Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- Katalończyk 99 5 listopada 2014, 22:51 · Dyskusja
0
Dzisiaj pozytywny mecz, Busquets w końcu na plus, Pedro na plus, tylko Suarez nie ma jeszcze tej pewnosci siebie
-
- tomalal92
0
Awans jest, no to teraz pozostało się bić z PSG o pierwsze miejsce w grupie.
-
- ChristianGrey 5 listopada 2014, 22:51 · DyskusjaPolecają
2
Raul był zabójcą, Ronaldo to atleta. Messi to futbol. #FCBLIVE.
-
-
Konto usunięteKrotko i na temat:
Brawo Barca!
Brawo Messi!
ii tu mam największą satysfakcje BRAWO Busquets! tak hejtowany tu aż się czasami niedobrze robiło!
p.s LOL LOL - Powtórzę pytanie z poranka na co będziesz teraz narzekać? nic innego ostatnimi dniami nie robiłeś ;)
-
- tytanowyrysiek 5 listopada 2014, 22:49 · Dyskusja
0
ja się pytam co zrobił Ronaldo na mundialu z Portugalią? nie zasłużył na ZP. Messi doprowadził Argentynę do finału.
-
- kibic barcy 5 listopada 2014, 22:48 · Dyskusja
0
Rak z innej beczki jaki wynik PSG -Apoel ? Z góry dzięki .
-
- ChristianGrey 5 listopada 2014, 22:48 · Dyskusja
0
Xavi: "Messi jest numerem jeden. Rekord? W kolejnym meczu wyprzedzi Raula". #FCBLIVE.
-
- beneq 5 listopada 2014, 22:48 · Dyskusja
0
Może przesadzam ale ja nie widzie pomysłu w grze Barcelony. Oprócz Messiego i Neymara nie ma kreacji w ataku. Środek pola to tylko kropki na papierze, trochę pogra w defensywie, w kreacji wielkie nic. Defensywy się nie czepiam bo uważam, że jest o niebo lepiej niż w zeszłym sezonie. Obawiam się nieco o Suareza. Brak pewności siebie, jest mało mobilny, często jest poza akcją. Może to i wina przerwy ale od gracza tej klasy i reputacji wymagałbym trochę więcej zaangażowania.
-
- Kacper1432 5 listopada 2014, 22:48 · Dyskusja
0
Ter Stegen tyko 6.0 O.O, jego gra nogami to dzisiaj była świetna, nie popełniał błędów, bronił co musiał. 6.0 To jak dla mnie zdecydowanie za mało.
-
- StrangeFruit 5 listopada 2014, 22:48 · DyskusjaPolecają
1
Jedynym,dosłownie JEDYNYM pozytywem dzisiejszego meczu była gra nogami Ter Stegena... Poza tym zagraliśmy jedną wielką kupę,i gdyby nie wielbłąd Cillesena,to prawdopodobnie mielibysmy teraz jeden punkt,a nie trzy...
-
- leggoleggo 5 listopada 2014, 22:48 · DyskusjaPolecają
1
nie wiem jak wy, ale kiedy ja zobaczyłam że Alves schodzi z boiska to aż się uśmiechnęłam do monitora
-
-
Konto usuniętePrzedstawiciel "najsilniejszej" ligi Świata żegna LM,szacunek City...
-
- Piotr,1985
0
Ciekawe czy w kolejnym meczu zagra Bartra, czy w nagrodę za dzisiejszą asystę i bardzo dobrą grą Enrique posadzi go na ławce rezerwowych?:/
-
-
Konto usunięteno to ile Leo ma tych bramek? 71?

Sortowanie