o0Kuba0o
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien zostać. Wystarczy ograniczyć jego występy. Nie musi grać w każdym meczu. Miał słabszy sezon, ale cała drużyna również prezentowała się słabo. Nie było pomysłu na grę. Myślę że za zasługi należy mu się aby zakończył karierę w klubie dla którego angażował się całym swoim sercem i siłami. Powiecie pewnie że tylko będzie zajmował miejsce innym, ale przecież kadra to nie tylko 11 podstawowych i 3 rezerwowych. W kadrze Barcy są inni piłkarze którzy definitywnie powinni odejść, już tu nazwisk wymieniać nie będę. W końcu Barca to przecież "Mes que un club". Barca to coś więcej niż kasa,tytuły itp. Xavi powinien zostać i zakończyć karierę w Barcelonie. Nie wyobrażam sobie go w koszulce innego klubu. Nie można powiedzieć "Panu już dziękujemy", w piłce to jest wspaniałe że zawodnicy całą swoją karierę są wierni i oddani klubowi. Także pod koniec niech klub także będzie fair w stosunku do takiego zawodnika.Szczególnie że nie mówimy tu o jakimś miernym grajku który sobie całe życie spędził w jednym klubie. Mówimy tu o Xavim, genialnym rozgrywającym, jednym z najlepszych w histori, o ikonie tego klubu, o osobie która współtworzyła najlepszą Barcelonę w historii piłki. Każdy kibic który bardziej emocjonalnie podchodzi do kibicowania barcelonie chyba się ze mną zgodzie. Ci którzy kibicują FCB bo jest teraz na to moda stwierdzą pewnie że Xavi jest juz stary i nie ma tu czego szukać. Dlatego sezonowcy zrozumcie że dla takiego piłkarza, zakończenie kariery w klubie w którym się wychował i całe życie grał jest bardzo ważne. VeB
0
Może równać się z Iniestą ? No proszę Cię...
0
A pisze gdzieś że chce odejść do Barcelony ?
0
Juve kupiło Pirlo w wieku 32 lat. 29 lat to nie jeszcze nie koniec kariery...
18
Cieszył bym się jeśli Piszczek grał by z Barcelonie :) Myślę że poradził by sobie tutaj. Do tego jego cena nie jest zbyt duża. Solidny piłkarz za nie duże pieniądze.
1
Tylko żeby potem nie było płaczu jak Alexis zacznie grać bdb w nowym klubie...
0
I po to była ta cała opera mydlana żeby teraz go sprzedać ?
0
Przyznaje rację że może nie zbyt dobrze trenował Barce. Ale zamiast krytykować go aż w tak dobitny sposób, jak robią tu niektórzy, pomyślcie sobie że tym klubie rządzi zarząd i Martino miał małe pole do popisu. Jeśli ta sytuacja się nie zmieni to obawiam się że trenera będziemy zmieniać co rok.
0
Sprzedawać jednego z najlepszych zawodników jakich mamy... no świetny pomysł.
1
Idąc tym tropem można rzec... ściągnijmy z powrotem Ronaldinho, przecież jeszcze kilka lat temu czarował swoją grą cały piłkarski świat. Co do Pedro, no szkoda go, formy nie ma. Barca potrzebuje napastników najwyższej półki. Co prawda coś tam strzela, no ale jak tu nie strzelać bramek mając u boku takich zawodników jak Messi, Iniesta, Fabs, którzy tak potrafią dograć piłkę że ja sam bym tam od czasu do czasu coś strzelił jak bym tam grał...
0
W dzisiejszych czasach piłkarze młodzi, prawie nie doświadczeni, co prawda mający talent ale tak na dobrą sprawę nie mający jeszcze wyrobionej o sobie "marki" są wyceniani na 40-50 mln, więc wcale mnie nie dziwi taka cena za Aguero. Co więcej, wydaje mnie się że nie jest wcale taka ogromna. Dajmy na to Neymar, który kosztował nas no, prawie 60 mln, czarował w lidze brazylijskiej co prawda ale to chyba jeszcze nie powód żeby jego wartość wynosiła taką liczbę. Oczywiście co do jego talentu nie mam żadnych wątpliwości. A wracając do Aguero, jest to zawodnik już doświadczony, ograny, utalentowany, pasujący do stylu gry Barcelony, zgrany juz jest z Messim z reprezentacji i co także jest bardzo ważne znal ligę hiszpańską bo w końcu sam w niej grał. Więc zamiast kupować zawodników za fortunę którzy dobrze się zapowiadają może FCB kupi w końcu kogoś sprawdzonego.
