2

I pisze to ten który non stop jedzie po Inieście. Hipokryta.

0

I obawiam się że nie będzie... Na tej pozycji, z tą taktyką i w tym klubie długo nikt mu nie dorówna.

0

Nazywając Ronaldo zwykłym rzemieślnikiem to Ty jesteś idiotą. To że za nim nie przepadasz nie znaczy że musisz mu ujmować talentu i umiejętności.

0

Dokładnie to samo pomyślałem ;)

0

Dyktatorem jak juz.

0

Chelsea, PSG i City pewnie stać, ale staje się to niemożliwe przez transferowe "fair play" a no i pewno kasy trochę szkoda jak na jednego piłkarza ;)

0

Jak gra się zawiesi, straszne lagi, albo rzekomo przeciwnika wywali a i tak traci się mecz albo nawet przegrywa to prawdopodobnie przeciwnik miał jakieś cheaty.

0

W klubie musi panować jakaś dyscyplina. Nie może być tak jak to ująłeś że ma prawo żądać czego tylko sobie zapragnie. Oczywiście ze względu na to jakim jest piłkarzem może mieć jakieś dodatkowe przywileje ale wszystko w granicach rozsądku.

0

Nie wiem co miałeś na myśli przez stwierdzenie że nie ja decyduje. Domyślam się że nie ja decyduję o odejściu ter Stegena. Tylko czy ja gdzieś napisałem że ma odejść? Nie. Napisałem że na jego miejscu bym odszedł, dociera to do Ciebie? Jasne że nie chce żeby odchodził, i jak by to ode mnie zależało to też bym nie pozwolił żeby odszedł. Po prostu nie zdziwiłbym się jak jednak zrezygnował by z posady bramkarza w tym klubie.

0

W sytuacji zakazu transferowego niepoważnym było by zrezygnowanie z jego usług.

0

Niby o czym nie decyduję? Czy o czymś zdecydowałem w moich komentarzach? Weź człowieku czytaj ze zrozumieniem.

0

Oczywiście że rywalizacja musi być. Ale pomyśl, jak byś był młodym,utalentowanym bramkarzem o którym niektóry mówią "drugi Neuer" to chciałbyś być rezerwowym?
A w ogóle po co przytaczasz Navasa? Całkowicie bez sensu porównanie. Navas ma 28 lat. Taki młody już nie jest, może pasuje mu rezerwa. Może ma szanse wygrać z Casillasem pozycje.
A tutaj nr 1 jest bezapelacyjnie Bravo. Trener na niego stawia i nic to na razie nie zmieni. Więc albo ter Stegen wykaże się cierpliwością i poczeka na swoją szansę lub na zmianę trenera albo odejdzie. Miał być następcą Valdesa, to mu obiecywano a tymczasem jest rezerwowym.
I w ogóle wytłumacz mnie skąd Ci się nagle wziął przykład Navasa.

0

Henry odszedł bo chciał wygrać ligę mistrzów a zdawał sobie sprawę z tego że w Arsenalu to mało możliwe. Wcale nie musiał odchodzić tylko chciał. Zresztą w przypadku Bale podobnie. Wybrał bardziej perspektywiczny klub z którym ma szanse osiągnąć coś więcej.

1

Aż mnie oczy parzą od czytania...

0

Też na jego miejscu bym myślał o zmianie klubu. Grzanie ławy dla niego chyba nie jest zbyt atrakcyjną opcją. Lepiej grać a podstawie w trochę gorszym klubie niż grzać ławę w Barcy.

0

Może po prostu nie miał zbyt dużego wyboru ;)

0

Posadka musi być zagrzana i hajs się musi zgadzać.

0

Nie zwalaj całej winy na pomoc. Suarez w kilku meczach nie wykorzystał niemal 1oo% sytuacji. Miał piłkę wyłożoną idealnie a strzelał wprost w bramkarza lub obok słupka. Gdyby wykorzystał te najlepsze sytuacje, a piłkarz tej klasy powinien i to bez problemu, to miał by już sporo tych trafień.

0

Raczej nie zacznie brać ciężaru gry na siebie. Cała drużyna gra pod Messiego i to się raczej nie zmieni.

0

Jeśli któraś drużyna z Madrytu ma wygrać ligę to już wolę Atletico niż Real. Bez spiny :)

0

Ładnie zaczynają ten mecz...

2

Świetny pomysł! Zawodnicy przeciwnych drużyn od samego patrzenia na nasze psychodeliczne wzorki na koszulkach pogubią się na boisku.

1

No właśnie wyobraź sobie że nie każdy...

0

Źle zrozumiałem, mój błąd. Ale masz racje, Iniesta może jeszcze wróci do formy. Dobrym porównaniem jest też Zlatan, 33 lata a gra bardzo dobrze.

0

Mam nadzieje że to była jakaś ironia z Twojej strony z tym wiekiem obu panów.

0

Niesamowity zawodnik.

0

Mogły by być chociaż jakieś rotacje na tej pozycji. Za mało szans dostaję, jak tak dalej będzie to nie zdziwię się jak będzie chciał odejść.

0

Powinny być większe rotacje na bramce. Bravo broni dobrze i nie można mu nic zarzucić ale Ter Stegen zdecydowanie broni za mało. Gdyby dostawał więcej szans i pokazał co potrafi to kto wie czy by na stałe nie zagościł w podstawowym składzie.

0

Jeśli nie będzie grał więcej odejdzie przy pierwszej lepszej okazji.

1

Pepe psychopata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?