o0Kuba0o
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mogę się mylić ale wydaje mnie się że 1.
1
To dobrze wiedzieć że nie można wyrazić swojej opinii :)
0
Fakt że o Lewandowskim możemy powiedzieć że jest w tej w czołówce jeżeli chodzi o napastników ale z tym TOP 3 to chyba trochę przesada.
0
Moim skromnym zdaniem jednak jest. Zobacz ile lat Alves gra już w Barcy. Zna na wylot styl gry. Nie boi się podłączać do ataku. Jest zgrany z kolegami z drużyny. Fakt, jego wrzutki strasznie nie celne ale patrząc na Douglasa ja się tam cieszę że Alves jeszcze gra w Barcelonie. Wiadomo że po jednym meczu nie mogę go ocenić ale widać było że boi się wziąć na siebie trochę odpowiedzialności i ruszyć do ataku. Zawsze piłę oddawał do kolegi obok. Trzeba pamiętać też że nie jest to piłkarz światowego formatu. Przyszedł chyba jako zapchaj dziura i nie jestem pewien czy się zaadoptuje i sprosta poziomowi tej ligi a w szczególności poziomowi Barcy. Co do Montoyi to uważam że powinien więcej grać, rotacja na tej pozycji przydała by się większa ale jednak ja bym tam Alvesa tak od razu nie wypychał na bok.
0
Śmieszna sytuacja, jeden z najlepszych piłkarzy świata gra w Barcy B przeciwko jakimś pachołkom z repry Indonezji i to jeszcze U-19 xD
Chcieli chyba tym młodziakom umilić towarzystwem Suareza no i Vermy bo przeciwko takim piłkarzom mogą wgl nie zagrać już :P
0
Bo np. KOKE sam odrzucił ofertę Barcy. Hm to pewnie dla tego go nie sprowadzili.
0
Klasowi zawodnicy nie chcą do nas przychodzić? A co powiesz o kilku ostatnich transferach takich jak Ney, Suarez, Rakitić, Sanchez, Fabregas. A co do Benati to tak jak ktoś wcześniej powiedział trener po prostu go nie potrzebował. Jedynym zawodnikiem który nie chciał przejść do Barcy w tym okienku to był Koke.
0
Roni robił z piłką co tylko zechciał. Messi może o tym tylko pomarzyć. Nie było i nie ma piłkarza który potrafiłby robić takie rzeczy co Ronaldinho. Nawet CR7 to nie ten poziom. Fakt, Messi strzela więcej bramek ale nie ma tej magi.
0
Marquinhos nie, Mathiieu nie. Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy się bez żadnego wzmocnienia w defensywie na nowy sezon. Powinni teraz poszukać innych obrońców, możliwych do ściągnięcia a nie walczyć o niemożliwe.
0
Mając VV raczej nie sprowadzali by Bravo z powodu jego wieku. Raczej kupili by tylko ter Stegena.
0
Fakt że Messi biega tyle co nic ale wystarczy jedna akcja i potrafi odmienić losy meczu. Ale znajdujesz do każdego z tej trójki jakieś argumenty przeciwko temu żeby grali w podstawie. Uczepiłeś się Neya że gra za nazwisko. A kto pod nieobecność Messiego brał na siebie odpowiedzialność ? Jest młody, w Barcelonie dopiero rok. Uczepiłeś się też Suareza, nie wiem z jakich przyczyn. Że kosztuje kupe hajsu i tylko dla tego będzie grał. Kosztuje tyle bo jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Podaj piłkę Suarezowi, on strzeli gola. Podaj może więcej argumentów dlaczego ta trójka jest taka beznadziejna. Na razie odpowiedziałeś tylko odnośnie Messiego jednym słabym argumentem. Piłkarz bijący rekordy jeden po drugim. Gra fenomenalnie na najwyższym poziome od kilku lat. Może po prostu jest wym wszystkim zmęczony ? Trochę przerwy by się przydało. Kiedy gra się niesamowicie jest sie na szczycie, każdy Ci kibicuje. Opuścisz trochę poziom zaraz miesza się Ciebie z błotem. Popatrz na niego na przestrzeni całej kariery. Ma siedzieć na ławie bo mniej biega niż kiedyś ? Absurd.
2
Czyli rozumiem że Messi gra już tak fatalnie że pierwszy skład dostaje za zasługi tak ? Nie ważne że w "słabszym" sezonie strzela i tak o wiele bramek niż inni napastnicy w życiowej formie. Może lepiej go sprzedać ? Niech idzie gdzie indziej, i poprowadzi nowy klub do wielu wielu zwycięstw. Następnie Ney. Lider reprezentacji. Potrafi brać na siebie odpowiedzialność. Za kilka sezonów obstawiam że zostanie liderem Barcy. Chłopak z takimi perspektywami że drugiego takiego na razie chyba nie ma. Właściwie to nazwiska jako tako wyrobionego nie ma. Jest po prostu genialny. A Suarez ? Ponad 30 goli w sezonie. Sadzi bramki dla LFC jedna za drugą. I będzie grał tylko dla tego że dużo kosztował ? Nie obraź się ale bredzisz. Zero obiektywizmu. Jakieś chore uprzedzenie do każdego z tych zawodników. To kogo widzisz w ataku ? Pedro, Tello i nie wiem Krkicia ? Rozumiem że Alexis jest w fantastycznej formie i też mi go jest szkoda jeżeli miał by sie marnować ale takich bredni nie da sie czytać.
