Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- kali2002
0
Suarez i Rakitić - Muszą poprawić swoją grę.
-
- dzefrej234 5 listopada 2014, 22:38 · DyskusjaPolecają
2
Te dryblingi Messiego jak za najlepszych czasów, oby to był dobry znak przed powrotem do szczytowej formy!
Visca el Barca!
-
-
Konto usunięteAdriano 9 bramek w fazie grupowej. I jeszcze dwa mecze. Powiedziałbym coś o tym, ale nie chcę trafić do więzienia :D
-
- TheMefju 5 listopada 2014, 22:38 · DyskusjaPolecają
1
Dobrze,że Enrique poszedł po rozum do głowy...Suarez na środku i Leo na skrzydle-gra wygląda zgoła inaczej,lepiej.Szkoda niewykorzystanej setki Luisa,to mogło bo przełamać,ale cóż,w końcu strzeli :) Chciałbym też zwrócić uwagę na drugie już z rzędu dobre wejście Pedro.Akcja z Messim zakończona bramką Leo genialna.Ogółem niezły mecz w naszym wykonaniu,ale 2 połowa to naprawdę świetna.Przyjemnie się oglądało.3 pkt nasze,Vamos.
-
- neymarsuarez 5 listopada 2014, 22:38 · DyskusjaPolecają
2
busi dzisiaj dobry mecz zagrał o suarezie tego nie moge powiedzieć
-
- Villa - Dębica 5 listopada 2014, 22:38 · DyskusjaPolecają
3
w środku pola jest taka dziura że przejście z piłką z obrony do ataku to nie lada sztuka
-
- Piotr,1985 5 listopada 2014, 22:38 · DyskusjaPolecają
3
Niby wygrana, ale gra pozostawia wiele do życzenia. Jakieś to wszystko szarpane, wiele niedokładności było dzisiaj. Wygrali i chwała im za to, ale niech trzeba poprawić tę gra, bo z kolejnym silniejszym przeciwnikiem znowu będzie ciężko.
-
-
Konto usunięteIle bramek ma już Adriano z Szachtara ? 9
-
- SinMistico 5 listopada 2014, 22:37 · Dyskusja
0
Boże jak ten L. Adriano trafił farciarsko na beznadziejne Bate...
-
-
Konto usunięteNiech ktoś jeszcze napisze "sprzedać Messiego" albo "Messi na skrzydło" bo ciekawe kto wtedy pociągnie ofensywę Barcelony.
Suarez, ja rozumiem, że musi się ograć i w ogóle, ale śmiem twierdzić, że mimo wszystko tamtą setkę powinien wykorzystać bez problemu.
-
- SkalpelFCB 5 listopada 2014, 22:37 · DyskusjaPolecają
4
Brawo za zwycięstwo. Pedro w roli zmiennika prezentuje się ciekawie, dobry występ Bartry, dla Suareza trzeba dać trochę czasu, gra na środku co raz więcej co mnie cieszy. Mecz nie był wcale taki łatwy i przyjemny, Milik mógł wszystko odemienić.
-
- konrad0406pl 5 listopada 2014, 22:37 · Dyskusja
0
Co ten Adriano ...?!
-
-
Konto usunięteCity w 9 kończy XD

Sortowanie