0

Jednego nie rozumiem. Xavi zawsze chciał zakończyć karierę w Barcelonie. Enrique sam powiedział że uważa go za kluczowego dla gry drużyny i atmosfery w szatni (o ile informacje wymienione w w/w artykule są prawdziwe). Więc szanse na grę by miał. Może nie grał by już tak regularnie ale z drugiej strony zakończyć taką piękną karierę w klubie których barwy reprezentuje przez całe życie chyba więcej znaczy niż pogranie sobie jeszcze rok może dwa lata w podstawie jakiegoś arabskiego klubiku.

0

Już widzę jak Barcelona wykłada na stół taką kase...

2

Sam chciał odejść.

0

Co innego jest jak został by w klubie i mniej grał a co innego jak legenda tego klubu odchodzi do jakiejś nie liczącej się w świecie piłki nożnej arabskiej drużyny.

0

Na prawej póki co jest Alves i Montoya. Co do Alvesa to jego przyszłość nie jest do końca jasna ale jeśli zostanie to będziemy mieli nadmiar bocznych obrońców.

0

Pisać coś muszą. Ale fakt że widział bym go w Barcy to druga sprawa. Powinni się nim zainteresować.

0

Przecież on nie gra z "dziewczynkami". Zresztą jeśli już kupować napastnika to lepiej powalczyć o Suareza.

3

Kocham te oceny zawodników na przestrzeni jednego meczu.

0

No tak. Jeśli nie da się wyciągnąć młodych dobrych zawodników to próbuje się sprowadzić kogokolwiek. No bo obrońca potrzebny nam od zaraz. Dlatego żeby nie dać plamy na całej linii zarząd będzie próbował pozyskać każdego.

0

A może warto się zainteresować Suarezem.

0

A co to ma w tym momencie do rzeczy ? Pep to były trener Barcy. Teraz rządzi tu Enrique, który raczej nie będzie drążył filozofii Guardiolii.

0

Są oczywiście i argumenty za i przeciw. Z jednej strony plan jest taki żeby drużynę odmłodzić. Sprowadzając 33 latka raczej to idzie w drugą stronę. Ale też patrząc na to że przyszedł by całkowicie za darmo to też jest jakaś opcja. Tylko pytanie czy jest nam on potrzebny ? Na lewej mamy Albę i Adriano. Więcej raczej nie potrzeba.

1

Alexis, kolejny nie doceniany piłkarz w Barcelonie. Ze względu na styl tego klubu chłopak się tak z leksza marnuje i nie pokazuje togo co tak na prawdę umie. A umie dużo. Potrzebne zmiany, nie tylko zawodników ale także taktyki, stylu, bo tiki-taka niestety już nie jest efektywna, pozostała tylko efektowna, chociaż czasem irytująca. Potrzebna jest szybsza gra, gra z kontry. A nie klepanie piłki bez skutku i czekanie na błąd obrony i wjazd z piłką do bramki. No i strzały z dystansu. Ot co potrzeba Barcelonie w przyszłym sezonie.

0

Powinni walczyć i naciskać o transfer Reusa. Sądzę że na pewno chciał by grać dla Barcelony. A transfer jest nie możliwy tylko w tedy jak ani zawodnik nie chce odejść od klubu ani klub nie chce się pozbyć zawodnika. W tym przypadku BVB nie chce go sprzedawać ale jak sam Reus by chciał przejść to nigdy nic nie wiadomo. Także do roboty drogi zarządzie.

4

Można więc wyciągnąć wniosek że Xavi jest niezastąpiony ;)

1

No to widzę wielkie zmiany w klubie. Jak na razie to większość odchodzi a transferów do nas nie widać. Brawo, brawo, jak tak dalej pójdzie to może powalczymy o Ligę Europy...

1

Jest w cieniu innych graczy. Przywiązany do swojej pozycji, nie ma tyle swobody na boisku ile powinien mieć. Jego przyszłość nie jest do końca pewna. Tak, u nas nie jest gwiazdą.

1

Chcieć to nie znaczy móc.

0

Z tej trójki to chyba tylko Higuain jest do ściągnięcia.

2

Barcelona nie sprzeda Alexisa Sancheza do Juventusu. Ani nigdzie indziej. Mam nadzieje że tak będzie.

0

To że w klubie słabiej się sprawował w minionym sezonie to nie znaczy że się wypalił. Zresztą w reprezentacji może grać zupełnie inaczej niż w klubie, najlepszym przykładem są Alexis i Neymar.

0

No dokładnie ;) W drużynie potrzeba kogoś doświadczonego, zespół też nie może składać się z samych młodych piłkarzy.

0

To zależy od trenera. Xavi powinien zostać w klubie bo zasłużył sobie na to. Oczywiście jestem zdania że już nie powinien grać w każdym spotkaniu, ale nie wyobrażam sobie żeby Xavi mógł grać gdzie indziej. Ograniczyć jego występy i sprawa się rozwiąże.

0

Iniesta także jest wybitnym piłkarzem chociaż wygrał mistrzostwa świata, europy i z Barcą osiągnął wszystko co było do zdobycia a pomimo tego jest za Messim i Ronaldo. Takie porównania nie mają sensu...

0

Ponieważ w reprezentacji Neymar i Alexis mają swobodę na boisku. A w Barcelonie są bardziej przywiązani do pozycji.

1

Beż żartów proszę. Popija rekordy jeden po drugim. Gra jak z innej galaktyki. Jest na innym poziomie niż reszta. To że z Argentyną nic nie osiągnął to nie ma nic do rzeczy.

6

Albo źle zrozumiałem Twój komentarz albo najpierw piszesz że Sanchez powinien odejść a chwile po tym piszesz że najlepiej by było jak by obaj zostali.

5

Jeśli pojawi się dobra oferta z rozsądną ceną to nie widzę przeszkód w sprzedaży Songa. Właściwie to zdziwiłem się jak Barca go kupowała, bo potrzebny to on zbyt tu nie był. Wiem,wiem, możliwość gry w obronie, ale litości, Barcelona potrzebuje klasowych obrońców a nie DP który może grać w obronie... To klub z najwyższej półki i graczy też musi mieć z najwyższej półki.

0

No to się może przeliczyć...

1

Na defensywnym mamy właściwie trzech zawodników. Busi, Song no i Mascherano może też grać na tej pozycji. Moim zdaniem jest on nam nie potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?