Ajax-Barca 0:2
5 listopada 2014, 19:40
- Przejdź do artykułuPewne zwycięstwo Barçy, Messi wyrównuje rekord Raúla
Po niepewnej grze w pierwszej połowie i całkowitej dominacji w drugiej części gry Barça pokonała AFC Ajax 2:0 w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Na uwagę zasługuje wyczyn Leo Messiego, który zaliczając dwa trafienia, wyrównał rekord bramek zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach.
Czytaj więcej-
- Godlo 5 listopada 2014, 22:39 · DyskusjaPolecają
1
Messi gra tak jak kiedyś, tylko jeszcze brakuję tej lepszej skuteczności. Pierwsza połowa słaba i to bardzo, ale w drugiej Barca już grała dobrze. Co do Suareza całą drugą połowe grał w środku, zmarnował 500% sytuacje, moim zdaniem już po dwóch rozegranych meczach powinien to trafić, ale okej. Mam nadzieję, że strzeli i wtedy już będzie mu to łatwiej przychodziło. Neymar też potrzebował więcej czasu, ale Neymar jest młodszy. Suarez nie ma tyle czasu na przystosowanie się. No nic czekam na gola Suareza i gratki dla Leo za wyrównanie rekordu. VEB!
-
- Neymarsros 5 listopada 2014, 22:39 · DyskusjaPolecają
1
Chelsea remis z Mariborem, City przegrywa u siebie z CSKA i znów kompromituje się w LM. " Premier League najlepsza liga świata ", a zdobywca tytułu nawet z grupy nie wychodzi buahahaha.
-
- vamosbarca13 5 listopada 2014, 22:39 · Dyskusja
0
Bramki wyniknęły z indywidualnych akcji i pomysłów piłkarzy niż myśli szkoleniowej i taktyki Lucho...
-
- pawcio8000 5 listopada 2014, 22:39 · Dyskusja
0
Luis Adriano do Barçy! :P
-
- AlwaysBlaugrana 5 listopada 2014, 22:39 · DyskusjaPolecają
1
Słaby mecz. Niech wynik nie mydli wam oczu. Ajax byl lepiej przygotowany do meczu o wyniku zdecydowały nasze indywidualności.
-
- fcbfan1993 5 listopada 2014, 22:39 · DyskusjaPolecają
3
Na przekor malkontentom, wielkim fanom od 2011, dzisiaj bardzo solidny mecz, w kazdej formacji spokoj, brawo dla Bartry, szkoda Montoyi, oby tak dalej
-
- barcatojestklub 5 listopada 2014, 22:39 · DyskusjaPolecają
2
Dzięki Bogu mamy Messiego
-
- Kacper1432 5 listopada 2014, 22:38 · Dyskusja
0
Haha. Tylko w Barcelonie na prawej obronie gra lewy obrońca mimo tego że w klubie jest 3 prawych obrońców xD
-
- BlauGrana1404 5 listopada 2014, 22:38 · DyskusjaPolecają
1
Ile Luiz Adriano ma już goli w tej edycji LM ?
-
- konrad0406pl 5 listopada 2014, 22:38 · Dyskusja
0
No to teraz Messi do Nikozji ;)

Sortowanie