0

Następnym razem pisz troszkę bardziej składnie. Ciężko się to czyta :) Bez napiny ;p

0

WIesz... woleli grać duetem Xavi & Iniesta. NIe przeczę, Ozil jest dobry, nawet bardzo dobry. Ale do naszego stylu bardziej pasuje Xavi który znakomicie rozgrywa. A o Iniescie to już ani nie mówię bo jest najlepszym pomocnikiem świata w tej chwili. Nie ma zawodnika na świecie który by mógł zastąpić Inieste w Barcelonie :)

0

Mogła ale nie kupiła. Tyle w temacie. Pomocników to my akurat mamy genialnych. Pewnie i tak siedział by na ławie. Bo może grał by za Iniestę czy może za Xaviego ?

0

Nie zgadzam się co do Xaviego. Wiem wiem, młody już nie jest, ale jednak Thiago nie potrafi zagrywać tak jak on, nie ma takiego przeglądu pola, nie umie tak "dyrygować" formacją obronną jak i całą drużyną. Póki Xavi ma zdrowie żeby grać nie można o nim mówić zmiennik. Jak taki piłkarz jak Xavi może być zmiennikiem ?! Brednie. Jeśli nie starczy mu kondycji, niech odpoczywa. Może nie będzie już grał większości meczy. Czasem będzie musiał odpocząć. Wtedy szanse dostanie Thiago. Ale zmiennik ? Litości...

0

A ja jakoś nie widzę na to wszystko kasy...

0

Fajnie było by go sprowadzić na Camp Nou. Jednak PSG pewnie zażąda za niego grubej kasy. I boję się jednego. Że pod koniec i tak negocjacje szlag trafią, bo nas na niego nie będzie stać. Hummels się rozmyśli i zostanie jeszcze w BVB. Szczególnie że sa w finale LM. I przed nosem nam uciekną dwaj światowej klasy obrońcy i koniec z końcem w akcie desperacji i rozpaczy ściągniemy jakiegoś średniaka. Byle by tylko kogoś kupić i "wzmocnić" obronę. Więc albo niech wyłożą kase i kupią Silve, albo niech kupują Hummelsa.

0

Normalnie bym był za sprzedaniem Bojana. 5 mln do może nie dużo ale nam przydadzą się każde pieniądze. Ale patrząc ostatnimi czasy na nasz atak tak sobie myślę czy może nie było lepiej go jeszcze zatrzymać. Chociaż ma nadzieje ze w następnym sezonie Pedro i Alexis sie przełamią i pokażą na co tak naprawdę ich stać :)

0

Chyba w skali na 10... Wiadomo cieszymy się z wygranej ligi i to bardzo :) Ale jednak co do LM to lepiej zapomnieć.

0

barcawooorld

W roku 2007 został całkowicie oczyszczony z zarzutów :)

0

PatrychoO

Lepiej Iniesta w ataku niż bezproduktywny Pedro czy Alexis. Ale zgadzam się z Tobą. Mamy jeszcze przecież Ville i Tello. Którzy jak dla mnie powinni grać w podstawowym zamiast Pedro czy Alexisa.

0

tomas79

Co ty w ogóle piszesz ? Mou w Barcy ? A kto by tu chciał tego chama. Bo na pewno nie ja.

0

Wcale bym się nie zdziwił gdyby Villa odszedł. Taki piłkarz jak on potrzebuje gry. W Barcy dostaje malutko minut a w innym klubie mógł by pokazać swoje umiejętności. I wcale nie w słabszych klubach tylko też rangi światowej. Strasznie mi szkoda że David nie dostaje tyle minut ile powinien. Fakt, nie gra ostatnio na najwyższym poziomie ale daje drużynie więcej niż Pedro czy Alexis. Gadają że jest im potrzebny. To dajcie mu szanse a nie trzymajcie go na ławie. Marnuje sie tylko podczas gdy Pedro/Alexis biegają po boisku i tylko wywierają pressing na innych no bo tak naprawde to co oni robili w tym sezonie ? Nic.

0

Niestety mecz z Bayernem mówi wszystko... Rozumiem przegrać, ale nie 0:7 w dwumeczu. Ewidentne słabszy sezon drużyny jak i trenera. Gdyby nie geniusz Messiego ani nie chcę myśleć jak by wyglądał cały sezon w wykonaniu Barcy.

0

Opera mydlana pt. "Neymar w Barcy"... Mam nadzieje chociaż że to będzie dobry i opłacalny transfer.

0

Dla mnie sytuacja związana z Hummelsem jest co najmniej dziwna. Potrzebujemy dobrego obrońcę gdyż nasza obrona niestety do najlepszych nie należy. Mamy możliwość kupna właśnie Matsa, którego uważam za dobrego i solidnego zawodnika który w dodatku jest młody. Kosztować trochę nas będzie no ale żeby mieć kogoś dobrego trzeba zapłacić. Tito woli Silve, który w PSG zarabia sobie grubą kasiore i za transfer też napewno zaśpiewają cenę za niego taką że nas po prostu nie będzie stać. Polityka transferowa Barcy mnie czasami przeraża.

0

Xavi jest ikoną tego klubu. Powinien w nim zakończyć karierę. Jest może i już słabszy kondycyjnie ale jest jednym z niewielu piłkarzy który posiadają taką precyzje podań. Przyznaje wiek ma, ale to nie znaczy ze musimy go sprzedawać. Może na grę cały sezon w podstawowym siły mu nie starczy, ograniczy trochę swoje występy, ale zostać musi. Barca mes que un club i nie można patrzec na zyski które dostał by klub z jego transferu.

0

Powinni go sprzedać, fakt faktem weteran Barcy, sentyment i te sprawy. Ale jeśli zdecydował się już odejść rok wiecej czy rok mniej w Barcy już nikogo nie zbawi. A tak za pieniądze pozyskane z transferu VV można by przeznaczyć na zakup nowego bramkarza. Tylko litości, nie Reine.

0

No bo po co wydawać grube miliony na porządnego bramkarza jak można kupić słabego Reine po taniości ? To są właśnie świetne "wzmocnienia" ,kupmy kogoś gorszego niż mamy. Jeszcze kilku tanich i młodych i niedoświadczonych bo przecież nie ma tyle pieniędzy... Eh czasami polityka transferowa FCB mnie przeraża. Sprowadzić kogoś sprawdzonego. Zamiast Neymara do ataku spróbować wyciągnąć Aguero. Może i droższy ale sprawdzony. Neymar może być gwiazdą, może, ale nie musi. Tak samo było w przypadku Alexisa.

0

W meczu z Bayernem to cały zespół cieniutko się prezentował. Nie ma co winić Inieste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?