Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- marcin005 5 listopada 2014, 23:34 · Dyskusja
0
Martwi mnie trochę chaos na początku spotkania w obronie ale chyba było to trochę spowodowane tym,że Bartra dawno nie grał.Później było już lepiej.Może zauważyliście jak Masze wyprowadza piłkę z obrony i nie może rozwinąć skrzydeł bo gra jako obrońca a nie defensor.Leo oczywiście bardzo dobry mecz chodź do pełni formy jeszcze sporo brakuje.Pod koniec spotkania na siłę i samemu chciał strzelić gola.Suarezowi trzeba dać jeszcze trochę czasu przecież długo nie grał i zmienił zespół więc musi się na nowo odnaleźć.Ogólnie mecz nie był zły.
#VeB#Dumni#po#zwycięstwie#wierni#po#porażce#VamosBarca!!!
-
- Janas11224 5 listopada 2014, 23:33 · Dyskusja
0
Mimo niezlego meczu Busiego i tak uwazam ze należy mu sie ława.
-
- AduŚ07 5 listopada 2014, 23:31 · DyskusjaPolecają
3
Widzę że panuje hura optymizm po pokonaniu "jednego z najlepszych klubów Europy", z jednej z najlepszej ligi i to na dodatek drużyny grającej w 10?!Ci piłkarze których większość z nas kompletnie nie zna momentami pokazywała nam lepszy futbol i lepszy pressing, więc czym tu się zachwycać?Kto wie co by było gdyby Ajax grał w 11 do końca.Jak dla mnie LE nie wyciągnął żadnych wniosków, nasza gra kompletnie mi się nie podoba, kiedy można skontrować to Ci klepią do tyłu- po jaką cholerę?!Może gdybyśmy dziś przegrali to coś by doszło że jednak idziemy w złą stronę ale teraz przecież święto bo pokonaliśmy Ajax 2:0, po błędzie bramkarza i grając w przewadze.Jak dla mnie tragedia...
-
- SinMistico 5 listopada 2014, 23:30 · Dyskusja
0
Agent Kompany'ego przyznał, że Vincent mógł dołączyć do Barçy, która oferowała "wszystko, co mógł dać klub", ale zdecydował zostać w City.
via Kręcidło
-
- Krystiankkk 5 listopada 2014, 23:28 · DyskusjaPolecają
3
Nie rozumiem ciągłej lawiny komentarzy na tej stronie jak i stronie Realu związanej z tym rekordem. Przecież on przez najbliższe 2-3 sezony będzie się zmieniał w każdym tygodniu, w którym grać będzie LM. Za 3 tyg Ronaldo może strzelić 2 i to on będzie rekordzistą także nie ma co drążyć tematu. Można o tym pisać jak Leo i CR będą bliżej zakończenia kariery
-
-
Konto usunięteDobranoc wszystkim!
-
- Throns8 5 listopada 2014, 23:26 · DyskusjaPolecają
1
Moje oceny zawodników:
Najgorzej-Alves: Zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić. W pierwszej połowie okolo 5 niecelnych podań, dosyć gryzących w oczy, do tego dwa razy tak dał sie przejść że przeciwnik wychodził na czystą pozycje strzelecką.
Bardzo dobrze- Busquets, Bartra: Mecze prawie bezbłędne obu panów. Busquets zaczyna rządzić środkiem pola jak kiedyś, wielkiej magii jeszcze nie ma ale jest na dobrej drodze do tego. Bartra wygląda na dobrze współpracującego z defensywą.
Pochwalę też Xaviego, który był chętny do gry, sporo odbiorów, nawet na wślizgu. Neymar także zasłużył na pochwałę. Od kilku meczy widać żę stara się najbardziej. Dzisiaj sporo wygranych dryblingów. Prawy obrońca Ajaxu nie będzie dobrze spał.
-
- BarcaWięcejNiżKlub 5 listopada 2014, 23:26 · Dyskusja
0
Ten Adriano jeszcze rekord Ronaldo pobije jak tak będzie szedł :D
-
- Hen 5 listopada 2014, 23:26 · DyskusjaPolecają
3
Mistrz "najlepszej ligi świata" 2 punkty po 4 kolejkach. Przecież ta liga angielska z roku na rok zmienia się w przeciętną Europejską lige... Brzmi to szokująco, ale prawda jest taka że od pewnego czasu jedynie marka niektórych klubów ratuje tą ligę, w Europie nie istnieją. W te 2 dni 4 najlepsze zespoły PL zdobyły 2 na 12 punktów i tylko Liverpool grał z klasowym przeciwnikiem...
-
- SinMistico 5 listopada 2014, 23:25 · DyskusjaPolecają
1
https://pbs.twimg.com/media/B1tGBhoIIAEYaHu.jpg
Może kupimy Nojera ?? Przynajmniej mielibyśmy pewność, że będzie to nasz najlepszy pomocnik
-
- doniaFCB 5 listopada 2014, 23:24 · Dyskusja
0
Wygrana cieszy, wyrównanie rekordu przez Leo cieszy, chociaż to sprawa drugorzędna, świetne zachowanie Bartry przy pierwszym golu cieszy, naprawdę fajnie to zrobił... Ale mecz wielkim optymizmem nie napawa, styl w którym wygraliśmy nadal nie powala, pierwszą połowę zagraliśmy źle, ba, momentami nawet bardzo źle.
-
- MaTi1515 5 listopada 2014, 23:23 · Dyskusja
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10714277_549147768548888_43315557606289873_o.png
Chyba nie muszę mówić czyj to obrazek :D
-
- SinMistico 5 listopada 2014, 23:23 · DyskusjaPolecają
2
Barça oddała zaledwie 18 strzałów ze 102 (!) dośrodkowań wykonanych przez Daniego Alvesa w tym sezonie. To mniej niż 18%.

Sortowanie