o0Kuba0o
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był by Lewym z Barcelony. Mając przy sobie takich zawodników do dogrywania piłki jak Iniesta, Xavi, Fabs czy Messi i Ney sądzę że Lewandowski osiągnął by jeszcze wyższy poziom. A gry naszej reprezentacji nie komentuje bo tam wszystko nie trzyma się kupy.
0
Co do przedłużenia kontraktu, to było pewne że dojdą do porozumienia. Nie było innej możliwości. Iniesta i Barcelona to jedno. Jest filarem tego zespołu, wizytówką. Nosi go w sercu. Podejrzewam że opóźnienie w negocjacjach i odrzucenie przez Andresa oferty wynikało nie z pensji jaką miał otrzymywać tylko z różnych innych powodów. A cały piłkarski świat trąbił o to że Iniesta chce więcej zarabiać. Na pewno nie prawda. Sam Andres powiedział kilka lat wstecz, cytuję "Barcelonę nie prosi się o podwyżkę", może ktoś z Was to pamięta.
0
Ty chyba bredzisz. Obecnie Iniesta to jeden z najlepszych piłkarzy świata. I nie mówię tu o jakiejś większej grupie, bo piłkarzy wybitnych należących do światowej czołówki jest wielu. Iniesta to absolutny TOP. Jest w trójce najlepszych piłkarzy świata. I czy on ma dołek ? Czy jego dokładne, bardzo groźne podania które napastnicy zamieniają na gole możemy nazwać dołkiem ? Czy to że Iniesta, musicie to chyba przyznać, ma najlepszą na świece kontrole piłki. Piekielnie ciężko mu ją zabrać. Czy to jest dołek ? W ogóle czasami mam wrażenie że nie do końca wykorzystuje swoje umiejętności. Ma predyspozycję do tego żeby kiwnąć pięciu graczy i strzelić gola. Ale i tak kocham jesgo styl gry. To piłkarz geniusz. Wydaje mnie się że należy do tego grona piłkarzy którzy do końca swojej kariery utrzymują najwyższy poziom. Spójrzcie na Xaviego. No może nie gra tego co 2-3 sezony temu, ale i tak jest świetny. Nie spadł z formą aż tak żeby został wygryźiony z pierwszego składu na stałe. Życzę tego samego Andresowi. Żeby po mimo wieku 34 czy 35 lat dalej czarował na boisku. VeB !.
0
Alexis może i tak, ale Pedro to to już inna bajka ;p
0
Odchodzi z Barcy i nagle okazuję się że kibicował Realowi od dziecka... No ciekawe. To dlaczego ktoś kto kibicuje Madrytowi od dziecka, gra w Barcy. Chciał się chyba tylko przypodobać Realowi tą wypowiedzią.
0
Ronaldo to co innego. Fergusonowi zawdzięcza swój sukces. MU wychowało go jako piłkarza. Nie ma co porównywać tego.
0
Pytanie czy sam Casillas chciał by przejść do Barcy. Wiadomo że Barca i Real przez ostatnie lata nie mieli zbyt dobrych relacji ze sobą. Dochodzi do tego że jest to dwoje największych rywali w lidze.
0
Co do PL to się nie zgadzam. W Angli jest więcej drużyn wiodących prym.
0
A to ciekawe. Chyba oglądaliśmy inny mecz, bo z tego co ja widziałem zaliczył trzy asysty.
0
Moim zdaniem bardzo dobrze że go nie chce Barca sprzedać. W tym sezonie potrzebujemy silnej obrony. Może i Dani w najlepszej formie nie jest ale trzeba pamiętać o jego klasie. Jak byśmy go sprzedali to na PO grałby dużo słabszy Montoya. I jaki był by tu sens ? Wzmacniamy środek pola kosztem boku obrony ?
0
W Realu tylko by się zmarnował.
0
Widać komuś to bardzo nie pasuje że Barca należy do socios. A jak komuś coś nie pasi to trzeba to zmienić... -.- Prawie jak w Polsce.
0
No chyba było jasne że odrzucą 25 mln...
0
"Wystarczy przypomnieć Thiago Alcántarę, który musiał odejść z katalońskiego klubu, żeby móc spędzać na boisku tyle minut, ile oczekuje."
No ja jestem ciekawy czy w Bayernie dostanie tyle minut ile chce. Chyba że będzie faworyzowany przez Pepa. Bo to zmienia postać rzeczy. Gdyby był inny szkoleniowec to coś mnie się wydaje że nie miał by szans na pierwszy skład.
