nie sprowadzą nikogo kto by mógł wzmocnić obronę tylko pewnie jakiegoś średniaka za którego będą się modlić żeby się sprawdził, a nie był kolejną transferową klapą.
0
Z tego co wiem to Luiz w Chelsea gra od 2011 roku a Mou trenował ten klub w latach 2004–2007. Wiec raczej Mou nigdzie Luiza nie dawał.