9
Ważne że strzela bramki. Samym bieganiem meczu się nie wygrywa.
1
Na pewno Bayern by się zgodził.
1
Mam nadzieję że to tylko wymysł prasy. Transfer Kroosa jak najbardziej na tak, lecz nie kosztem Alexisa.
2
Właściwie to dlaczego mieli by obniżać cenę. Ten zawodnik jest im potrzebny. Oczywiście, każdy jest do wyciągnięcia za odpowiednią kwotę. Na pewno nie pozbędą się swojego najlepszego zawodnika po taniości.
1
Zapowiada się ciekawa rywalizacja pomiędzy Bravo a ter Stegenem :)
1
Nie ma to jak porównać Messiego z Cuencą. Ale co do tego że szanse powinien dostać to się zgadzam.
25
Szkoda że jego kariera w Barcelonie potoczyła się tak a nie inaczej.
1
Właściwie to na jakiej podstawie stwierdziłeś że za nim tęsknie? Może trochę w tamtym komentarzu gloryfikowałem Xaviego, ale starałem się zachować obiektywizm i tylko stwierdziłem dla czego ludzie za nim tęsknią. Nie zauważyłem żebym napisał że ja za nim tęsknie. Pewnie, szkoda że odchodzi i z tego powodu oczywiście towarzyszą mnie pewne emocje, ale tęsknota jest tu trochę przesadzona jeżeli odnosimy się do mojej osoby.
1
Jeśli widzisz gdzieś w moim komentarzu płacz to sobie go przeczytaj jeszcze raz. Aż do skutku. Sentyment, owszem. Ciężko nie mieć sentymentu do piłkarza który tyle dał klubowi któremu kibicuję. Podjął taką a nie inną decyzje. Jego sprawa. Oczywiście że oczyszczenie drużyny dobrze wpłynie dla tego też min. jestem za transferem Kroosa. Oczywiście, świeżość w drużynie jest bardzo ważna. Taka Barca jaką mieliśmy okazje oglądać funkcjonowała długo i czas na zmiany. Nie piszę przecież czegoś w stylu "aa Xavi musi grać dalej, żadnych nowych piłkaży, trzeba kontynuować dalej koncepcję Pepa". Widzę że nie bardzo czytałeś ze zrozumieniem.
1
Komentarz bez jakiegokolwiek sensu. Drażnią mnie takie komentarze. Tu nie ma znaczenia ostatni sezon czy dwa sezony. Tu teraz chodzi o całokształt. Toni może być w jakimś stopniu zastępcą Xaviego na lata. Nie chodzi o to że teraz nagle ludzie za nim tęsknią. Chodzi o jego całą karierę. Bo takiego rozgrywającego może nie być prędko. Fakt, ostatnio hamował grę. Ale jeden sezon przy całej jego karierze to nic. Teraz jego odejście do innego klubu czy już nie długo stało się faktem. No i kto go zastąpi ? Nikt, bo jest on niepowtarzalny. Z odejściem Xaviego kończy się jakiś epizod. Właściwie każdy jest jedyny w swoim rodzaju i nie można go zastąpić.
8
Na obronę przyjdzie czas. Kroos też jest potrzebny. Trzeba zapełnić lukę po Cescu i Xavim. Na razie przyszedł tylko Rakitić. Wiem, mamy Roberto i Rafinhe. Są młodzi, dobrzy, perspektywiczni ale póki co jeszcze nie są piłkarzami wybitnymi jakich ten klub potrzebuje.
1
Bardzo dobrze. Oby ten transfer doszedł do skutku. Potrzebujemy w Barcy kogoś takiego.
0
Nie ma na co czekać. Do tego czasu to już dawno będzie zawodnikiem Realu.
0
To jest już po prostu śmieszne. Jeżeli zarząd bierze pod uwagę sprzedaż Alexisa to powinien ustalić cenę. Oficjalnie zażądać te ok 50 mln. Jeśli nie chcę go sprzedać to też powinni wystosować specjalny komunikat,a nie żeby do Barcy wpływały takie śmiesznie niskie oferty. Podsumowując to jest jakiś absurd.
0
Jest spokojny, fakt. Ale nie rób z niego jakiejś ofiary co by nie umiał nic nikomu powiedzieć. Nie należy do ludzi agresywnych ale to nie znaczy że nie nadaje się na kapitana. Moim zdaniem oceniasz go zbyt krytycznie pod tym względem.
1
Nie neguję tego czy napisał prawdę czy nie. Poziom jego wypowiedzi jednak pozostaje wiele do życzenia. Ja rozumiem że nie jesteśmy na forum dyskusyjnym polonistów jednakże chyba jakiś poziom wypowiedzi wypadało by zachować. Co do treści o obronie się naturalnie zgadzam. Raz działa raz nie. Ale co do pomocników to już lekka przesada.
0
Ronaldinho może niech z powrotem sprowadzą. W sumie i tak potrzebujemy jeszcze jednego pomocnika :)
0
No niech nie przesadza z ta masą bo skończy jak Hulk...