0
Nie wiem czy wiesz ale u nas występuje jako obrońca.
0
Tak można pisać o każdym zawodniku. Lewego mogliśmy sobie kupić za te 4,5 mln co dała Borussia. A teraz z 30 jest wart. No patrzcie jaki zawodnik nam koło nosa przeleciał -.-
0
Może i przepłaci ale jeśli chcemy mieć klasowego obrońce musimy zapłacić. Czasy kiedy zawodnicy kosztowali po 10 milionów minęły i nie wrócą. Tak patrze na na transferowe doniesienia w sprawie Bale. No czy on jest wart 120 mln ? Jakiś żart. Fakt, piłkarz świetny ale bez przesady. Nic wielkiego nie osiągnął a kosztuje jak by był najlepszy na świecie. Piłka nożna to biznes. Teraz do tej gry włączyli się bogaci szejkowie, multimilarderzy, księcia. Za kilka,kilkanaście lat zawodnicy będą kosztować po pół miliona jak tak dalej pójdzie. No bo co to dla szejka jak ma kasy jak lodu.
0
Villa jak już.
0
Znowu poruszona kwestia Hummelsa. On na razie jest nie na sprzedaż. Gdyby był już pewno byśmy go mieli. Nie ma sensu już o nim pisać i myśleć. Koniec kropka. A zresztą za 20 mln nie kupią Hummelsa i Ter Stegena. Sam Hummels jest wart o wiele więcej. Bądźmy realistami.
0
46 milionów to dużo. Trochę Chelsea przeceniła Luiza. Ale jeśli jest do wyciągnięcia to może warto na niego wyłożyć te pieniądze. Niestety teraz są takie ceny na rynku transferowym. W tej chwili zawodnicy liczący się w świecie football-u tyle kosztują. Można kupić taniego, młodego obrońce. Ale pytanie czy się sprawdzi ? Czy będzie odpowiednio dobry aby poradzić sobie w Barcy. Taki klub jak nasz potrzebuje najlepszych graczy. Jeśli zarząd chce utrzymać potęgę tego klubu musi sprowadzać najlepszych. Kupowanie dobrych graczy jest bezsensowne. Musimy mieć najlepszych graczy.
0
No ja mam nadzieję że będzie transfer. Bo nie możemy na nowy sezon zostać bez obrońcy.
0
Czy oni nie rozumieją że my nie mamy zamiaru pozbywać się jednego z najlepszych pomocników na świecie ? Xavi niestety się już starzeje i powoli będzie musiał robić sobie więcej przerw bo nie da rady kondycyjnie. Przez to Cesc będzie coraz więcej grał aż na stałe zajmie miejsce Xaviego.
0
Przydało by się wielu zawodnikom tak ? Młodzi się starali, było to widać. Może nie ma 100% ale chcieli coś ugrać. Jedynym który się nie starał a i tak strzelił gola był Messi. Ale on akurat nie musi chyba nic nikomu udowadniać. Był tam dla kibiców. Bo dla każdego kibica Barcy to wielkie wydarzenie zobaczyć Leo na żywo.
0
No ten brak ochraniaczy to by mógł mu zaszkodzić i to bardzo ;p
0
Czytając komentarze widać ilu tu jest sezonowców, którzy kibicują Barcy tylko jak wygrywa. Remis i masa hejtu na Barcelone. Po pierwsze grała praktycznie Barcelona B. Po drugie był to mecz o pietruszkę. Ludzie to jest pre-sezon a nie LM. Dla Barcy to był jakby trening. Równie dobrze mogli by wystawić najsilniejszy skład i rozbić Lechie 10-0. Ale chyba nie o to chodziło. Chodziło o zabawe i danie szansy młodym graczom. No ale i tak masa sezonowców jest oburzona jak mogło się coś takiego stać. I pseudo prorocy już przepowiadają zmarnowany sezon dla Barcy. Ogarnijcie się może.
0
Jeszcze Thiago pożałuje że przeszedł do Bayernu. Zatęskni za Barcą.
0
Zawsze uważałem że Fabregas będzie najlepszym zastępcą Xaviego.
0
A szkoda bo to bardzo dobry szkoleniowiec.
0
Bardzo się cieszę że chce zostać i triumfować :) Mam tylko nadzieje że Tito będzie dawał mu szanse, bo warto. Ma chłopak talent. Może w przyszłości zostanie wielkim piłkarzem.
0
Chyba sobie żartujesz.