0
Nic nie pokazał bo nawet nie grał na swojej pozycji. Kto to widział ustawiać POMOCNIKA na fałszywej 9. Szkoda że w napadzie trener nie ustawił Pique albo kogoś innego z obrony...
5
Sprzedać takiego zawodnika jak Fabregas to by była głupota. Może nie jest w szczytowej formie. Ale litości, Cesc nie gra nawet na swojej pozycji... Wielki błąd trenera. Moim zdaniem powinien u boku Iniesty grać w pomocy za Xaviego. Xavi jako rezerwowy.
0
Wiadomo, okienko transferowe się zbliża i prasa wymyśla różne historyjki bo coś pisać muszą. Ale w każdym micie jest trochę prawdy. Jeśli okazało by się to prawdą to nie ma się co zastanawiać tylko go zakontraktować. Mam nadzieje że Barca nie przepuści tej okazji gdy ta informacja będzie oficjalnie potwierdzona.
0
Zauważyłem właśnie od jakiegoś czasu ze Messi nie wkłada tyle zaangażowania w grę co kiedyś. Gra bardziej na stojąco, mało biega, od czasu do czasu przyśpieszy. Jego rajdy to już też nie to. Kiedyś bezproblemowo mijał 5-6 zawodników. Teraz gdy minie 2,3 zawsze się na kimś zatrzyma.
0
Niestety zbyt dużo na tej stronce jest sezonowców, którzy kibicują FCB tylko jak wygrywa. Jeśli coś idzie nie tak zaraz wylewa się pomyje na Barce. Przegrali, trudno. Za nie długo kolejna edycja LM i trzeba dalej dopingować Barce :) Pozdro dla prawdziwych kibiców.
0
Tak, usuną i z czego wtedy portal się bedzie utrzymywał ? Może będziesz wpłacał co miesiąc na utrzymanie ?
0
Pięć lat temu nie potrzebowaliśmy następcy Xaviego.
0
Trzeba go było brać jak był do wyciągnięcia z Atletico. A jeśli teraz by się udało to czemu nie :) Może i mamy dużo napastników ale tak naprawdę jest tylko 3 którzy umieją cokolwiek ugrać. Jeśli oczywiście nie zażądają za niego jakiejś astronomicznej ceny.
0
Nie ma się co dziwić :) Neymar jest genialny, a będzie co raz lepszy.
0
Pamiętaj że grają z Barcą. Masz rację, Milan do bardzo dobry klub. Ale popatrz realnie, jednak im do nas troszkę brakuje.
0
Niestety ciągłe podawanie przed polem karnym przeciwnika, w którym broniła się całą drużyna staje się irytujące i nie skuteczne. Oczywiście Barcelona nie powinna całkowicie odejść od tiki taki, ale musi używać ją z głową. Obecny styl mnie się podoba. Mniej bezproduktywnego "klepania" a więcej niebezpiecznych sytuacji podbramkowych. Wszystko idzie w dobrym kierunku.
0
Moja odpowiedź była do cynia :)
0
Oczywiście że Courtois, gdyby tylko był do wyciągnięcia.
0
A dlaczego niby Chelsea nie była by w stanie kupić Messiego ?
0
Ibra odszedł z innego powodu, nie wiem czy wiesz o tym...
0
Jaka była kariera Ibry ? No słucham ? Może powiesz mnie że nie nadawał się przez to że był klasyczną 9. Ibra strzelił dla Barcelony dużą liczbę goli, coś koło 21. Nie wiem czy zauważyłeś ale Barca nie gra już swojej tiki-taki. Styl się zmienił. Odszedł dlatego iż miał konflikt z Guardiolą, nie podobała mu sie atmosfera w szatni etc. Moim zdaniem gdyby miał inny charakter grał by tu do dziś. Ale że Ibra jest jaki jest to odszedł.
0
Spróbować przedłużyć jeszcze o rok kontrakt z Pinto :) Reiny nawet nie ma co sprowadzać. Po co wydawać pieniądze jak mamy Oiera. A jeśli chcą kogoś naprawdę doświadczonego to może właśnie Cesar. Pamiętam jak kilka sezonów wstecz zachwycałem się jego grą w Interze :) Był niesamowity wtedy. Na pewno dużo umiejętności mu pozostało :)
0
A Neymara gdzie ? Na obronę ?
0
Moim zdaniem kupno Lewego to dobry pomysł. Przyda nam się jakiś nowy wariant w zespole. Nie mamy takiego typu napastnika. Tata szuka nowych opcji gry i to mógł by być strzał w dziesiątkę.